Собствено Търсене

На вниманието на колегите .

Re: На вниманието на колегите .

Мнениеот marian66 » Съб Сеп 21, 2013 7:00 pm

eli написа:Здравейте!
Последно време зачестиха оплакванията от колеги,че не могат да влизат във форума-на начална страница им изписва "Вие сте перманентно изгонен от този форум!"
Изгонени колеги НЯМА!
На мен също ми се случва понякога.Проблема е в уеб браузъра,който използвате.Например:Аз използвам Google Chrome и когато ми изпише горния текст,или сменям браузъра (напр. с Mozilla Firefox) или изчаквам малко време(най-много един ден) и влизам във форума без проблем.
Съжалявам за причиненото неудобство,но разрешаването на проблема не зависи от нас!
Благодаря за вниманието!
y8y8y8

Проблема с браузъра остава по независещи от нас причини!
При проблем,сменяйте Google с Mozilla Firefox или обратното.
Изгонени колеги няма!
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот marian66 » Съб Яну 04, 2014 9:09 am

Моля,най-вече,новорегистрираните колеги,да прочетат правилата на форума и да се придържат към тях :!:
viewtopic.php?f=21&t=1896
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот eli » Пет Яну 17, 2014 3:35 pm

Здравейте,колеги!
Преди година и половина приех да станах модератор по собствено желание,убеждение и съвест.Към днешна дата обаче,не е на лице нито един от тези фактори!Поради тази причина и за да избегна различни спекулации,искам да Ви уведомя,че вече няма да изпълнявам тази длъжност във форума.Ще помоля Админ да направи необходимото в тази връзка.Предварително благодаря!
Можете да си отдъхнете- "Злият мод" вече няма да Ви диша във .....постовете!
На всички потребители пожелавам много здраве и успехи!
С уважение и най-добри чувства:Елена Маджарова
За мен беше чест!
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Чет Яну 23, 2014 6:36 pm

Здравейте на всички ! y8y8y8 Пиша в тази тема защото всъщност ние всички сме в този форум, защото ни обединяват общи интереси и хоби за което е създаден преди време този форум и в този смисъл ние всички тук сме колеги. Нарочно изчаках малко време за да се поуспокоят страстите и духовете за да се представя на тези които не ме познават, а защо не и на тези които си мислят че е така.Да изложа своите виждания за бъдещето на форума и насоката в която съм избрал да се развие . Да ви уверя че идеите ми за това са искрени и честни и че искам форума да се превърне най-вече в забавно, интересно и поучително-образователно място, където всеки освен да се разтоварва а и да намери всичко което го интересува и е полезно за него.
Както се казва в една тибетска мисъл..."Който е изминал по-голямата част от пътя..той носи по-голямата отговорност", та така и аз вече съм почти на 53 години и като се замисля колко "поразии" съм направил y2y2y2 искрено се надявам тази да не е поредната y6y6y6 .Та уповавайки се на житейския си опит, това би трябвало да е показателно че повече от човешките мисли, страсти и вълнения от живота не са ми чужди и именно това ще използвам като критерии за промяната на форума.За мен ще кажа че съм бивш музикант по образование и призвание и /мога да свиря на 24 муз. инструмента на крава да пие вода /y2y2y2 в тон с Европейските директиви и настоящ машиностроител / бастисал много тонове желязо/и много инженерски дипломи , който лети с парапланер, ловец и рибар и най-вече автомобилен състезател от националния шампионат в дисциплините Раликрос, Автокрос а от тази година и в Пистовия шампионат на България.Е последните 2 години и активен златотърсач който не се хвали като другите че намира много злато, защото ще го обложат с данъци а като го намери си го връща обратно в реката като онези рибари по Дискавъри y2y2y2 .Майтапя се разбира се.Толкоз за мен ако някой го интересува нещо около моята личност може свободна да ми пише на лични.
Повеяето колеги смятат че форума е специализиран и всичко трябва да е свързано със злато, сребро, диаманти,метеорити и т.н. Да така е, но аз като човек с музикално образование който 24 години е свирил от които 12 е бил в шоубизнеса и на сцената, смятам да пречупя онова строго възпитателно и образователно виждане по казуса и да му придам по-забавен вид, защото смятам че ако не се смеем, веселим и не гледаме от веселата страна на нещата ние просто като едно време в Клондайк ще излизаме за злато 3-ма а ще се връщаме двама y2y2y2 .За това смятам да поотпусна малко чувството за хумор, защото тук наистина има зевзеци, които да веселят аудиторията. Е ....нищо лошо няма и да ни учат и поучават, но умерено и така че не да ни е скучно , интересно и забавно.Сериозните теми и дискусии си остават естествено. Ето какво съм намислил като начало:
Ще отворя нов подфорум който ще се казва "Бар Наздраве" . Това ще представлява място което ще отваря мисля за сега след 20.00 часа. В него всеки може да влезе, да "пийне по едно", да бърбори , дискутира и да спори с тези с които е на маса. Дори ако се прекали с "алкохола" може да има счупени бутилки, маси и столове. Масите ще са четворка, така че ако някой реши да досажда на съседната маса може и до бой да се стигне.Това ще е мястото за по-емоционалните и любителите на по-остри реплики. А...забравих и клюкарите y6y6y6 Но на сутринта бара ще затворя примерно в 8.00 и чистачката /модератор/ ще изчисти терена от счупени бутилки,разлята бира, фасове и на следващия ден бара ще посреща гостите чист и проветрен.
Ще отворя нов подфорум който ще се казва "Играта на Форума". Това ще представлява онлайн игра, която ще се играе в определен ден всяка седмица.Победителите от седмичните кръгове ще имат малък финал на края на месеца. А на края на годината победителите от месечните кръгове ще се борят на "Големия финал". Победителите от всички състезания ще получават награди.А на големия финал наградата ще е наистина голяма.Така смятам че интелекта, общата култура и знанията ще отличат тези които ги притежават.В момента с модераторите обсъждаме правилата и много скоро ще започнем.
Ще отворя нов подфорум който ще се казва "Всичко е митове и легенди". В него всеки който се интересува от заровени съкровища, митове, случки, легенди, битки, тайни места, обречени иманета , древни племена и древни астронавти ще може да дискутира и да защити своя теза или да разкаже случка а и да поспори за истината, която ще е някъде в миналото.
Имам и още няколко идеи, но са още зелени и ще трябва време.Моля някой ако има предложения и мнения по изложените от мен идеи нека ми пише на лични. Надявам се на още малко време за да изпипам нещата както трябва. Но за това ми е нужна и вашата подкрепа а най-вече позитивното отношение към мен което е основен стимул. Убеден съм че вашия интелект и знания без които този форум няма да е същия ще са фактора за високото му ниво или с две думи отиваме 3-ма да дирим злато а се връщаме много повече.Просто сме се намерили! y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Предишна

Назад към Неактивните теми в архив