Собствено Търсене

Кърлежи

Кърлежи

Мнениеот Kirkata » Пет Мар 20, 2015 2:31 pm

Здравейте искам да попитам колегите, какво ползват срещу кърлежите през лятото когато са на реката или където и да е.Нека да си бъдем полезни.Предварително се извинявам на админите защото не знаех къде да пусна темата,ако не е за тука е преместете. y8y8y8
Kirkata
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Re: Кърлежи

Мнениеот hristov » Пет Мар 20, 2015 7:25 pm

Лично мен годишно ме забърсват 4-5 броя, едиственото което правя е да ги извадя по-начина показан на линка, мажа с йод, после си отваря бутилка мерло и тва е y8y8y8
http://hlebarkibg.com/blog/?p=19
Аватар
hristov
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот Kirkata » Пет Мар 20, 2015 7:36 pm

А нещо за мазане, което може и да не се качват по теб.Защото кърлежите са най-опасните в България
Kirkata
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот hristov » Пет Мар 20, 2015 8:08 pm

Чак най-опасни малко пресилено, но тъща да ти се лепне тогава е страшно y6y6y6

за мазила не знам може и да има, ама колко са ефективни е друг въпрос...когато си здрав фезически немаш грижи.
Аватар
hristov
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Съб Мар 21, 2015 7:08 pm

Kirkata написа:А нещо за мазане, което може и да не се качват по теб.Защото кърлежите са най-опасните в България

Колега y2y2y2 абе много си им сладък на тея гадинки. Мен пък до сега не са ме пипнали, макар че цяло лято съм по къси гащи джапанки. Може и кръвната ми група да не става за пиене y4y4y4 . Иначе има шпрей против тях. Аз пък страдам от комари и ползвам лосион който ги "отвращава " от мен. Но не дайства на тъщата y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 .
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот Kirkata » Съб Мар 21, 2015 8:41 pm

Еми постнах темата за да може да си помогнем взаимно.И да споделите мнение от ползване на спреиове
Kirkata
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Съб Мар 21, 2015 9:44 pm

Kirkata написа:Еми постнах темата за да може да си помогнем взаимно.И да споделите мнение от ползване на спреиове

Няма лошо. Ами кажи кой шпрей ползваш? 333
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот Kirkata » Нед Мар 22, 2015 9:22 am

Аз съм нямал кърлежи,не искам и да имам.Спрей не съм ползвал за това публикувах темата за да разбера за спрей против кърлежи и неговите положителни черти.
Kirkata
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Назад към Всичко останало