Собствено Търсене

Златото в пари

Форум за всичко което се продава, купува , заменя и т.н. Без реклама на магазини и стоки.

Re: Златото в пари

Мнениеот italianeca » Нед Фев 14, 2016 7:17 pm

Мир вам.Вече дадох повече инфо къде какво и как купувам.Колегата който повика лошото му се нарадва вече.Айде стига сме си търсили кусури и недъзи.Така или иначе купувам.Ако някой наистина има нещо за продаване 0878718329.За чешане на езици и лакърдии има градски пазари.Който не иска да продава или няма какво да ми продаде,няма проблеми.Да продължава да търси успешно.И улеи и драги правя и продавам ама не тук.И хора обу 65ft:"? .чавам на добив ама не тук.Така че се успокойте вече.Време е за новия сезон.Снежко си отиде и реките богатеят.Дайте да работиме и да си помагаме а не да се дърляме. y8y8y8 y8y8y8 87:"Y .
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Пон Фев 15, 2016 10:26 pm

admin написа:
jokko1 написа:За господин Трифонов хич не ми е зор но израза е много точен.
То и действията и бездействията на другаря Живков също не се коментираха ама нали уж нещо се беше променило.
Явно ще ми се наложи много да внимавам с коментарите.Поздрави.

Не вярвам да ти се налага да внимаваш. Дебатите за златото винаги са били нагорещени. Спора с купуване и продаване на злато дойде отскоро по форумите и беше започнат наистина от Италианеца, който явно търгува и естествено че ще се пазари.За тези години през които съм в бранша се убедих че проблема е че с по-малко труд в друга сфера може да се постигне дори двойно повече. И това изнервя героите в този филм. Проста истина на несбъднати мераци, празни надежди и безкрайни разочарования придружени с .....копане. y8y8y8
Така е админе.Прав си.Аз започнах темата с купуването.И то сериозно.Преди време хората се чудеха и маеха къде да продам 2 грама от ценния метал.Ето има къде.И за онова си прав.Ти знаеш за кое.Не ща да го споменавам в ефир.Бизнеса си е бизнес.От едни се купува на други се продава.Нещата са ясни. y8y8y8 y3y3y3 2в34я1 y1y1y1 .Малкоакъл ама на време. y7y7y7
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Пон Апр 11, 2016 6:56 pm

Хубавото и доброто злато е продаденото злато. y8y8y8
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот hidrazin » Пон Апр 11, 2016 10:54 pm

italianeca написа:Хубавото и доброто злато е продаденото злато. y8y8y8

Грешка - хубавото и добро злато е изгодно продаденото или инвестираното злато.
Безразборното продаване на злато носи само загуба - лошо злато.
333
hidrazin
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот zaki83 » Пон Апр 11, 2016 11:53 pm

Всеки в крайна сметка сам решава на каква цена ще продава или купува дадена стока . Италианеца купува стока от която съвсем естествено и нормално е да изкара и той някой лев ( иначе за какво ще го прави ) ? Иначе за острият му тон ,мисля вреди единствено на себе си . Туй търговията , много деликатна работа !
zaki83
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Вто Апр 12, 2016 6:59 am

Златото е скарало много хора в историята на човечеството. Винаги е било коректив на доверие между тях. Създало е и унищожило цели държави. 666
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот italianeca » Вто Май 03, 2016 7:03 pm

zaki83 написа:Всеки в крайна сметка сам решава на каква цена ще продава или купува дадена стока . Италианеца купува стока от която съвсем естествено и нормално е да изкара и той някой лев ( иначе за какво ще го прави ) ? Иначе за острият му тон ,мисля вреди единствено на себе си . Туй търговията , много деликатна работа !

Поздрави.Деликатна е пущината му.Обаче от зли очи нали се сещаш че отърваване няма.Па и от зли езици.Успешен добив колега.Всичко най добро на форума. y1y1y1 y3y3y3
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот naik » Пон Юни 20, 2016 10:38 am

Италянец,от цялата тема не разбрах сега на колко го изкупуваш златото,защото ако е на 45лв. да взема да ти го изкупувам аз на теб на 50лв.даже понеже съм ларж на 52лв. ще ти го изкупувам в момента и то количества от порядъка на 1-2кг. на ден ако искаш.
Роден за риболов но принуден да работи
Аватар
naik
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот italianeca » Вто Юли 05, 2016 4:17 pm

Не си по ларж от хората ми в Италия.Некъв шушляк ми звъня от Софията баце искал две три до десет кила.Дано не си ти. y2y2y2 66551 .Не продавам на българи.Ясно.
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот naik » Пон Юли 11, 2016 10:46 am

Защо бе,нашите пари да не миришат случайно,а не съм ти звънял понеже знам че не можеш да отговориш на такива килограми.
Роден за риболов но принуден да работи
Аватар
naik
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

ПредишнаСледваща

Назад към БАЗАР