Собствено Търсене

Здравейте

Здравейте

Мнениеот Octavian » Пон Фев 06, 2012 6:00 pm

Здравейте хора

Много се радвам, че ви намерих...чета ви от декември, а най-после намирам време и да се включа. Исках да се представя в секцията "Да се запознаем", но тя явно е със специален достъп.

Работя в бизнес сектора - търговия, проекти, интернет проекти и.т.н.,бизнес преговори, подбор на персонал и.т.н., имам си някой скромни свои начинания, както и консултирам големи компании и работя за тях, най-вече по маркетингови и търговски въпроси.

Интересувам се от бижута в свободното си време, като чета доста неща. Главно полза от цялата работа има приятелката ми, защото аз бижута не нося, но тя определено ми харесва хобито :).

Преди 3-4 години обаче почнах да се интересувам от минерали и скъпоценни камъни ( не че имам някакви или някога съм ходил, ама чета и гледам картинки ). Не знаех, че има таква общност и , че предположенията ми за минералното богатство на страната и в частност Родопите са толкова верни, колкото и си мислех. Мечтата ми е да отида един ден...да видя сам...понякога говоря на изненаданите си приятели за това,че в Родопите има минерали като ахати, опали, аквамарини и други такива, никой не знае за такова нещо, :) ама явно и не ги интересува. А сега намерих толкова хора, които ги влече това.

Всичко започна с една статия "Ардински свекърви подаряват скъпоценни камъни на снахите си". Това беше преди 3-4 години. Оттогава търся из нета като Нео от Матрицата всичко свързано с това, най-вече за Родопите и съм изчел доста инфо.
Ето някои примерни линкове:
http://www.temanews.com/index.php?p=tem ... 1&aid=9608
http://www.temanews.com/index.php?p=tem ... 6&aid=8113
http://www.capital.bg/light/mesta/2008/ ... _realnost/

За мен ще е голямо удоволствие някой ден да ми се осъществи мечтата да ида до Родопите и да се поровя малко в камънаците с други ентусиасти или да пробвам да търся злато в някоя рекичка. Жалко, че съм от Варна и съм толкова далеч от там.

Паролата ти е на лични.
Най ми харесват плажовете на Синеморец |
Octavian
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Re: Здравейте

Мнениеот ot4eto » Пон Фев 06, 2012 6:35 pm

Здравей и добре дошъл във форума !!! y8y8y8 y8y8y8 y7y7y7 Попаднал си на правилното място. Поздрави и успех в начинанието !!!
Винтът, забит с чук, държи по-здраво от пирон, завъртян с отвертка !!

Не съжалявам за хората от моето минало, има причина те да не са в моето бъдеще !!!
ot4eto
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот pepi03 » Пон Фев 06, 2012 10:38 pm

Здравей и от мен , и добре дошъл сред нас !!!
Дано да имаш поне малко свободно време лятото , тогава ще имаш възможност и до Родопите да отидеш , а там и хобито

да развиеш вече и като собственоръчо намираш това което ти харесва !!! 76SYEIU

ps Админите са ти пратили парола , там ще прочетеш за експедицията !
Аватар
pepi03
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот lazar68 » Вто Фев 07, 2012 12:49 am

Добре дошъл и от мен !
Щом си се регистрирал ,значи си разбрал ,че това е един от най-хубавите и смислени форуми в българското виртуално пространство ( поне според мен) ,а излетите по реките зареждат "батериите" за дъълго време . Желая ти много здраве и късмет !! 2в34я1
Sol lucet omnibus
" Златото е там , където го намериш "
Аватар
lazar68
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот Octavian » Вто Фев 07, 2012 12:58 am

Да, вече видях за експедицията и сега ще изчета всичко. Вълнуващо е. Досега не съм споделял интереса си с никой, а имало толкова мераклии.
Octavian
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот old prospector » Вто Фев 07, 2012 10:21 am

Добре дошъл във форума и от мен!Наистина минералите по нашия край са уникални,а тръпката от търсенето зарежда с положителни емоции за дълго време.България не е толкова голяма,човек може да отдели една събота и неделя и да се разходи из прекрасната и природа и да се порадва на красотите.Успех и ти пожелавам да си събереш добра колекция.
Аватар
old prospector
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот tkar » Вто Фев 07, 2012 1:39 pm

Здравей и от мен колега!Стига да имаш желание ще посетиш Родопите! Време винаги се намира y7y7y7
"Никога не знаеш колко скоро, ще е твърде късно"
Аватар
tkar
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот shimbaka » Сря Фев 08, 2012 7:57 pm

y8y8y8 здрасти и от мен първо много императорско име си си избрал y7y7y7 а родопите неса толко далеко виж аляска е при добро желание всичко се постига добре дошъл и дано се видим y7y7y7
Аватар
shimbaka

Мнениеот Octavian » Сря Фев 08, 2012 8:57 pm

Хахах, веднага ме надуши...примерно някои хора се кефят на задника на Азис или идолът им е Бритни, аз се кафя на Октавиан Август.
Octavian
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот terzii » Сря Фев 08, 2012 9:41 pm

Добре дошъл във форума,радвам се че си попаднал на правилното място и се надявам да сме ти полезни до колкото можем.Ако веднъж си намериш камъче сам тази болест е за винаги .Пожелавам тимного късмет
terzii
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Следваща

Назад към Да се запознаем и станем приятели