Собствено Търсене

До регистрираните потребители без придобита парола

Re: До регистрираните потребители без придобита парола

Мнениеот otho » Съб Мар 09, 2013 9:39 pm

y8y8y8 привет на администрацията имали начин да получа парола несам в бг. Следя форума с интерес и товамие каточели единственото забавление а вие преместихте всички итересни теми. Благодаря предварително
otho
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот eli » Съб Мар 09, 2013 10:13 pm

otho написа:y8y8y8 привет на администрацията имали начин да получа парола несам в бг. Следя форума с интерес и товамие каточели единственото забавление а вие преместихте всички итересни теми. Благодаря предварително

Радвам се,че форума ти харесва,otho,но има правила,които не мога да прескоча-за това,че си извън страната мога да се съглася,но има и още едно изискване.Вземай по-активно участие в темите и нещата ще се случат!
y8y8y8
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот marian66 » Нед Мар 10, 2013 8:00 am

Активното участие в живота на форума е гаранция,че ще получите достъп до заветната секция.
Някои теми са преместени заради гостите, които само попиват инфо!
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот muhlio21 » Нед Мар 10, 2013 4:33 pm

аз също нямам парола, мислех че не ми трябва но при този интерес се замислям вече.
и не ме разбирайте погрешно и не се заяждам ,но ми е много интересно за "гостите попиващи инфо" според вас какво трябва да пишат ако неразбират? аз лично съм от тези информационни гъби и не за друго, ами съм тотално бос в областта и само чета. има ли смисъл да пусна тема с въпрос разискван поне 3 пъти досега или да спамя нечия тема с глупави въпроси? и определено не съм единствен във форума y8y8y8
Аватар
muhlio21
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот eli » Нед Мар 10, 2013 4:45 pm

muhlio21 написа:аз също нямам парола, мислех че не ми трябва но при този интерес се замислям вече.
и не ме разбирайте погрешно и не се заяждам ,но ми е много интересно за "гостите попиващи инфо" според вас какво трябва да пишат ако неразбират? аз лично съм от тези информационни гъби и не за друго, ами съм тотално бос в областта и само чета. има ли смисъл да пусна тема с въпрос разискван поне 3 пъти досега или да спамя нечия тема с глупави въпроси? и определено не съм единствен във форума y8y8y8

И си прав и не си прав!Все има теми,по които можеш да вземеш отношение(имам лични наблюдения) y8y8y8
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот alto » Нед Мар 10, 2013 4:54 pm

''
аз също нямам парола, мислех че не ми трябва но при този интерес се замислям вече.
и не ме разбирайте погрешно и не се заяждам ,но ми е много интересно за "гостите попиващи инфо" според вас какво трябва да пишат ако не разбират? аз лично съм от тези информационни гъби и не за друго, ами съм тотално бос в областта и само чета. има ли смисъл да пусна тема с въпрос разискван поне 3 пъти досега или да спамя нечия тема с глупави въпроси? и определено не съм единствен във форума .
''

Ами,хайде включи се. Срещнахме се на една от збирките, ние всички подържаме връзка,имаше и втора среща и на реки ходим от време на време.Заповядай с нас някой път,толкова ли нямаш време за излети ,1 свободен ден е достатъчен и паролата няма да промени нищо според мен.Поздрави
Липсата на доказателство за съществуване на нещо,не е доказателство за неговата липса
alto
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот alto » Нед Мар 10, 2013 5:18 pm

Ели благодаря за редакцията
Липсата на доказателство за съществуване на нещо,не е доказателство за неговата липса
alto
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот muhlio21 » Нед Мар 10, 2013 5:36 pm

е продължаваме да спамим. за срещата знаех но няман възможност да дойда, местих си багажа и то след бачкане, но както и да е, а за рекичките няма от къде да знам
Аватар
muhlio21
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот otho » Нед Мар 10, 2013 6:54 pm

muhlio21 написа:аз също нямам парола, мислех че не ми трябва но при този интерес се замислям вече.

y7y7y7 е и аз съм така колега неси единствен
otho
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот КАЯ » Нед Мар 10, 2013 8:02 pm

Колеги, в заключената секция няма някаква специална информация за злато и места. Просто там всеки е споделил малко по-лична информация за себе си, телефони за връзка и така. Сега преместихме и клиповете там по понятни причини, както преди преместихме и снимките за злато. Разбираемо е защо достъпа там трябва да се заслужи.
Да промиваш злато ще се научиш за часове, но да го намираш се учиш постоянно.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

ПредишнаСледваща

Назад към Неактивните теми в архив