Собствено Търсене

Re: ВОЙНАТА НА ФОРУМИТЕ.

Мнениеот КАЯ » Чет Фев 19, 2015 10:00 pm

Не спорим, след като и двамата сме съгласни, че не сте си конкуренция.
Мир да е. Ще гледам почти да не пиша тук.
Да промиваш злато ще се научиш за часове, но да го намираш се учиш постоянно.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот slitak » Чет Фев 19, 2015 11:26 pm

Добре дошъл в отбора на "тънко предящите" 333
Имаш право да пишеш но нямаш право да не си съгласен с АДМИНА y6y6y6
Аватар
slitak
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот КАЯ » Пет Фев 20, 2015 2:08 am

Не е въпроса в това как "предем" Когато сметна, че нещо не е така го казвам. Ако ме убедят, че не съм прав си признавам и се променям. Ако обидя някого се извинявам. Не ми пречи да го правя нито гордост, его или каквото и да е. Ти поне си свидетел, че е така. И срещу Репата съм рипал и съм се извинявал на колега, след като не съм бил прав. И в неговия и в нашия форум.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Пет Фев 20, 2015 11:27 am

slitak написа:Добре дошъл в отбора на "тънко предящите" 333
Имаш право да пишеш но нямаш право да не си съгласен с АДМИНА y6y6y6

Ето това вече е пост по темата. y1y1y1 Я да видим защо нямаш право да не си съгласен с АДМИНА? Това ли че ти казва истината в очите или по-скоро че тази истина не те устройва? Значи аз ти казах че не желая в смисъла на /не ми е приятно /да ме коментираш, но това не значи че трябва задължително да се съобразиш с моето желание.А и можеш да бъдеш спокоен че не нарушаваш правилата на форума и няма да последват санкции от това. Така че спокойно можеш тук да "предеш дебело".
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Пет Фев 20, 2015 11:36 am

КАЯ написа:Не е въпроса в това как "предем" Когато сметна, че нещо не е така го казвам. Ако ме убедят, че не съм прав си признавам и се променям. Ако обидя някого се извинявам. Не ми пречи да го правя нито гордост, его или каквото и да е. Ти поне си свидетел, че е така. И срещу Репата съм рипал и съм се извинявал на колега, след като не съм бил прав. И в неговия и в нашия форум.

Значи можеш свободно да изразяваш мненията си , но трябва да си обективен когато претендираш за борец за правда и когато Репата изтри всички постове в които се споменваше думата "Биг Фут", "Голденбой" и моето име трябваше безпрострастно да коментираш това, както сега го правиш тук. Дори когато настоя един потребител да си смени името "Голденбой" с друго. И още много факти, като например целенасочени теми за "фалшиви пособия", за "некоректни колеги" и т.н. които по зобиколен начин но еднозначно показват смисъла на казуса който разискваме в тази тема.Ето за това можеш свободно да изразиш своето мнение тук . y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот КАЯ » Пет Фев 20, 2015 1:05 pm

Да съм казал нещо различно от това че по много неща си приличате? Включително и по триенето. Казах, че мен не ме е трил и това е истина. Виж ти си го правил.
И в нашия , както и от колегите от другите форуми, ще бъде изтрита реклама. Специално ние не водим война срещу никого, дори и към колегите които се отделиха и си направиха форум по техни виждания. Просто няма какво да делим с никого. Всички сме колеги по хоби.
Виж/примерно/ ако на въпрос кой с какво работи се появи името Голден бой, не ще бъде изтрито, щото не е реклама, но ако ти или някой друг почне упорито да ни убеждава колко това изделие е върха и другите са отживелица, то да ще бъде изтрито като прикрита реклама.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Пет Фев 20, 2015 4:07 pm

КАЯ написа:Да съм казал нещо различно от това че по много неща си приличате? Включително и по триенето. Казах, че мен не ме е трил и това е истина. Виж ти си го правил.
И в нашия , както и от колегите от другите форуми, ще бъде изтрита реклама. Специално ние не водим война срещу никого, дори и към колегите които се отделиха и си направиха форум по техни виждания. Просто няма какво да делим с никого. Всички сме колеги по хоби.
Виж/примерно/ ако на въпрос кой с какво работи се появи името Голден бой, не ще бъде изтрито, щото не е реклама, но ако ти или някой друг почне упорито да ни убеждава колко това изделие е върха и другите са отживелица, то да ще бъде изтрито като прикрита реклама.

Не става въпрос за реклама а за антиреклама и удари под кръста.
P.S. Всъщност не разбрах кои сте вие. От някой форум ли сте?
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот КАЯ » Пет Фев 20, 2015 4:25 pm

admin написа:P.S. Всъщност не разбрах кои сте вие. От някой форум ли сте?

Не вярвам да не знаеш в кой форум съм модератор.

Ударите под кръста не са приятни, нито тук, нито при него. Т.е. и за двама ви. Нали това повтарям "Не го правете" Така увличате и поддръжниците ви да го правят. Справка съседната тема.
Ти наричаш улеите му "улуци", той твоите легени "копанки за прасета", ако не се лъжа. И така се надпреварвате да си оплювате изделията, та чак минавате на лични качества.
А ми е болно да гледам това разделение.
П.п. В нито един от петте златарски форума, в нито един пост, не съм те обиждал, или написал нещо лошо за твоите изделия. Така, че не намирам за уместно ироничното мнение което цитирах.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Пет Фев 20, 2015 8:16 pm

КАЯ написа:
admin написа:P.S. Всъщност не разбрах кои сте вие. От някой форум ли сте?

Не вярвам да не знаеш в кой форум съм модератор.

Ударите под кръста не са приятни, нито тук, нито при него. Т.е. и за двама ви. Нали това повтарям "Не го правете" Така увличате и поддръжниците ви да го правят. Справка съседната тема.
Ти наричаш улеите му "улуци", той твоите легени "копанки за прасета", ако не се лъжа. И така се надпреварвате да си оплювате изделията, та чак минавате на лични качества.
А ми е болно да гледам това разделение.
П.п. В нито един от петте златарски форума, в нито един пост, не съм те обиждал, или написал нещо лошо за твоите изделия. Така, че не намирам за уместно ироничното мнение което цитирах.

y2y2y2 Няма ирония. Чета че се изказваш НИЕ за това. Ами то от толкова много форуми наистина човек да се обърка,но след като надникнах във вашия се стих че преди време бяхте яхнали метлата , но гледам че сега с нея сте измели и почистили всичко. Похвално е но аз пък знам че вълка кожата си мени но не и нрава а и за това именно преди дни изтрих един пост на Лазар тук а и даже го баннах за по-сигурно. Абе все пак сме на война y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 . И моля те, вече ме дразнят поучителните ти нравоучения. Все пак съм изминал "По-голямата част от пътя" и както е казал Тибетецът нося по-голямата отговорност. Нямам нужда от неделна литургия. Това вече не е ирония а лична позоция на достоен човек, който защитава идеите, интересите си и вярата си в това което твори и създава. Не преча на никой с това . За това спирам тази безсмислена дискусия. А отварям мапса да избера място за утре да пошетаме малко из деретата, че времето ще е добро. y4y4y4
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот КАЯ » Съб Фев 21, 2015 12:39 am

Щом те дразня и ме молиш спирам. Воювайте си. Успешно шетане из деретата. Чакам с нетърпение новият рекламен клип.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите