Собствено Търсене

Златото в пари

Форум за всичко което се продава, купува , заменя и т.н. Без реклама на магазини и стоки.

Re: Златото в пари

Мнениеот italianeca » Чет Фев 04, 2016 4:31 pm

МНОГО ТИ ЗДРАВЕ.МАЙ НАИСТИНА СИ КУКУ.ТУК СЕ ГОВОРИ ЗА САМОРОДНО ЗЛАТО А НЕ ЗА МИШ МАШ.МИШ МАШ НЕ КУПУВАМ.ВЗЕМИ СЕ ОБРАЗОВАЙ И НЕ СЕ ЗАЯЖДАЙ ЗАЩОТО СИ ОЩЕ МНОГО МАЛЪК.НИЩО ЧЕ СИ 1951.ПИСНАЛО Е НА ХОРАТА ОТ ЗАЯЖДАНЕ.СТИГА.АКО ИМАШ НЕЩО ПРОТИВ МЕН МАЙНАТА ТИ.ДА В ЕФИР.
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Чет Фев 04, 2016 8:00 pm

Бойко 1951,каквото повикало това се и обадило.Италианче или българче все тая.Аз купувам.Не карам никой на сила да ми продава.Ясно.Не държа сметка на никой и не позволявам никой на мен да държи.Уважавам всички колеги-българи,цигани,евреи,занзибарци,индианци и други.Ако някой желае ще продаде.Не се заяждай с хората.Срещал съм много колеги от други край на България в моите реки.С всички съм приятел.Дано срещна и теб момче.Друга песен ще запееш тогава,вярвай ми.Ако имаш злато за продав ти си на ход.Ако не трай си и си промивай по живо по здраво. 2в34я1
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот hidrazin » Чет Фев 04, 2016 9:42 pm

И за кво се дърлите? Талянчето предлага някаква цена която вероятно в момента на сделката ще бъде намалена още.
В този момент на борсата грама е 66 кинта. До цената на талянчето са към 30% марж. Разбира се трябва да се извади и известен процент примеси.
Но пък пак е далеч от истината. Също така не е прав че тук се говорело само за самородно злато.
Обявата му е само че купувал злато. Не е ясно какво - самородки, ситнеж или извадено от електроника.
Щото ако е вадено от електроника и както трябва, с тези 45 кинта може само да си направи снимка за спомен. 777
Извода е един - дори и самородно злато не се продава в суров вид, изключвайки самородките за които може да се вземе поне малко над борсовата.
Всичкото останало - в кофата с химиите. Така поне ще знаете какво продавате.
Също така няма постоянно да ви гложди съмнението че са ви прекарали - я за карат, я за чистота.
333
hidrazin
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот italianeca » Пет Фев 05, 2016 9:04 am

Корекция за да съм по точен.Купувам самородно разсипно речно злато.За предпочитание е люспесто.Микрон не купувам.Самородки само малки и без каманак.Големите не ме интересуват защото не съм колекционер.66 лева борсова цена скъпи ми колега няма как да вземеш.Защото ако на някой му трябва чисто злато ще си го купи от борсата,а няма да се занимава да пречиства топи и лее речното ни златце,при което ще има и отчетени фири.Тогава ще му стъпне на 70 и кусур лева за грам и всичко се обезсмисля. 2в34я1 .Другото,никой на който му трябват 100 грама няма да тръгне да ги събира от нас грам по грам.Просто този някой идва при мен и си го купува.Затова АЗ аджеба го купувам от колегите и междувременно го добивам.Пътя е дълъг и затов тази е цената.Някъде писах че ако някой не иска да продава , то негова си работа.Секциите могат да понесат някой и друг грам за хвала.Успех в промиването. y7y7y7 y7y7y7
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Съб Фев 06, 2016 6:40 pm

30 Евро към момента. 66551
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот jokko1 » Пет Фев 12, 2016 8:29 pm

italianeca написа:Бойко 1951,2,3,4,и така нататък.Питай майка ти она знае цената.Жена ти също.Вчера купих от нея . y2y2y2 y2y2y2 .От хора измекяри като теб не купувам.Айде бегай да се подмазваш на репата у оня форум неговия.Не ме провокирай щото ще спра да купувам и от жена ти и от майка ти. y2y2y2 9т86у 9т86у y2y2y2 .Ти не си виждал грам камо ли тон.Явно си глупак. y2y2y2

Администрацията спите ли?
Доста хора за много по малко изхвърчаха от форума.
Господин Колев прав е твоя съученик Трифонов. Е нема такава държава.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот admin » Съб Фев 13, 2016 9:07 am

Jokko, нали знаеш че действията а също и бездействията на администрацията не се коментират. Нали видя какво се случи във Враца. Ако оня не беше почнал, сега щеше да си и е живо момчето ама на. По скоро упрека ти трябваше да е насочен към този който започна пръв. Явно Италианеца е по-темпераметен. y8y8y8
А доколкото Слави Трифонов не мисля че му е чиста работата, колкото и като начало добре да изглежда.Пак се опитват да "препарират" народа и да почне поредната метаморфоза в настроението на народа. СДС, НДСВ, ГЕРБ и т.н. на сцената на демокрацията. Просто поредни нов герой и партия.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот mitaskin » Съб Фев 13, 2016 10:59 am

Не знам с какво толкова беше правокиран италианеца но това не е нормално отношение от негова страна.човекът искаше по конкретни неща,като цена за определени каратаи какво толкова го правокира не знам
Аватар
mitaskin
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот jokko1 » Съб Фев 13, 2016 7:31 pm

За господин Трифонов хич не ми е зор но израза е много точен.
То и действията и бездействията на другаря Живков също не се коментираха ама нали уж нещо се беше променило.
Явно ще ми се наложи много да внимавам с коментарите.Поздрави.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот admin » Нед Фев 14, 2016 9:19 am

jokko1 написа:За господин Трифонов хич не ми е зор но израза е много точен.
То и действията и бездействията на другаря Живков също не се коментираха ама нали уж нещо се беше променило.
Явно ще ми се наложи много да внимавам с коментарите.Поздрави.

Не вярвам да ти се налага да внимаваш. Дебатите за златото винаги са били нагорещени. Спора с купуване и продаване на злато дойде отскоро по форумите и беше започнат наистина от Италианеца, който явно търгува и естествено че ще се пазари.За тези години през които съм в бранша се убедих че проблема е че с по-малко труд в друга сфера може да се постигне дори двойно повече. И това изнервя героите в този филм. Проста истина на несбъднати мераци, празни надежди и безкрайни разочарования придружени с .....копане. y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

ПредишнаСледваща

Назад към БАЗАР