Собствено Търсене

Re: ВОЙНАТА НА ФОРУМИТЕ.

Мнениеот slitak » Нед Фев 15, 2015 12:58 pm

Пак търсиш скандала...Тази твоя черта да не търпиш критика даже и опит за възражение създаде пет нови форума което си е чист принос към ДЕЛОТО y1y1y1
Но повече не желая да кореспондирам с теб и да ме коментираш
444

Не се заяждам имаш си и добри страни но ти ми забрани и спирам до тук 66551
Аватар
slitak
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот naik » Нед Фев 15, 2015 4:32 pm

Аз не мисля че трябва да се извинява,защото не е нарушил правилата на ни една точка от този форум.
Роден за риболов но принуден да работи
Аватар
naik
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Нед Фев 15, 2015 7:52 pm

naik написа:Аз не мисля че трябва да се извинява,защото не е нарушил правилата на ни една точка от този форум.

Става въпрос за невярно твърдение че съм баннал всички стари потребители, което не е вярно . По мое осмотрение съм баннал 5 потребителя и то след предупреждение да не се нарушават правилата на форума а не по лични подбуди. Дори единия от тях е заради името си след като не пожела да го промени. Човек когато сгреши се извинява или променя мнението си, което и предложих. Въпрос на предпочитание. Иначе известно ми е несходството и причините за толкова много форуми, но такова е обществото ни и така трябва да бъде. Разни хора -разни идеали и така е по-добре.Свят голям и има място за ваички. Просто преди време отворих този дебат, защото той съществува и наистина има неприязън и скрита ненавист, колкото и да казваме друго . Според мен е виновно златото y6y6y6 .То е побъркало толкова много хора и променило светогледа им.
Аз бих казал , че ние всички сме много различни и защитаваме своето верую и своята истина и за това трябва да я браним с всички средства с които разполагаме. Иначе нямаше да сме това за което сме на този свят. За това давайте яко напред .
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот jokko1 » Пон Фев 16, 2015 2:08 pm

Уважаеми админе както най вероятно вече си разбрал във форумите има хора които знаят , хора които питат и такива които четат от просто любопитство .Тези които знаят са скелета на форума и със знанията си го теглят напред.
Вярно е твойто твърдение че не си баннал всички.Баннати бяха някой от знаещите на другите просто им писна от празнодумие и си отидоха сами.Така че ти си прав.Ето поправих се.
Аз най вероятно още присъствам по две причини.
Към онзи момент а и към настоящия не се имам за знаещ а може би съм си просто скромен или комплексиран.
Втората и по важна според мен причина е че никога ама никога не влизам в спорове.Това ми е основно житейско правило.Ако някой намери нещо смислено в мойте думи и то му върши работа добре.Аз имам някаква преценка за себе си доволен съм и не изпитвам никаква потребност да се доказвам в каквито и да били спорове.
Другото е просто суета.
Остани си със здраве.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот admin » Пон Фев 16, 2015 9:20 pm

jokko1 написа:Уважаеми админе както най вероятно вече си разбрал във форумите има хора които знаят , хора които питат и такива които четат от просто любопитство .Тези които знаят са скелета на форума и със знанията си го теглят напред.
Вярно е твойто твърдение че не си баннал всички.Баннати бяха някой от знаещите на другите просто им писна от празнодумие и си отидоха сами.Така че ти си прав.Ето поправих се.
Аз най вероятно още присъствам по две причини.
Към онзи момент а и към настоящия не се имам за знаещ а може би съм си просто скромен или комплексиран.
Втората и по важна според мен причина е че никога ама никога не влизам в спорове.Това ми е основно житейско правило.Ако някой намери нещо смислено в мойте думи и то му върши работа добре.Аз имам някаква преценка за себе си доволен съм и не изпитвам никаква потребност да се доказвам в каквито и да били спорове.
Другото е просто суета.
Остани си със здраве.

По принцип си прав.Твое право е да правиш това което желаеш. Но я си представи че на всички не им пука, да нямат амбиции или да се доказват в спорове в които се раждат истините. Всичко ще си стои на едно място както и форумите ще са скучни или ще заприличат на читанки и учебници написани от самозвани "учители" или "занещи специалисти" , които за да могат да проповядват своята истина си направиха форуми или се преместиха там където може спокойно да проповядват. И както чета в другите форуми трябва да се върнем назад към дървените пособия а защо ли не към дървеното рало, защото него лесно ще можем да си го направим. А къде остана прогреса , иновациите и новите средства които ни дават съвременните технологии. Или като не ги разбираме и ги нямаме почваме да ги отричаме? Ето за това става дума. И не знам защо все визирате като причина продажбата на някой улей, леген или изтривалка . Проблема е друг и той е същия като този , който изкара всички на улицата миналата година. Ако имаш добра заплата и си удовлетворен финансово, ще гледаш по друг начин на този казус и това нещо ще ти е хоби и ще се забавляваш с него . Е ....друг е въпроса с аурата около златото, но то е вече друга бира.
p.s. Гледам зад теб някаква бегачка. Не ти ли се иска тя да види карирания флаг? Просто питам като такъв от бранша.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот mitaskin » Пон Фев 16, 2015 11:39 pm

админе да беше отвърнал на поста на лазар68 преди да го изтриеш
Аватар
mitaskin
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот admin » Вто Фев 17, 2015 7:43 am

mitaskin написа:админе да беше отвърнал на поста на лазар68 преди да го изтриеш

[color=#FF0000]А ти прочети правилата с които си се съгласил да спазваш като потребител на форума.Или по-точно.....
8.Всякакви теми коментиращи публично действията на администрацията относно затваряне, триене, местене, редакция на теми или друго, без преди това да е потърсена връзка с администрацията ще бъдат третирани като нарушение - затваряни/трити и санкционирани.

P.S. Поста бе чисто заяждане и обида към администрацията. А триенето на поста беше и отговора ми. Това че не те удовлетворява ми говори друго , което е именно заглавието на темата, така че не го смятам за спам за да го изтрия y7y7y7. Считай го като толеранс към "противника". Но не могам да толерирам "забранени оръжия". [/color]
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот jokko1 » Вто Фев 17, 2015 1:17 pm

Това зад мен не е бегачка Крайслер С300.И той за някой сигурно е част от прогреса но за мен е боклук който за нищо не става.Ако ми го подарят ще го продам и ще си купя някоя Хонда или Тоьота произведена преди 95г.а даже и по стара.Този коментар предполагам обяснява гледната ми точка за прогреса на всяка цена.
Колкото до твърдението че в спора се ражда истината.За 52г. не съм присъствал на спор който е дал нещо градивно.Напротив бил съм свидетел на доста спорове започнати от приятели които са завършвали с псувни и те са тези които са приключили сравнително без проблемно.Не виждам как ако аз и ти гледаме на стената едно сиво петно и аз кажа че е бяло а пък ти кажеш че е черно от това то ще стане по бяло или по черно.Ще си остане точно толкова сиво колкото е.Ако ще да събереме около нас още по сто други празноглавци които да ни подкрепят в спора.
Истините се раждат или създават от личности които знаят и могат.Така мисля.
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот jokko1 » Вто Фев 17, 2015 1:33 pm

Колкото до карирания флаг .Отдавна съм престанал да се състезавам скогото и да е.Не че и това не е било.Загубено време.
Приятелю не виждам смисъл да се състезавам или сравнявам с други хора.И сам съм си достатъчен.Всъщност да бъда по добър от вчера ми стига.
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот goturbas » Вто Фев 17, 2015 2:13 pm

стана си готин диалог,
може и някоя истинка да се пръкне от него... ;)
вижда се, че се стараем участниците, всеки да си защити тезата...
"На война, като на война" , както биха казали франкофоните :lol:
y2y2y2
66551 66551 66551
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите