Собствено Търсене

Репата си направи сепуко!

Репата си направи сепуко!

Мнениеот chakala » Сря Юли 09, 2014 9:00 pm

Градушка удари зеленчуковата градина на Репата. Този фалшименто човек най-после видя че се е "объркал" сериозно и че няма как да манипулираш мнението и възгледите на хората . Времето на шаманите отдавна е преминало а златото и всичко около него отдавна не е религия, защото има много по-ценни неща в живота и бизнеса е модифицирал съзнанието на хората в други по-съществени и смислени посоки. 666
BIG FOOT е най-добрия леген за промиване!!!.....На световно ниво!
chakala
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Re: Репата си направи сепуко!

Мнениеот GOLDENBOY13 » Чет Юли 10, 2014 11:42 am

от Repata » 06 Юли 2014 18:55
Най вероятно ще се запитате къде е темата.Няма я изтрих я както и няма да има БФЗ ,и АСЗ, ЗЗЗ и МММ.
Ясно и точно бях написал какви идеи имам.Исках да направим нещо за ВСИЧКИ НАС,е не става. Убедих се че не сме дорасли.Но се убедих и в още едно нещо.До момента не бях сигурен какво точно искам,вече съм.
Много упорито ще работа по въпроса по възможност най-скоро да събера пари и черта.Със всеки изминал ден се убеждавам все повече,че съм на грешното място в грешната държава.
Ако някои друг иска да прави асоциация или Федерация ще му кажа какъв е начина!
Отива плаща си прави я и после я обявява.С Демокрация няма да стане всички се увериха вече!!
Така че Успех на всички колеги и дано не гризнем скоро дръвцето.Аз бях дотук с логота,бфз-та ффм-та и разни други съкращения!!

Това не е сепуко, защото за такова нещо се иска да имаш достойнство , чест и най-вече искрени намерения които да изпълниш по честен начин. Просто поредния маскарад с който лисугера се прави на прелъстен и изоставен а феновете му да поклащат глава и да го съжаляват.А може би пак "фалшивите златарски пособия" на Андрей са му попречили y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 . Чух че са се изпокарали, защото искали да купят златоносна земя и да я продават-разпределят на заболелите от златна треска и така да печелят от слабостта на хората. Ама това е само слух. 444
P.S. Нищо не се знае може би скоро да очакваме бенефис от Репата 65ет:)( .
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот marian66 » Пет Юли 11, 2014 9:08 pm

"големият"златар,репата,бан бил ми сложил.Ма репа,кви банове,кви кошмари те преследват,след като не ползвам форума ти y2y2y2
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот chakala » Чет Юли 24, 2014 8:05 pm

marian66 написа:"големият"златар,репата,бан бил ми сложил.Ма репа,кви банове,кви кошмари те преследват,след като не ползвам форума ти y2y2y2

Абе той си "сложи" даже златен медал на гърдите, който не е негов та ти за един прост бан говориш. Та не гледаш ли че там останаха само лакеите му , които де ли се прехласват да му честитят медала ама и не разбрах защо. Него го няма ама никъде из класациите.Странно нещо 65ет:)( . Ето и снимките от състезанието а Репич го няма никъде освен в една негова снимка как се е надупил .
Ето и потвърждение на думите ми. Гледайте бе хора. Тоя Репата е лъжец и ви мами.
https://onedrive.live.com/?cid=b3d88287 ... 3D74E!9223
chakala
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Чет Юли 24, 2014 8:21 pm

Те медали се дават за някакво постижение или заслуга. Спомням си 89-та когато свирехме в Норвегия и нормално имахме доста купони, защото нас българите ни ценяха много за мъжките ни качества. Та там има такъв обичай жените на сутринта да дават медал на добре представилите се мъже през ноща. Та и аз си залужих няколко. y7y7y7 Ама този на Репата за какво ли е?
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот chakala » Чет Юли 24, 2014 8:51 pm

GOLDENBOY13 написа:Те медали се дават за някакво постижение или заслуга. Спомням си 89-та когато свирехме в Норвегия и нормално имахме доста купони, защото нас българите ни ценяха много за мъжките ни качества. Та там има такъв обичай жените на сутринта да дават медал на добре представилите се мъже през ноща. Та и аз си залужих няколко. y7y7y7 Ама този на Репата за какво ли е?

Как за какво ? Зависи кога му го е окачил на врата, през деня или на сутринта y2y2y2 . :eek: :eek: :eek:
chakala
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Сря Юли 30, 2014 2:57 pm

Абе гледам Репата от както се върна от гости по Чехия станал барабанист. y3y3y3 y3y3y3 y3y3y3 Най-новото "рекламира" чинели за барабани. Има ги по битаците колкото си искаш. Обръщаш го обратно , запушваш отвора и чакара-лака въртиш или батисваш с батеата. Лесно може да се пробва, колко е безсмислено. Мисля че преди се гъбаркахме из форумите с една китайска шапка от ламарина. 66551 .Но правили сме го и с парче от броня, капачка от ниски буркани и с какви ли не парчета от какво ли не. 666
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот chakala » Сря Юли 30, 2014 7:59 pm

Имам в гаража два. Единия голям за грубо и малък за финно ситене y4y4y4. Утре поствам снимки.
chakala
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите