Собствено Търсене

ВТОРИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ

Re: ВТОРИ НАЦИОНАЛЕН СЪБОР ПО МЕТАЛДЕТЕКТИНГ

Мнениеот stoyan » Чет Апр 21, 2011 2:30 am

Колеги от БНФМ много хубаво че се организирате и искате да се решат проблемите с металодетектинга , ама този форум е за търсене на самородно злато , сребро ,камъни ,метеорити, стари кокали в което хоби може а може и да не се използва МД , та невиждам защо е необходимо на две места в нашия форум да упоменаваме за събора на БНФМ, едно е достатачно. Имам една идея, която може да реши проблема с МД защо не пребавите след БНФМ " за търсене на самородно злато и метеорити " така никои не може да ви каже нищо ако разбирасе сте се регистрирали в МФ с/у 300 лв. за тарсачи на с.з.Пожелавам ви преятно прекарване на събора и успехи в борбата! 2в34я1 gt37e42
stoyan
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот admin » Чет Апр 21, 2011 6:23 am

Стояне не е проблем,нека опоменат колегите а ние като станем по-големи и почнем да правим събори ще съобщаваме в техните форуми,дано има ефект от рекламата. y7y7y7
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот arabeto1975 » Нед Апр 24, 2011 6:14 pm

stoyan написа:Колеги от БНФМ много хубаво че се организирате и искате да се решат проблемите с металодетектинга , ама този форум е за търсене на самородно злато , сребро ,камъни ,метеорити, стари кокали в което хоби може а може и да не се използва МД , та невиждам защо е необходимо на две места в нашия форум да упоменаваме за събора на БНФМ, едно е достатачно. Имам една идея, която може да реши проблема с МД защо не пребавите след БНФМ " за търсене на самородно злато и метеорити " така никои не може да ви каже нищо ако разбирасе сте се регистрирали в МФ с/у 300 лв. за тарсачи на с.з.Пожелавам ви преятно прекарване на събора и успехи в борбата! 2в34я1 gt37e42

колега мисля че забележката ти е неуместна,по скоро металдетектинга има нешо общо със златото а не пчелите ,гъбите и билките и прав е админа може утре те да ударят рамо някъде
Гледам и не вярвам на ушите си
arabeto1975
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот stoyan » Нед Апр 24, 2011 11:25 pm

Колеги, извинявам се ако съм засегнал някои. Съиденението прави силата! 2в34я1 gt37e42
stoyan
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Назад към Неактивните теми в архив