Собствено Търсене

Камен бряг

Камен бряг

Мнениеот romfey » Сря Окт 03, 2012 11:09 am

Камен бряг - едно от най-красивите места по нашето северно Черноморие. Както всяка година и тази пак го посетих - да се насладя отново на красотите му и да си набера"табанки".За съжаление след лютата зима повечето дръвчета са измръзнали, а и туристите са си похапвали през лятото, но все пак са оставили и за мен.
Тук няма къде да се промива злато, няма и ахати, има вкаменелости, но скалите са много твърди и е трудно да се извадят от тях, но ако имате възможност непременно го посетете, няма да останете разочаровани.
Насладете се на прекрасните места и пейзажи и Вие.
http://romfey.snimka.bg/sea/kamen-bryag.704934.28626373
Аватар
romfey
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Re: Камен бряг

Мнениеот eli » Пет Окт 05, 2012 2:49 pm

romfey написа:Камен бряг - едно от най-красивите места по нашето северно Черноморие. Както всяка година и тази пак го посетих - да се насладя отново на красотите му и да си набера"табанки".За съжаление след лютата зима повечето дръвчета са измръзнали, а и туристите са си похапвали през лятото, но все пак са оставили и за мен.
Тук няма къде да се промива злато, няма и ахати, има вкаменелости, но скалите са много твърди и е трудно да се извадят от тях, но ако имате възможност непременно го посетете, няма да останете разочаровани.
Насладете се на прекрасните места и пейзажи и Вие.
http://romfey.snimka.bg/sea/kamen-bryag.704934.28626373

Ромфей,благодаря ти за снимките!Камен бряг наистина е едно от многото красиви места по нашето Черноморие!Обичам да ходя там и имам и много снимки!Даже си мислих да отворим една нова тема за да можем и ние да популяризираме нашия роден край!Планина,планина,ама и морето не е за подценяване! ;) Там,когато застанеш на ръба на скалите,нахлуват много противоречиви чувства-един път се чувстваш мъничък,мъничък.....пред това безкрайно море,а после...сякаш си цар,всичко е в краката ти и усещаш,че,ако разпериш ръце-ще полетиш.... А за посрещането на Джулая.......това не може да се опише с думи....трябва да си там,за да усетиш! y7y7y7
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот shimbaka » Пет Окт 05, 2012 6:58 pm

y8y8y8 какво може да каже човек y7y7y7 снимките са трепач чак ми се прийска да отида там y1y1y1
Аватар
shimbaka
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот eli » Пон Ное 12, 2012 10:48 am

333
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Назад към Общи теми от приложното изкуство.