Собствено Търсене

Ягуара Алонсо сега можеше да е жив!Или как Репата.....

Ягуара Алонсо сега можеше да е жив!Или как Репата.....

Мнениеот chakala » Сря Авг 20, 2014 3:40 pm

Чак и на мен ми стана жално че ако са знаели властите какъв велик ловец има по нашите земи, онези нямаше да застрелят горкия ягуар Алонсо. 12ytw5 12ytw5 12ytw5 Я четете тук внимателно. http://www.temanews.com/index.php?p=tem ... &aid=18279
Репата щял да го хване с голи ръце ама си мисля че и той не е знаел че ягуара е избягал и просто са се разминали y2y2y2 като единия е загубил най-ценното а другия е загубил славата си на велик войн който да се прослави с истински дела а не с фантасмагории и "тиквени" медали.
Ще акцентирам някои смешни изхвърляния от интервюто на Репата, който така и не ни каза кога е получил и за какво медала от Германеца в Чехия или не е за казване!0t3e4

Преди 15 години при самозащита в Странджа се наложило да извади нож срещу вълчица. „Ако не я бях утрепал, тя щеше мен да убие - заради малките си. Бяхме тръгнали с един колега из горите. Събирахме зеленина и я продавахме на цветарските магазини. Долу, на Граматиково, имаше дупка. Много пъти, като минавам оттам, съм я виждал - в дебрите е, огромни завои са, надолу е джунгла отвсякъде. Хванах вълчето и викам, виж кученца. През това време зад гърба ми вълчицата ръмжи. Извадих ножа, стана кратка схватка"- разказва Репата. Излязъл от тая случка със счупена на две места ръка. След като е убил вълк, защо пък да не убие и ягуар. Въоръжен с мачете и нож, тръгнал да обикаля още първите два-три дни джунглата, за да открие жертвата си. На третия ден вождът се поинтересувал чрез преводач - какво търси в джунглата. „Викам му, търся ягуар, за да го убия. Пита ме как. С ножа, казвам, но не мога да видя ягуар. А той: Тия, които са го видели, е било в последните три секунди от живота им. Повече не стъпих в джунглата", смее се Христо.

Ръкопашна схватка със звяр
„На 30-ия ден през нощта спя и чувам шумолене. Бях си купил бисквити и съм ги оставил на леглото си - няколко дъски, наредени върху четири забити в земята кола. Това нещо е обградено цялото с мрежа срещу комари. Комарите им са огромни. Чувам вечерта шумолене, а в къщата сме четирима - двама българи и двама чехи. Чехите са авантюристи, корави момчета, тренирани. При шума очите ми се отвориха и гледам една голяма черна сянка на ръба на леглото. Викам край - ягуар! Скочих, не знам дори какво съм хванал - мрежата отлетя, дюшекът хвръкна, вътре настана адска паника. Всички наскачаха. Търсят оръжие. Автоматът стои до главата ми, но не мога да го напипам. Как съм докопал ножа, не знам. Викам, тая сянка или ще я колям, или тя ще ме яде. :eek: :eek: :eek:

Направо да настръхнеш :eek: :eek: :eek:
Последна промяна chakala на Сря Авг 20, 2014 7:40 pm, променена общо 1 път
BIG FOOT е най-добрия леген за промиване!!!.....На световно ниво!
chakala
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Re: Ягуара Алонсо сега множеше да е жив!Или как Репата.....

Мнениеот GOLDENBOY13 » Сря Авг 20, 2014 3:54 pm

y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 Много смешно , но както четеш статията няма как да пропуснеш да пропуснеш поредната изцепка на Репата който казва явно на поредната ококолила се жулналистка :shock: ..... "Тук има около 100 кг злато, сметнал съм го на принципа на геолозите", казва водачът ни и забива лопата в пясъка."
И Бай Васил няма да може да му помогне ...има да копат и да въртят Гаретите до пенсия y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 7ъ;ШП 7ъ;ШП 7ъ;ШП 87:"Y 87:"Y 87:"Y Виж ако е 20, 30,50 грама ммммможе, ама 100 кила си е направо да ме сменят мен в заведението , където те ме пращаха преди . Май си им е ред вече. y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Re: Ягуара Алонсо сега можеше да е жив!Или как Репата.....

Мнениеот marian66 » Сря Авг 20, 2014 7:41 pm

Вие хубаво се смеете на статията,но то си е за плач бе хора y6y6y6
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот chakala » Сря Авг 20, 2014 7:48 pm

marian66 написа:Вие хубаво се смеете на статията,но то си е за плач бе хора y6y6y6

Така де ! Да се разплачеш от смях! y2y2y2
BIG FOOT е най-добрия леген за промиване!!!.....На световно ниво!
chakala
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот Silvar » Сря Сеп 17, 2014 3:44 pm

Скоро не бях се смял така,вече като ми е тъжно ще си чета това нещо по горе и настроението ще ми се оправи.
Silvar
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот mariotodorov » Пон Авг 31, 2015 6:26 pm

Оооооохххх малееее,къде съм бил когато е излязла тази тема бе хорааааааа.
Ще си запаметя линка в любими,ОБЕЩАВАМ. y3y3y3 y1y1y1 y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 r54wt43 r54wt43
Луд умора няма,само се поти...
Аватар
mariotodorov
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот goturbas » Вто Сеп 01, 2015 5:02 pm

ГероизМОТ
фъф Фсичките му Форми...
тряя се адмирира! бе бракя!!! ;)
иначе за дека сме...
за бунището на хИсторията май-май,
но с рекорден брой форуми
основатели, водачи и тямЪ подобни Херои 66551
222
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas