Собствено Търсене

Има ли рибари тук

Re: Имали рибари тук

Мнениеот Ouzoman » Пет Сеп 27, 2013 9:34 am

222
Последна промяна Ouzoman на Сря Яну 22, 2014 2:27 am, променена общо 1 път
Аватар
Ouzoman
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Re: Има ли рибари тук

Мнениеот ivanr » Пет Сеп 27, 2013 11:19 am

Узаки, бех свидетел и отразител на целата работа. Хората бяха без помпа, ние имахме, ама подробности живи и здрави ако се видиме на 5ти, дано локазирате мястото. Мислиме поне 2ма или трима да дийдеме, ако излъжа и една мома да доде ще е гот. Купона ще е на ниво и пак ще се разправят легенди за него. Подплатени със снимков и видео материал, на който ти ще си му майстора надявам се.
Аватар
ivanr
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот toney87 » Сря Окт 16, 2013 11:33 pm

https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hph ... 1023_n.jpg
https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hph ... 3008_n.jpg
https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hph ... 8625_n.jpg
https://scontent-b-mad.xx.fbcdn.net/hph ... 1539_n.jpg
това е тази година от ебро хванаха се доста шарани но само малки сомчета преди 2 дни на това място едни румънци искараха 240 см сом
Аватар
toney87
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот shimbaka » Чет Окт 17, 2013 5:07 pm

шараните са хубави търси сом там го има в излишък за разлика от нас y7y7y7
Аватар
shimbaka

Мнениеот toney87 » Чет Окт 17, 2013 8:01 pm

shimbaka написа:шараните са хубави търси сом там го има в излишък за разлика от нас y7y7y7

знам ама е бая умешан с вода y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2
Аватар
toney87
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот haplio » Вто Окт 22, 2013 6:20 pm

Принципно е на една търговска верига на страницата, но е с благородна кауза, така че ще си позволя да го постна
https://www.facebook.com/lidlbulgaria/a ... 1118375826
От мен - 5 пъстърви, ха дано наистина ги пуснат :)
Игричката е изключително глупава, но все пак е някакси забавно като прочетеш че на плувка си хванал 35 кила сом y2y2y2
Аватар
haplio
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот niki 67 » Вто Окт 22, 2013 7:20 pm

Уффффф, требе го забранят с закон тоя сурат тефтер дева........
малииии, като знам колко малко, че съм жив, а колко много умрел..............
Аватар
niki 67
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот toney87 » Сря Окт 23, 2013 2:07 pm

колеги ето ви една смешка.....от многоооо години нашата река банска луда яна се трови от мината асарел медет и по точно от хводта на мината тва се случва откакто е заработила тва е от доста време преди няколко години се разровиха лаината от еколозите и мината спрч истичането на отрови в реката и я зариби по собственно желание дали се мина и година две и пак отровиха реката и измря всичко и жаби нямаше даже след това пак я оправиха и зарибиха това лято си мия аз златце на реката с един улеи само бес помпи и такива неща савсем обикновен и малък сипвах материал с една цветарска лопатка и по едно време идва горският които е на селото и почна да ми се кара че не съм имал право и че мътя водата с това и тровя рибата :grin: след това ме обвини че предишният път когато била умряла рибата сигурно аз пак съм ровил и съм я утровил каза ми че ще ме даде на сът по4удих се сега тоя да го бия ли или да се смея на простотията му както и да е след това извика кмета и кварталния след което ме извикаха в кметството сабрали се наще кмет квартален и госки всичките главни идиоти на селото само дето даскала го нямаше и кмета ми вика знаеш ли че нямаш право да търсиш злато в тая река аз се обърнах към кварталния и му казах че тои дърши закона в ръце да ми прочете закон които да ми забрани копането в дерета и реки тогава извадиха една голяма книга не знам ква беше ма беше по дебела от библията и почнаха да ровят нещо и след петнаисет минути осилено ровене ми вика кмета отиваи си пак ще те викнем да ти прочетем закона и тогава общината ще повдигне обвинени и ще те съдим аз му казах ама не знам кои трябва да ме съди дали общината или горското защото това са две различни институции по закон които вие не знаете нищо че сте представители на властта там кадето тече водатата е общинска собственост а бреговете на реки и дерета са горски фонд аз копах неутрално и то не с багер а като хоби и като прочетете законите и намерите какава точка по която да ме обвините и съдите ми се обадете ако не ме намерите вкъщи съм на реката пожелах им приятно ровене и четене и отидох на реката след около седмица минава горският пак и само поглежда и пита еи излиза ли нещо бе викам излиза от време на време и тои ама ти не си ли търсиш нещо работа а з му казвам за кво да си търся като тук ми е добре няма шефове и искарвам по 100 150 лева на ден не че искарвам толкова де вие знаете как е с ровенето обаче оня смени цветовете на дагата и изчезна от тогава никои не е идвал да ме тормози и разпитва като мине някои от тях подминава като табела
Аватар
toney87
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот naik » Сря Окт 23, 2013 10:33 pm

Приятелю,с тези приказки за изкарване по 100-150лв. на ден с улея на реката ,да не се учудиш някой ден ако дойде кмета да ти поиска половината.
Нищо че ти не ги изкарваш.
Роден за риболов но принуден да работи
Аватар
naik
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот toney87 » Чет Окт 24, 2013 11:50 am

не вярвам някои да доиде защото златара дето ми купува златцето му е комшия и приятели и се знае всичко в селото нли знаеш че в селото ако пръднеш на центъра и в текезесето след пет минути са разбрали че си се насрал всички знаят колко искарвам въпроса беше да оня да се ядоса за момента всеки които се занимава знае колко горе долу искарвам по този начин наи големият ми добив за ден по този начин е около 0.25 грама и няколко мренки за бирата вечерта пак дано да имам касмет с някое късче 25 30 кила не съм алчен нали y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2
Аватар
toney87
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите