Собствено Търсене

До регистрираните потребители без придобита парола

До регистрираните потребители без придобита парола

Мнениеот eli » Пет Сеп 21, 2012 7:50 pm

Здравейте!Във форума има секция "Кой кой е",като достъпът до нея е ограничен за част от регистрираните потребители.Това е секцията,в която всеки се представя и дава по-подробна информация за себе си,семейството,работа и т.н.Достъпът до нея става с допълнително дадена от администратор/модератор парола,която е различна от тази,с която се влиза във форума!След допитване до всички потребители бе взето решение на какви критерии трябва да отговаря всеки,който иска да я получи,а именно:
1.Да има повече от 50 мнения,като не се считат за мнение пост,който съдържа само емотикон,както и постове в раздел "Купува-Продава"!
2.Потвърждение от регистриран потребител,с който се познава лично!
Всеки,който отговаря на тези критерии и има желание,може да се обърне към администратор или модератор! y8y8y8
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Re: До регистрираните потребители без придобита парола

Мнениеот zanvan » Пет Сеп 21, 2012 8:20 pm

Eli ще ме прощаваш но...
,,на куму е нужно споделянето на лична информация ,, и то в специализиран форум за нещото си ...невизирам конкренто http://bg-draga.com
аз лично не съм дори правил опит за придобиване на паролата дори когато ги раздаваха :lol: защото мнението ми е ,че форумите са за споделяне и придобиване на информация но не и за предоставяне на такава лична :!:
а и не на последно място форуми в ,които всички се познават лично невървят добре ...щото учасниците в тях няма какво да си кажат във форума ;)
дистрибутур на Изображение
Аватар
zanvan
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот Ouzoman » Пет Сеп 21, 2012 8:27 pm

zanvan написа:Eli ще ме прощаваш но...
,,на куму е нужно споделянето на лична информация ,, и то в специализиран форум за нещото си ...невизирам конкренто http://bg-draga.com
аз лично не съм дори правил опит за придобиване на паролата дори когато ги раздаваха :lol: защото мнението ми е ,че форумите са за споделяне и придобиване на информация но не и за предоставяне на такава лична :!:
а и не на последно място форуми в ,които всички се познават лично невървят добре ...щото учасниците в тях няма какво да си кажат във форума ;)

Всеки си знае...
За мен най-ценното, което намерих в този форум са... личните работи.
Тактики, стратегии и технологии можеш да си намериш навсякъде.
Хора, с които да си допаднете и да споделяте това хоби - само тук!
Аватар
Ouzoman
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот eli » Пет Сеп 21, 2012 8:45 pm

zanvan написа:Eli ще ме прощаваш но...

Всеки сам преценява за себе си и се ръководи от собствените си желания и съображения!След като има хора,които са го направили и такива,които искат да го направят,не виждам какъв е проблема!Това е по желание!Задължителните изисквания ги пише в "Правила на форума" y8y8y8
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот bobo » Съб Сеп 22, 2012 3:49 pm

eli написа: 2.Потвърждение от регистриран потребител,с който се познава лично!

Това условие ми се вижда доста ограничително от практическа гледна точка. Аз, например, не познавам никого лично, но съм коментирал, пускал снимки, писали сме си ЛС и т.н. добронамерена активност. Също - ако живея в чужбина ще е трудно да познавам якой форумец лично :)
bobo
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот eli » Съб Сеп 22, 2012 4:22 pm

bobo написа:
eli написа: 2.Потвърждение от регистриран потребител,с който се познава лично!

Това условие ми се вижда доста ограничително от практическа гледна точка. Аз, например, не познавам никого лично, но съм коментирал, пускал снимки, писали сме си ЛС и т.н. добронамерена активност. Също - ако живея в чужбина ще е трудно да познавам якой форумец лично :)

По преценка на администрацията, винаги може да бъде направено изключение от правилата!Разбира се,че има различни случаи и обстоятелства! y8y8y8
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот masterrichi » Съб Сеп 22, 2012 5:28 pm

Тука всичко е пожелание който иска да си остане анонимен си е негов проблема,но аз тука завързах много приятелства и мисля да ги увелича.
Животът е много кратък за да го изживееш глупаво.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот goturbas » Пон Сеп 24, 2012 10:14 am

на мнението на Узо и Мастера съм, а и всеки споделя до колкото прецени...
дИмокрация ;)
66551
p.s.
вече е време някъде да фиксирате тема за Сбирка Странджа...
а тая за Арда да мине под нея, че за момента това са
тематичните работни сбирки не на софра...
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот Stoian » Съб Окт 13, 2012 3:46 pm

eli написа:Здравейте!Във форума има секция "Кой кой е",като достъпът до нея е ограничен за част от регистрираните потребители.Това е секцията,в която всеки се представя и дава по-подробна информация за себе си,семейството,работа и т.н.Достъпът до нея става с допълнително дадена от администратор парола,която е различна от тази,с която се влиза във форума!След допитване до всички потребители бе взето решение на какви критерии трябва да отговаря всеки,който иска да я получи,а именно:
1.Да има повече от 20 мнения,като не се считат за мнение пост,който съдържа само емотикон,както и постове в раздел "Купува-Продава"!
2.Потвърждение от регистриран потребител,с който се познава лично!
Всеки,който отговаря на тези критерии и има желание,може да се обърне към администратор или модератор! y8y8y8

y8y8y8 Здравейте , аз искам да придобия такава парола - ако отговарям на критерийте естественно , колкото до потвърждение от регистриран потребител бях на мисия АРДА и доста от колегите ме познават лично и мисля че няма нужда да посочвам имена да не се разсърди някой от тях .
Ако някой те измами един път - то това е негова грешка . Но ако някои те измами два пъти - то това вече е твоя грешка .
Stoian
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Ouzoman » Съб Окт 13, 2012 7:51 pm

Stoian написа: y8y8y8 Здравейте , аз искам да придобия такава парола - ако отговарям на критерийте естественно , колкото до потвърждение от регистриран потребител бях на мисия АРДА и доста от колегите ме познават лично и мисля че няма нужда да посочвам имена да не се разсърди някой от тях .

Потвърждавам :).
Аватар
Ouzoman

Следваща

Назад към Неактивните теми в архив