Собствено Търсене

РЕПАТА ПРОДАВА "ФАЛШИВИ ЗЛАТАРСКИ ПОСОБИЯ".

РЕПАТА ПРОДАВА "ФАЛШИВИ ЗЛАТАРСКИ ПОСОБИЯ".

Мнениеот GOLDENBOY13 » Чет Авг 07, 2014 10:25 am

Абе гледам и не вярвам на ушите си.Преди време във форума с една маскарадна тема огърмяха орталъка че Биг Фута е фалшив и не става.Някакъв си Никмаги тогава радетел за правда сега продава същия такъв "фалшив леген", който за нищо не ставал освен кокошките да кълват от него y2y2y2 . Друг пък хитро и лукаво отваря дебат и се чуди кой леген да избере...дрън дрън та пляс... 777 и то така че всички в хор изпяват.."За бога братко не избирай Биг Фута че няма и златинка да намериш с него". Аз пък смятам че Раптора има много фалшификати, които са пълни боклуци и Биг Фута ще ги направи смешни. Миналия уикенд на реката се показа че малък улей е безпомощен пред Биг Фута. Да не говорим че фактора течаща вода е коректив, които не на всякъде го има и е достатъчен за успех при работа с улей.
Но мисълта ми бе че фалшивите радетели за правда продават фалшификати.Освен наистина те да не са толкова "фалшиви". Всъщност фалшификат е копие на оригинала. За сега Биг Фут няма такова копие и всеки , който го притежава има доживотна гаранция от износване. Изтрива го , връща го и получава нов. Не забравяйте че този който си го е купил получава безплатна решетка/сито. y8y8y8
И все пак BIG FOOT е най-мощното средство за търсене и ръчно промиване а разни талерки просто са смешни пред големия си брат. Скоро ще се "GOLDENBOY plus " специално проектиран за ситно и финно злато но и едро няма да пропусне, ама нещо го няма много много. y4y4y4
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Re: РЕПАТА ПРОДАВА "ФАЛШИВИ ЗЛАТАРСКИ ПОСОБИЯ".

Мнениеот mitaskin » Чет Авг 07, 2014 9:00 pm

repata спря да се занимава да пише кои какви ментета прави ама тук още им се ще на хората да плуят по него спрете се вече и не е гаранция че този улей е направен от него а пък и несъм съгласен че какъвто и лехен ще е по добър и ще мие повече пясък от какъвто и улей без значение от неговия произход
Аватар
mitaskin
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Чет Авг 07, 2014 9:45 pm

mitaskin написа:repata спря да се занимава да пише кои какви ментета прави ама тук още им се ще на хората да плуят по него спрете се вече и не е гаранция че този улей е направен от него а пък и несъм съгласен че какъвто и лехен ще е по добър и ще мие повече пясък от какъвто и улей без значение от неговия произход

Разбирам позиция ти и това че си имаш фаворит. Ама и другите си имат и съгласи се че форума, в който се коментират въпросните теми е ЛИЧЕН форум на Репата и той е еднолично отговорен за съдържанието му, както и аз за този. И ако някой обиди Миташкин дори за това че е фен на Репата то аз ще го защитя и изтрия всички нападки срещу него. y7y7y7
P.S. Ако обърнеш внимание на поста ми точно това намеквам че има доста фалшификати на Раптора направени от други. Но проблема е че всеки може да огъне улей от поцинкована ламарина, да сложи просечена ламарина и под нея стелка Уелкъм и да драсне отстрани Раптор 1,2,3,4,5,6,7,8 и т.н. Е...с интерпретация на Биг Фут ще е доста трудно y8y8y8 . Иначе малкия улей е безпомощен пред Голямата стъпка...е в ръцете на опитен естествено. y8y8y8
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот mitaskin » Чет Авг 07, 2014 9:56 pm

нямам фаворит та аз дори не го познавам лично и нямам претенции към никого тук или във който да е друг форум но нещо пак немога да се съглася за малък улей и лехен малък малък колко е малък
Аватар
mitaskin
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот chakala » Чет Авг 07, 2014 10:00 pm

mitaskin написа:нямам фаворит та аз дори не го познавам лично и нямам претенции към никого тук или във който да е друг форум но нещо пак немога да се съглася за малък улей и лехен малък малък колко е малък

От моята тайфа вече всички ходят с Биг Фут . С малък улей е просто безсмислено. Днес бяхме в едно дере и работата с улей , дори и миниатюрен е невъзможна. Не коментирам това че улея изпуска, това, което при Бигфута остава дори още на първа линия.
А мога ли да те попитам, когато плюеха по Колев , ти защо не направи рекламация в сайта на Репата? 66551
BIG FOOT е най-добрия леген за промиване!!!.....На световно ниво!
chakala
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот mitaskin » Пет Авг 08, 2014 9:33 pm

не споря за big foot дали е най добър или не щото аз си мия с гаванка и лехен работил съм и с гарет но не ми допада а на въпроса защо не направих рекламация ще ти дам следният одговр.не ми харесва когато някои хоре си мерят дангурите да се муша и аз там а тук писах защото ушким са бяха разбрали да престанат от всички страни с нападките 1 към друг и ми писна като влезна в някой саит постоянно да има нападки
Аватар
mitaskin
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот admin » Съб Авг 09, 2014 5:40 pm

mitaskin написа:не споря за big foot дали е най добър или не щото аз си мия с гаванка и лехен работил съм и с гарет но не ми допада а на въпроса защо не направих рекламация ще ти дам следният одговр.не ми харесва когато пнякои хоре си мерят дангурите да се муша и аз там а тукисах защото ушким са бяха разбрали да престанат от всички страни с нападките 1 към друг и ми писна като влезна в някой саит постоянно да има нападки

mitaskin Правилата на форума не позволяват коментари по отношение на това кое е редно или не в този форум. Има си модератори, които следят за това. Ако искаш да коментираш по темата. Кажи във форума на Репата продават ли се фалшиви пособия или не или нещо в смисъла на това което е в резюмето обясняващо смисъла на темата.Ако смяташ че е важно някой да знае кое ти е приятно и кое не, отвори си тема за това в този раздел , който е именно за това.
p.s. Атмосферата в България, медийното и форумното пространство е толкова противоречива, че някои от споровете или конфликтите в нашите/з;латарските/ форуми са просто като нежна песен y7y7y7 . на която някои пригласят а други са просто компетентна публика, която след изпълнението се чуди дали да аплодира или да освирка изпълнителите y2y2y2 .
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот mitaskin » Нед Авг 10, 2014 8:28 pm

не мога да кажа дали се продават или не защото несъм работил с предлаганите от тях стоки всичко си правя сам и смея да кажа че работят мойте но несъм тръгнал да си продавам нищо до сега а също така да сте ме чули да казвам и в този форум че нещата не работят ефикасно а щом сматаш че написаното от мен е в разрез на правилата се извинявам и нека бъдат изтрити
Нищо не смятам и не мисля. Ти просто изяви претенции и за това ти отговарям. Всеки е свободен да релизира това, което смята за правилно и полезно. Проблема е че има интриганти , завистливи хора които действат с "нечисти" похвати и тактики които пречат при реализирането на идеите /каквато беше и темата за "фалшивите пособия" във форума на Репата. Смятай като важна част от успеха и реализацията тези пособия на пазара .Става въпрос за изделие от производител , запазена марка, патент и т.н.. "BIG FOOT" и Goldenboy " са именно такива и се изправят на пазара срещу GARET , FISHER и др.световни марки, което е доста трудно нещо и черната реклама идва в повече като пречка. Това е и смисъла на темата.Не коментирам неща реализирани в гараж и на двора, дървени копанки, легени за пране и други самоделки които не са ми приоритет. y8y8y8 .
Аватар
mitaskin
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот naik » Съб Авг 16, 2014 9:27 am

mitaskin,ти не разбра ли че тук е загубена кауза да спориш.
П.С. А относно Чакала,приятелю,съгласен съм да застанем аз с малкото ми коритце за проби,а ти с твоя бигфут и да видим кой колко материал ще промие за 1час. y8y8y8
Роден за риболов но принуден да работи
Аватар
naik
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот chakala » Нед Авг 17, 2014 4:54 pm

naik написа:mitaskin,ти не разбра ли че тук е загубена кауза да спориш.
П.С. А относно Чакала,приятелю,съгласен съм да застанем аз с малкото ми коритце за проби,а ти с твоя бигфут и да видим кой колко материал ще промие за 1час. y8y8y8

И тук и където и да е когато спориш за нещо явно, особено ако си кривиш душицата си е "КАУЗА ПЕРДУТА". Както и да си играеш с лопатката в някое улейче, до като Биг Фут яко пресява и сепарира шлиха. 777 Ако беше дошъл на събора край Бързия щях да те направя смешен. На някой от следващите ела и ще се бързим y8y8y8. На състезанието първия извади съчмите за двайсетина секунди. Трябва и да му се свикне де. 666
BIG FOOT е най-добрия леген за промиване!!!.....На световно ниво!
chakala
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Следваща

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите