Собствено Търсене

До регистрираните потребители без придобита парола

Re: До регистрираните потребители без придобита парола

Мнениеот marian66 » Нед Апр 07, 2013 8:21 pm

muhlio21 написа:а за мен парола?

Обърни се към Ели!
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот eli » Нед Апр 07, 2013 8:23 pm

muhlio21 написа:а за мен парола?

Имаш я на лични y8y8y8
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот eli » Пон Апр 08, 2013 10:08 am

bornoec написа:Колеги може ли парола и за мен ,че вече изчетох всичко :) от достъпния форум

Имаш ЛС y8y8y8
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот eli » Чет Апр 25, 2013 9:21 pm

eli написа:Здравейте!Във форума има секция "Кой кой е",като достъпът до нея е ограничен за част от регистрираните потребители.Това е секцията,в която всеки се представя и дава по-подробна информация за себе си,семейството,работа и т.н.Достъпът до нея става с допълнително дадена от администратор/модератор парола,която е различна от тази,с която се влиза във форума!След допитване до всички потребители бе взето решение на какви критерии трябва да отговаря всеки,който иска да я получи,а именно:
1.Да има повече от 50 мнения,като не се считат за мнение пост,който съдържа само емотикон,както и постове в раздел "Купува-Продава"!
2.Потвърждение от регистриран потребител,с който се познава лично!
Всеки,който отговаря на тези критерии и има желание,може да се обърне към администратор или модератор! y8y8y8
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот eli » Пон Апр 29, 2013 6:13 am

Здравейте!
Тъй като нямате достъп да заключената секция във форума,всички снимки,които направите на ''жълтия хитрушко'',можете да качвате в тази тема: viewtopic.php?f=60&t=2126
Ние,модераторският екип,имаме ангажимента да ги преместим в съответната тема,когато му дойде времето!
Ще се радваме снимките да се увеличават!Създавайте ни работа,не ни щадете y7y7y7
y8y8y8
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот haifisch » Пон Май 13, 2013 7:14 am

y7y7y7
Последна промяна haifisch на Чет Май 16, 2013 6:53 pm, променена общо 1 път
Не харесвам всички и не държа всички да ме харесват!
https://www.youtube.com/watch?v=h-q3jKqpn_Q
Аватар
haifisch
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот jordanovj » Пон Май 13, 2013 5:51 pm

И аз съм от около година във форума, също съм начинаещ и нямам достъп до закритите теми. Нямам много постове, тъй като не е етично един начинаещ да води полемика с майстори и експерти. Аз съм геолог, а със златодобив се занимавам от 1974 г. Известно време съм издържал семейството си с това. Наистина дисертацията ми не е пряко в тая област - свързана е с вулканологията, петрологията и рудната минералогия, но през периода 1987-90 г. водих търсенето и проучването на златни и платиноносни разсипи в ЮИ България към Геоложки проучвания. Бях и на кратка специализация в Урал по тамошните находища и проучвателни участъци. Работих с редица корифеи в областта на геоморфологията и по-специално геоморфологията на разсипите на злато. Така, че има за какво да говорим. за жалост съм доста зает, но бих могъл да отделя малко време. Е-мейлът ми е jordanovj@yahoo.com. В Бургас има и други, които знаят доста - напр. Христо, който е експерт във форума / с ник Репата/. Той е любезен човек и не би отказал помощ. Тел. му е 0884297487. Желая успехи!
Аватар
jordanovj
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот niki 67 » Пон Май 13, 2013 6:43 pm

jordanovj написа:И аз съм от около година във форума, също съм начинаещ и нямам достъп до закритите теми. Нямам много постове, тъй като не е етично един начинаещ да води полемика с майстори и експерти. Аз съм геолог, а със златодобив се занимавам от 1974 г. Известно време съм издържал семейството си с това. Наистина дисертацията ми не е пряко в тая област - свързана е с вулканологията, петрологията и рудната минералогия, но през периода 1987-90 г. водих търсенето и проучването на златни и платиноносни разсипи в ЮИ България към Геоложки проучвания. Бях и на кратка специализация в Урал по тамошните находища и проучвателни участъци. Работих с редица корифеи в областта на геоморфологията и по-специално геоморфологията на разсипите на злато. Така, че има за какво да говорим. за жалост съм доста зает, но бих могъл да отделя малко време. Е-мейлът ми е jordanovj@yahoo.com. В Бургас има и други, които знаят доста - напр. Христо, който е експерт във форума / с ник Репата/. Той е любезен човек и не би отказал помощ. Тел. му е 0884297487. Желая успехи!

Колега, ако почакаш още малко ще вземат да направят необходимите постове на 70 или повече :eek: . Та към Ели, ако може за мен парола моля 2в34я1 .
малииии, като знам колко малко, че съм жив, а колко много умрел..............
Аватар
niki 67
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот xorans » Пон Май 13, 2013 8:32 pm

пак запалихте гуменките 66551 у тая така наречена секция хората са си качили снимки и оставили телефони които да не се подметат из нета.за некои разбираемо за други не!?
xorans
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот Ouzoman » Пон Май 13, 2013 8:42 pm

jordanovj написа:И аз съм от около година във форума, също съм начинаещ и нямам достъп до закритите теми. Нямам много постове, тъй като не е етично един начинаещ да води полемика с майстори и експерти. Аз съм геолог, а със златодобив се занимавам от 1974 г. Известно време съм издържал семейството си с това. Наистина дисертацията ми не е пряко в тая област - свързана е с вулканологията, петрологията и рудната минералогия, но през периода 1987-90 г. водих търсенето и проучването на златни и платиноносни разсипи в ЮИ България към Геоложки проучвания. Бях и на кратка специализация в Урал по тамошните находища и проучвателни участъци. Работих с редица корифеи в областта на геоморфологията и по-специално геоморфологията на разсипите на злато. Така, че има за какво да говорим. за жалост съм доста зает, но бих могъл да отделя малко време. Е-мейлът ми е jordanovj@yahoo.com. В Бургас има и други, които знаят доста - напр. Христо, който е експерт във форума / с ник Репата/. Той е любезен човек и не би отказал помощ. Тел. му е 0884297487. Желая успехи!

Привет, адаш (ако мога така да се обърна към теб)!

Виждам някаква гочивина в поста ти. Не трябва да е така.
Мненията ти ги чета с голямо удоволствие. И винаги съм казвал, че ни липсва академичност във форума.
Разбираш ли твоето положение какво е? Все едно си отворил фурна за топъл хляб в Етиопия.
Това (ако е така, де), че не водиш 24 часови разговори по телефона и не си засипан с лични съобщения и пощи се дължи, не на липса на интерес от страна на колегите, а на някаква обща култура и елементарно възпитание при тях.

Аз поне съм на този принцип: кой каквото реши да дава - дава, няма смисъл да се проси и да лишаваме човек от свободното му време.
По едно време реших, че те мързи да пишеш и постваш през Репата. А за останалите играещи в 'разваления телефон', гатанката е какво си казал ти, какво той е допълнил от себе си, или пък пропуснал.

Аз не се броя за експерт, а просто за човек похарчил достатъчно средства и време (не колкото Andrey13, разбира се, последно на него му напомнях твой пост, ако не е успял да го прочете, преди да замине темата) и готов да сподели опита си с всеки...

Един вид, админите да се самосезират и да ти дадат достъп : ).

Надявам се да няма много сладникав оттенък написаното от мен.
Исках просто да знаеш как са нещата според мен.
Аватар
Ouzoman
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

ПредишнаСледваща

Назад към Неактивните теми в архив