Собствено Търсене

Добре дошли в Бар "НАЗДРАВЕ".

Re: Добре дошли в Бар "НАЗДРАВЕ".

Мнениеот GOLDENBOY13 » Сря Фев 26, 2014 9:51 pm

lybo написа:Що бре, у секи човек дреме и по нещо добро. Верваш ли че по наште земи все още има хора които си помагат безрезервно и не мерят кой колко е дал за другия.Е аз вервам. Може и да съм наивен, но го вервам, защото съм го изпитал на гърба си.Изключвам търговците които спекулират с добротата на хората за да ги излъжат, че им продават чудеса. -0t3e4
И все пак да не забравяме, че живота е такъв, че докато се усмихнеш, може да се озъбиш.

Абе ако го няма най-голямото надлъгване между хората, каквото е бизнеса как ще я караме? Ти да не си някой светец. Или какво ще кажеш за поповете, политиците, медиите, т.н. Как ще прочетеш измислена история написана на книга, филм или просто една песен, в която се говори за наистина измислени и украсени от думите и музиката неща? За тях също се плаща. Нещо искаш до изкелефириш нещата от живота, които доставят удаволствие, макар че са измислени и даже не съществуват и далеч не са реални, от нещо което държиш в ръце. 66551
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот italianeca » Сря Фев 26, 2014 11:12 pm

65ет:)( тук сьм.наздраве на всички.таа вечер нема много да надигам чашката щото имам други ангажименти.а че ще се опраиме , сьс сигурност ще стане.що нали сме си ние нация техническа.ама всеко нещо с времето си.иначе лоши ора нема.чао Ви. 222 .
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот lybo » Сря Фев 26, 2014 11:21 pm

GOLDENBOY13 написа:
lybo написа:Що бре, у секи човек дреме и по нещо добро. Верваш ли че по наште земи все още има хора които си помагат безрезервно и не мерят кой колко е дал за другия.Е аз вервам. Може и да съм наивен, но го вервам, защото съм го изпитал на гърба си.Изключвам търговците които спекулират с добротата на хората за да ги излъжат, че им продават чудеса. -0t3e4
И все пак да не забравяме, че живота е такъв, че докато се усмихнеш, може да се озъбиш.

Абе ако го няма най-голямото надлъгване между хората, каквото е бизнеса как ще я караме? Ти да не си някой светец. Или какво ще кажеш за поповете, политиците, медиите, т.н. Как ще прочетеш измислена история написана на книга, филм или просто една песен, в която се говори за наистина измислени и украсени от думите и музиката неща? За тях също се плаща. Нещо искаш до изкелефириш нещата от живота, които доставят удаволствие, макар че са измислени и даже не съществуват и далеч не са реални, от нещо което държиш в ръце. 66551

Карай я както си искаш. Ако на теб ти доставя върховно удоволствие да се надлъгваш с хората си е твой проблем.
Пиша за отношенията между хората.Това че твоето отношение към човека стига до там, само да натиснеш копчето на касовиа апарат TOTAL,не означава, че другите не виждат и по-надалеч. Това, че си постигнал нещо, не означава, че си нещо повече от другите. Нали я знаеш приказката за стълбата, ако не я знаеш да ти я припомня: Когато се качваш по стълбата поздравявай хората които срещаш, защото когато падаш надолу няма да има кой да ти подаде ръка. Между другото да знаеш от високо се пада най-лесно и много боли.
А, и не съм светец а най- обикновен човек който има приятели които могат да му помогнат винаги както и аз на тях.
Синджиро иде,козата я нема.
lybo
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Чет Фев 27, 2014 8:16 pm

Само ЛУДОГОРЕЦ.Аре наштеееее.ба тук нема ли телевизор.баси тьпия гол вкараха жабарите.
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Чет Фев 27, 2014 9:24 pm

Гоооол.Лудогорец вкараха.е жабарите водят амаааааа.бьлгари юнаци.
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Чет Фев 27, 2014 9:36 pm

гОооол .наще изравниха.
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Чет Фев 27, 2014 9:46 pm

3на3.айде наще.ЛУДОГОРЕЦ.
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Чет Фев 27, 2014 9:50 pm

Приказката за ЛУДОГОРЕЦ продьлжава.браво ЮНАЦИ.БЬЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО. y1y1y1 y1y1y1 y1y1y1 .
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот naik » Чет Фев 27, 2014 10:06 pm

italianeca написа:Приказката за ЛУДОГОРЕЦ продьлжава.браво ЮНАЦИ.БЬЛГАРИЯ НАД ВСИЧКО. y1y1y1 y1y1y1 y1y1y1 .

y1y1y1 y1y1y1 y1y1y1 y1y1y1 y1y1y1
Роден за риболов но принуден да работи
Аватар
naik
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Пет Фев 28, 2014 6:31 am

Ееееех Lybo! Наистина живота си е мой и като негов собственик мога да си го живея както си искам и както мога. И това не означава че може да позволявам някой, който не ме познава и не знае нищо за мен да ме рисува и окрасява както на него му се иска. Ами и аз имам приятели и близки до мен хора, но рядко се е случвало да ми помагат не защото не искат, защото не се е налагало. Само че живеем драги в 21-век и ако не си в ритъма на съвремието, то не чакай просперитет и достоен начен на живот, разчитайки на чужда помощ. Я ми кажи приятелите ли ще ти плащат тока, телефона, колата, жилището, образованието на децата ти, хляба и т.н. Вичко това е парои, които трябва да изкараш, заработиш и то по начин който именно съвремието ти дава. Но това че изкарваш повече от другите, означава че повече работиш а не че си измамник и подлец. В България мисленето на хората е именно такова и житейската истина за тях се свежда до имането на салатка, ракийка, винце и панелка. Но за много хора, които са се взели в ръце, не е така и наистина се получава неразбирателство в житейски аспек между едните и другите. Но това е дълга тема и няма какво да ти я обяснявам. Доколкото моите напъни около казуса за който сме тук, смятам че мое право е да защитатам идеите си, да ги рекламирам и да ги осребрявам, защото освен удовлетворение от това и аз трябва да плащам ток, телефон, да си купувам нови коли, образование на децата си и т.н. И това не е лошо или някакъв вид измам към другите. Това е икономика. Единя продава на другия, той на другия и така се завъртат в един кръг, в който единия плаща надценката на другите, но и те плащата неговата.
Мисля че ти обясних накратко как стоят нещата и все пак съм на 53години а както е казал Тибетецът...."Който е изминал по-голямата част от пътя, той носи по-голямата отговорност"! y8y8y8
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

ПредишнаСледваща

Назад към Неактивните теми в архив