Собствено Търсене

Новак с въпрос за леген

Новак с въпрос за леген

Мнениеот valioz » Вто Мар 18, 2014 3:14 pm

Здравейте, и мен ме подхвана "треската" на това хоби, и след известно четене и разглеждане по форуми и продавалници се загледах в следния леген http://prodavalnik.com/legen-za-namirane-na-zlato-i36861601. За цвета разбрах че е хубаво да е син или зелен за да контрастира магнетита и (евентуално) златото, а също така не трябва и да прозира. До тук добре, но не знам дали е достатъчно дълбок или удобен, и въобще искам да се допитам до знаещите за мнение и препоръка. Благодаря предварително.
Аватар
valioz
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Re: Новак с въпрос за леген

Мнениеот GOLDENBOY13 » Вто Мар 18, 2014 8:47 pm

valioz написа:Здравейте, и мен ме подхвана "треската" на това хоби, и след известно четене и разглеждане по форуми и продавалници се загледах в следния леген http://prodavalnik.com/legen-za-namirane-na-zlato-i36861601. За цвета разбрах че е хубаво да е син или зелен за да контрастира магнетита и (евентуално) златото, а също така не трябва и да прозира. До тук добре, но не знам дали е достатъчно дълбок или удобен, и въобще искам да се допитам до знаещите за мнение и препоръка. Благодаря предварително.

Просто е уникален! Особено за начинаещи. y4y4y4А и има продължение, че и после решетка за пресяване а и кой знае какви още неща.
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот italianeca » Вто Мар 18, 2014 10:42 pm

Взимай легенчето колега и беж на реката.само там се става златотьрсач. !!23k !!23k .
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот valioz » Сря Мар 19, 2014 4:25 pm

Благодаря ви за отговорите, но колега ме насочи към комплектите на Garrett и ще се спра на тях.
Поздрави.
Аватар
valioz
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Сря Мар 19, 2014 8:58 pm

valioz написа:Благодаря ви за отговорите, но колега ме насочи към комплектите на Garrett и ще се спра на тях.
Поздрави.

Ясно бе че темата ти е партенка и трябваше да питаш за Гарет, та "колегата" ти да те насочи към GOLDENBOY. y2y2y2
GOLDENBOY имат регистрация и после като купуваш следващия леген BIG FOOT даваш 30% по-малко и безплатно сито за него. Гарета е пластмасова паница, която тъпите американци са направили по-голяма за да хваща повече. Историята разказва как Големия Бил след като се наял от паницата отишъл на реката да я измие и колегата му както промивал в едно дървено корито му изсипал шлиха в нея и Бил след като я разклатил видял че става за ситене. Толкоз! y2y2y2 И така 200години...първо от ламарина, после от пластмаса. Ама и много неща за тези години са си останали същите, но това не означава че няма по-добри от тях. Просто трябва да се опита от всичко.
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот italianeca » Сря Мар 19, 2014 10:42 pm

Те скоро ще закриват Америка,а с Нея и гарет.с тези 7 трилиона вьншен дьлг и Аляска няма да им помогне.още малко им остава и са аут. y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот valioz » Чет Мар 20, 2014 12:50 am

GOLDENBOY13 написа:
valioz написа:Благодаря ви за отговорите, но колега ме насочи към комплектите на Garrett и ще се спра на тях.
Поздрави.

Ясно бе че темата ти е партенка и трябваше да питаш за Гарет, та "колегата" ти да те насочи към GOLDENBOY. y2y2y2
GOLDENBOY имат регистрация и после като купуваш следващия леген BIG FOOT даваш 30% по-малко и безплатно сито за него. Гарета е пластмасова паница, която тъпите американци са направили по-голяма за да хваща повече. Историята разказва как Големия Бил след като се наял от паницата отишъл на реката да я измие и колегата му както промивал в едно дървено корито му изсипал шлиха в нея и Бил след като я разклатил видял че става за ситене. Толкоз! y2y2y2 И така 200години...първо от ламарина, после от пластмаса. Ама и много неща за тези години са си останали същите, но това не означава че няма по-добри от тях. Просто трябва да се опита от всичко.

Колега, това с темата-партенка не го разбрах, но все пак благодаря за информацията.
Аватар
valioz
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Чет Мар 20, 2014 7:10 am

По принцип е забранено постването на търговски сайтове, за това утре темата ще бъде изтрита. Ако желаеш да дискутираш легени, има много други теми с този казус.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот arrackiss » Чет Мар 20, 2014 8:56 am

Мдааа неудобна тема се получи, затова ще бъде изтрита хахаха - постнат сайт никъде няма обаче. И е редно да се спомене, че админ и голдънбой са един и същи човек, та да знаят хората защо админа се държи кат ощипана булка.
arrackiss
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Чет Мар 20, 2014 5:02 pm

arrackiss написа:Мдааа неудобна тема се получи, затова ще бъде изтрита хахаха - постнат сайт никъде няма обаче. И е редно да се спомене, че админ и голдънбой са един и същи човек, та да знаят хората защо админа се държи кат ощипана булка.

Напротив! Темата никак не е неудобна за мен. Ти не виждаш ли линка към "продавалника" в първия пост ? Дори отначало излиза че си правя сам реклама, която всъщност мога да сложа тук и то на челно място без проблем y7y7y7 , но е още рано. Искам да довърша и ситото а и без това не успявам да смогна с производството y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 . Но ти продължавай да наливаш олио в огъня за да гори по-дълго и по силно. y7y7y7 Но си спомням и преди че показваш негативен нюанс и така може да изгориш от огъня който сам палиш.И без това имаш вече предупреждение за бан.Всъщност поста ти е чист спам.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Следваща

Назад към Неактивните теми в архив