Собствено Търсене

Честит ни 800-ен потребител :) - паничето

Re: Честит ни 800-ен потребител :) - паничето

Мнениеот javasho » Нед Мар 04, 2012 10:46 am

koko bg написа:
javasho написа:Честит 3-ти март на всички от форума.Току що се регистрирах,макар че отдавна чета форума.Чудех се дали да се регистрирам
защото съм много назад с материала,но най-после реших,че е време и аз да се приобщя към гилдията.Скоро трябва да направя 56
та си мислех дали не съм попрехвърлил възрастта,но както виждам има доста на моята и около моята възраст.Привет на всички и
приятно изкарване на празника.

Честит Празник на всички.
Много добре си решил да се регистрираш, това е твоето място. Тук много неща можеш да научиш, бъди сигурен.
А това за възраста да не съм те чул повече. Младежи да ми говорят за попрехвърлили възраста, бива ли така.
Добре си дошъл.

А-беее,напъвам се още като младеж,ама напъните нещо се разредиха.Сутрин,обед, па чааа-к вечер.Шегувам се.Кой колкото
може.А относно форума,знам,че при вас ми е мястото.От почти година го чета и мислех,че ще ми мине,но явно нещата задълбават
в друга посока.От четри години живея на село,и при всичкият наличен селскостопански инвентар,щом тръгнах да си търся по-здрава
лопата значи нещата вече са необратими.
P.S. Един въпрос към всички: Защо при моите постове в горния десен ъгъл надписът ПРОМЕНИ не се скрива?
Къде бъркам?
Благодаря на всички.
Аватар
javasho
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот pepi03 » Нед Мар 04, 2012 12:51 pm

Здравей , и добре дошъл , надписа "ПРОМЕНИ " не се сменя за да можеш да редактираш мнението си ако си направил грешка примерно , или да добавиш още нещо , а на другите колеги ти изписва "ЦИТИРАЙ" за да можеш като пишеш мнение да цитираш ако искаш някой пасаж на колега ! y8y8y8
Аватар
pepi03
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Dragalevski » Нед Мар 04, 2012 9:26 pm

admin написа:
Dragalevski написа:Здравейте колеги! От дете се занимавам с хобито златотърсач, а от две - три години имам реална възможност да го практикувам често. Следя форума и си сверявам знанията.
Почти нищо ново от време "оно" за мен, но ме шокира изказването на админа, че почти нищо не е научил за златото от форума и не само той.
Всеки си мълчи и умно казва: в пробите е истината.....
Чета във форума колко много начинаещи колеги питат за дадена река дали е златоносна, отговорите са все "взимай проби" и някои хорица се отказват след третата проба.
Предлагам, ако има въпрос за дадена река дали "има" ако има да се даде точно място където колегите да намерят поне 2-3 златинки, колкото за "зарибяване"и собствено удовлетворение, което понякога граничи с екстаз. Познавам доста такива пичове...

Здравей колега,какво точно те шокира в това че казвам че не съм научил нищо повече от това което зная за промиването на златото,така е.Не знам колко си промивал и къде но човек ако разбере къде в реката се намира златото не е проблем да намери няколко златинки във всяка река-това мога да го докажа,в която и река да отида мога да намеря златинки.Лошото е че начинаещите колеги питат в еди коя си река има ли злато-да има,златото е най-разпространения метал в света,малко от тях проумяват че номера е да разбереш къде в реката да го търсиш.И повече на въпроса от сорта колко върви златото сега,къде се купува,в коя река има злато,каква драга да си направя-не отговарям на начинаещи.Ако някой го интересува къде стои златото в реката да заповяда. y8y8y8

Какво лошо има да насочим начинаещ колега на определено място (до метри) изключвам мястото на което работим, то не се дава току-така, но колегата без да се лута да намери първите си златинки за начало.
Не всеки от страната може да дойде на искъра. После като се убеди. че има, прочел е всичко от форума, трудолюбив е, не е алчен и ще тръгне по правия път.
Това да е един вид поощрение. А това за тези които питат - къде да го продам?; къде има много?; - си прав. Нямам думи, но тези хора си личат.
Нали идеята е да поощряваме хобито...
Аватар
Dragalevski
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот javasho » Нед Мар 04, 2012 9:51 pm

pepi03 написа:Здравей , и добре дошъл , надписа "ПРОМЕНИ " не се сменя за да можеш да редактираш мнението си ако си направил грешка примерно , или да добавиш още нещо , а на другите колеги ти изписва "ЦИТИРАЙ" за да можеш като пишеш мнение да цитираш ако искаш някой пасаж на колега ! y8y8y8

pepi03.Благодаря за отзива.Щом не навреждам на никой О.К.Отивам в ДА СЕ ЗАПОЗНАЕМ и АКО МОЖЕШ ПОМОГНИ.
Със здраве на всички.
Аватар
javasho
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот haplio » Нед Май 12, 2013 5:13 pm

И вече сме 3500 y4y4y4
Аватар
haplio
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот eli » Нед Май 12, 2013 5:15 pm

haplio написа:И вече сме 3500 y4y4y4

y7y7y7
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот jokko1 » Пет Май 24, 2013 2:01 pm

Драгалевски приятелю насочване до няколко метра понякога хич не помага защото тука може и да има а няколко метра по настрани да няма хич.Ти лично би ли се навил да насочиш някой той да блъска като абдал цел ден и да не извади нищо.Представяш ли си после какъв сърбеж ще изпиташ една педа под кръста от благословий.И после иди че обяснявай колко си пич и че нямаш сестра ако се сещаш за какво ти говоря.
За да не съм съвсем голословен.
Чета река Треклянска на всякъде пише яко златоносна.
И за капак не само тя а целия район.
Отивам надъхан яката копам като гламав прехвърлени между 2и3 кубика.
И а познай?
Нищо ама най големото нищо което си виждал.
А сега си представи че ти ме беше насочил.
Сещаш ли се каква безкрайна симпатия щях да изпитвам към теб и някой твой роднини.
А па последните грам вина нямаха да имат горките.
Така че напъни се помисли малко преди да критикуваш.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот jokko1 » Пет Май 24, 2013 2:14 pm

koko bg написа:
admin написа:Форума е безплатен и винаги ще бъде такъв,никога не е имало замисъл за събиране на пари.Моята идея когато го пуснах беше да се обменя опит,мислех че ще науча повече за златотърсачеството,да ама не-излезе че който знае нещо не го казва.Честно казано нищо не научих за златото от форума,научих много за камъните и се запознах с доста хора-което ми е достатъчно като награда за положения труд.Идеята за пускане на хора с препоръки от други колеги ми допада и ще заключа определени секции и ще се влиза само така,без гугъл и без тарикати. y7y7y7

Да ти кажа ли защо нищо не си научил за златото от форума... защото май няма кой да ти каже нещо повече от това което знаеш.
Идеята за заключване на определени теми, там където има специфична информация, касаеща утвърдените членове е много добра. Само не знам мен като не ме е виждал никой, щот никой не иска да ми дойде на гости, кой ще ми даде препоръка.
Нощните посетители са в друга часова зона, не трябва да ви притеснява това.

Коко аз идвам одма и ти давам секакви препоръки.
Само дето малко не ми стигат кинтите за еднопосочен билет.
За обратния немам притеснения или че си го избачкам.
Или че ме върнат безплатно.
Само ме притеснява докато ме върнат да не ме остават малко на пансион.
Щото съм много пич и ми се струва че няма да искат така бързо да се да се разделят с мен.
Помисли по въпроса аз съм насреща.
Поздрави.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот keymaker » Съб Юли 27, 2013 9:41 pm

това за еднопосочния билет и аз си го мисля ,ама още се надявам на зелена карта от лотарията.
А и да ние честит потребителя. gt37e42
помпи ремонтирам всякакви!
keymaker
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Предишна

Назад към Служебен форум