Собствено Търсене

Молба !

Re: Молба !

Мнениеот lazar68 » Вто Яну 14, 2014 7:14 pm

tkar, 222
Има начини , то има и книги за разсипно злато и златодобив ... обаче ,когато се обясни простичко със снимки и най-вече ,когато имаш Учителите, всичко се научава по-лесно и бързо . Не искам да ровя и търся по учебници и книги ,когато пред себе си имам Учителите . И не става въпрос за мен ( аз винаги мога да се образовам , просто не съм се запалил достатъчно ) говоря принципно . Частта касаеща полускъпоценните камъни генерира огромен интерес към НАШИЯ форум . Ние всички сме една общност , ето затова става въпрос . Пак ще го напиша и ще спра да Ви досаждам : Моля Ви , помогнете с вашите познания и ние невежите да понаучим основните положения . r54wt43 r54wt43 r54wt43
Sol lucet omnibus
" Златото е там , където го намериш "
Аватар
lazar68
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот tkar » Вто Яну 14, 2014 7:14 pm

Ето и друг - не мокрен:
Прикачени файлове
s k 3.jpg
"Никога не знаеш колко скоро, ще е твърде късно"
Аватар
tkar
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот tkar » Вто Яну 14, 2014 7:22 pm

lazar68, ще помисля по въпроса и ще понапиша нещо и аз четох за промиването, но докато не ми показаха точно как се върти легенчето нищо не се получи 222
Аватар
tkar
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот haplio » Вто Яну 14, 2014 7:25 pm

Ми... дайте да се съберем пък да покажете как се търсят камъни 777
Аватар
haplio
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот tkar » Вто Яну 14, 2014 7:26 pm

y7y7y7 нека се стопли!
Аватар
tkar
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот lazar68 » Вто Яну 14, 2014 7:27 pm

tkar написа:lazar68, ще помисля по въпроса и ще понапиша нещо и аз четох за промиването, но докато не ми показаха точно как се върти легенчето нищо не се получи 222

Ей това е приказка - Наздраве ! 222
Ясно е , че не става без практика и с помоща на знаещ човек по реката /дерето , идеята ми е теоретично "просветление" y2y2y2 !
Благодаря на Всички Знаещи ,които ще развият една тема " Камъни и минерали за начинаещи търсачи" r54wt43
Sol lucet omnibus
" Златото е там , където го намериш "
Аватар
lazar68
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот Skumata » Вто Яну 14, 2014 9:42 pm

lazar68 написа:tkar, 222
Има начини , то има и книги за разсипно злато и златодобив ... обаче ,когато се обясни простичко със снимки и най-вече ,когато имаш Учителите, всичко се научава по-лесно и бързо . Не искам да ровя и търся по учебници и книги ,когато пред себе си имам Учителите . И не става въпрос за мен ( аз винаги мога да се образовам , просто не съм се запалил достатъчно ) говоря принципно . Частта касаеща полускъпоценните камъни генерира огромен интерес към НАШИЯ форум . Ние всички сме една общност , ето затова става въпрос . Пак ще го напиша и ще спра да Ви досаждам : Моля Ви , помогнете с вашите познания и ние невежите да понаучим основните положения . r54wt43 r54wt43 r54wt43

Така... :) "Частта касаеща полускъпоценните камъни генерира огромен интерес към НАШИЯ форум." - Много добре казано!
Само че, след като форума отдавна има ново лого, което направих преди време с цел обединение на злато/камъни/фосил "маняците", защо не се случват нещата? А именно, да се ПРИОБЩЯТ каменарите и да се почувстват като "у дома си"? :) Да се сложи логото на сайта и да се опише какъв кръг от интереси обединява това място? Изглежда няма интерес това да се случва :) А валяха и обещания за подаръци към мен, след като направих ЛОГОТО безвъзмездно, ако си спомняте. :) Аз нямам драма, защото съм намерил съмишленици и учители с които общувам по принцип, но какво да кажем за "новите" и за развитието на форума, ако някой се вълнува?
Аватар
Skumata
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот ivmart » Сря Яну 15, 2014 7:17 pm

Мисля , че само по името на форума се определя неговата целенасоченост към любителите на търсенето.
Винаги е приятно да се коментират всякакви неща и конкретно с хобитата на посетителите на сайта , но не винаги е удачно и удобно да се прави.
Аватар
ivmart
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот eli » Сря Яну 15, 2014 7:29 pm

ivmart написа:Винаги е приятно да се коментират всякакви неща и конкретно с хобитата на посетителите на сайта , но не винаги е удачно и удобно да се прави.

Този ред не го разбрах y6y6y6
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот ivmart » Сря Яну 15, 2014 7:56 pm

Не е удобно спрямо създателите на сайта , който винаги е направен с дадена цел и насока в която да се развива.
Аватар
ivmart
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

ПредишнаСледваща

Назад към Неактивните теми в архив