Собствено Търсене

Дискусии, дебати и коментари.

Re: Дискусии, дебати и коментари.

Мнениеот chakala » Нед Фев 02, 2014 8:14 pm

имаш ЛС
BIG FOOT е най-добрия леген за промиване!!!.....На световно ниво!
chakala
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот lobtor » Нед Фев 02, 2014 8:24 pm

Silvar написа:Колеги не съм член на БАТСЗМ,но подкрепям идеята да се работи заедно.Гледам че нападате и Киро и Репата в бара на форума което не е честно.За Репата не знам,но хайде да оставим Киро на мира че преди два дни погреба брат си и нека си изкара поне траура момчето. Доколкото знам от други колеги той тук нито има регистрация нито мисли да си прави.БАТСЗМ не е негова асоциация а на всички и доколкото имам информация всичко се управлява от София.

Кирчо е председател на БАТСЗМ, а не е лукова глава и не го подценявайте, той си движи сам нещата и то по най-добрия начин.
Миналата година напрви 6 или 7 събора и 2 семенара в Пловдив.
lobtor
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот naik » Нед Фев 02, 2014 10:08 pm

Да добавя малко,до колкото съм разучил, Минерал Сувенир са издавали карти до живот срещу предаване на някакво количество злато.
Роден за риболов но принуден да работи
Аватар
naik
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот miro1113 » Пон Фев 03, 2014 10:02 pm

Аз също съм член на БАТСЗМ още от 2012 година.
Картата респективно асоциацията не ни дават никакви свободи да вършим глупости.
Самата асоциация , в лицето на Кирил , а и други членове , помага при възникнали недоразумения с; горски , полиция и т.н. Лично на мен не , но на колеги , останали неразбрани , потърсили помощ на телефона на Кирил е оказвана помощ.
моа да копам ама моа и да пия
Аватар
miro1113
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Сря Фев 05, 2014 5:10 pm

Темата е редактирана от администрацията. Ако желаета да продължите в същия дух ползвайте темата "БАР НАЗДРАВЕ".
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Сря Фев 05, 2014 9:09 pm

Sek...1. Прекаляваш.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот masterrichi » Чет Фев 06, 2014 12:27 pm

И това ли е дискусия.......
При още един подобен пост против правилата на форума ще получиш бан. Надявам че ще проявиш разбиране че просто така не може. Няма как!
Животът е много кратък за да го изживееш глупаво.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Чет Фев 06, 2014 8:03 pm

КАЯ написа:Жалко, че толкова се хабих да разяснявам законите. Че щяха да се изтрият коментарите това беше ясно, но поне разясненията на законите можеха да бъдат прехвърлени в съответният раздел а те са полезни и на тези които са членове на организацията, а и на всички колеги. Понеже масово е неразбирането на законите. А беше даден пътя по който да се мине за да сме законни.

Ами ето ти пример пак, защо бяха изтрити постовете и после пак админа виновен! Има си цял раздел , който е именно за законовата рамка. И там може да пишете на воля по казуса, но вие искахте да го свържете с БАТСЗМ. Е...няма как да стане. Започни там и съм сигурен че имаш знания и опит по казуса, които могат да създадат полезна дискусия. Но ти казах, че нямам време да подреждам, селектирам и модифицирам чужди постове. Е избирам си някои ама то си е моя работа.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот TSAP » Нед Фев 23, 2014 5:33 pm

lobtor написа:
Silvar написа:Колеги не съм член на БАТСЗМ,но подкрепям идеята да се работи заедно.Гледам че нападате и Киро и Репата в бара на форума което не е честно.За Репата не знам,но хайде да оставим Киро на мира че преди два дни погреба брат си и нека си изкара поне траура момчето. Доколкото знам от други колеги той тук нито има регистрация нито мисли да си прави.БАТСЗМ не е негова асоциация а на всички и доколкото имам информация всичко се управлява от София.

Кирчо е председател на БАТСЗМ, а не е лукова глава и не го подценявайте, той си движи сам нещата и то по най-добрия начин.
Миналата година напрви 6 или 7 събора и 2 семенара в Пловдив.

Подкрепям "силвара".Чувствам се по сигурно обединени зад една кауза и ако така мислим всички ще станем такава сила,че може да нямаме нужда дори от правна защита 444
Аватар
TSAP
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Пон Фев 24, 2014 7:10 pm

naik написа:Да добавя малко,до колкото съм разучил, Минерал Сувенир са издавали карти до живот срещу предаване на някакво количество злато.

Давали са купони за пазаруване и са изкупували златото.и трудов стаж се е водел на златарите.ама сега няма минерал сувенир.нещата се промениха жестоко до неузнаваемост.ако дьржавата все пак се заинтересува нещо и да задейства рьждясалата си машина добре. ??123 .
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

ПредишнаСледваща

Назад към Какво разрешава закона.