Собствено Търсене

Re: ВОЙНАТА НА ФОРУМИТЕ.

Мнениеот jokko1 » Нед Фев 22, 2015 1:57 am

Началник не се четкай ама за фалшиви пособия и некоректни колеги пишем доста преди ти да се появиш във форумното пространство така че не си ти началото.Чудя се как успя да се задърлявиш и с КАЯта то по търпелив от него не познавам.
Колкото до пътя на Тибетеца това твойто е само цитат.За онези всичките народи общата дума е ДО и означава път към съвършенство на духа.Точно за този път категорий каго ЕГО иСУЕТА са крайно неуместни но ти няма от къде да го знаеш.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот admin » Нед Фев 22, 2015 9:16 am

jokko1 написа:Началник не се четкай ама за фалшиви пособия и некоректни колеги пишем доста преди ти да се появиш във форумното пространство така че не си ти началото.Чудя се как успя да се задърлявиш и с КАЯта то по търпелив от него не познавам.
Колкото до пътя на Тибетеца това твойто е само цитат.За онези всичките народи общата дума е ДО и означава път към съвършенство на духа.Точно за този път категорий каго ЕГО иСУЕТА са крайно неуместни но ти няма от къде да го знаеш.

Интересното ми е ако ти попаднеш в полезрениетона на темите за фалшивите златарски пособия каква врява щеше да вдигнеш. Но това няма как да те засегне защото както сам казваш предпочиташ да си никой.Твоя си работа.Това с четкането не го разбрах добре,но ми се струва че почваш да прекаляваш и да излизаш от границите на правилата на форума и почваш да се заяждаш. Не ме наричай "началник" иронично. Нали не си мислиш че не разбирам накъде леко полеко биеш. А това за егото и суетата взжи също за теб . Мога и примери да давам но не е в интереса и смисъла на форума да се разискват лични черти и качества на потребителите. И все пак ти си измислен герой тук , за който не знаем нищо . Защо да ти вярвам на думите след като можеш на думи да си всякакъв. Друго е да застанеш с името си и това което си, което пък веднага ще доведе критиците и неминуемо ще застанеш до нас, защото няма как да угодиш на всички.
Ако продължиш , моля постовете ти да са по темата а не за личните качества на "началника". Ще го смятам за обида лъм администрацията.
P.S. Няма какво да се чудиш за това че се "задърлям" с КАЯ. Просто не го смятам за "УЧИТЕЛЯ", пред който трябва да се r54wt43 . Ако вие сте се учили от него аз не съм и не му дължа нищо. Мисля че преди бяхме стигнали с него до този казус и се бяхме разбрали .Просто не го познавам и нищо не знам за него и ми е неприятно да ме поучава някой. За това именно цитирах Тибетецът. Но ти тълкуваш цитата за да ми кажеш че имам его и съм суетен. Такива черти на характера са характерни за успелите хора.Но няма да го приема като четкане y2y2y2 . y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Нед Фев 22, 2015 1:53 pm

КАЯ. ВСеки вече знае името ми и кой съм. Помолих те да не коментираш постовете ми. Определено смятам твоите за лично заяждане срещу мен. Последния който изтрих е именно такъв. Ако ТИ искаш да покажеш кой си, какъв си и т.н. Направи го. Има си и тема за това.Но пак ти повтарям за последно не ме поучавай какво и как да правя. 666 Прекаляваш вече и злоупотрбяваш с търпението ми.Казва се наглос. Като модератор поне ти е известно че писанията ти не са по темата. Отвори си нова в която изплачи болката си .
P.S. В този форум пиша САМО от два юзера. Този на admin и GOLDENBOY13. Правило . 12. Да не регистрира повече от един ник във форума. Последното ще се счита за опит за заблуждаване/измама на други потребители на форума. Допуска се временно регистриране на втори ник в случаите на загуба на парола или други данни по регистрацията на основния ник.Изключение правят admin и GOLDENBOY /едно и също лице/ което прави възможно участието на админа като потребител във форума с цел равнопоставеност.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот КАЯ » Нед Фев 22, 2015 2:34 pm

Без коментар. Дори поста който ми изтри няма да коментирам тук.
Да промиваш злато ще се научиш за часове, но да го намираш се учиш постоянно.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Нед Фев 22, 2015 4:59 pm

КАЯ написа:Без коментар. Дори поста който ми изтри няма да коментирам тук.

Уау! Това да не е бяло знаме? Даже дори и подписа си промени. Надявам се тези "някои хора " да не са от присъстващите тук , иначе ще го тълкувам като обида към потребителите и следва да го преправиш. 666
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот КАЯ » Нед Фев 22, 2015 7:30 pm

Подписа ми е преправен отдавна не само тук. Ако някой го приема за своя сметка проблема не е мой.
Не е бяло знаме. Ако толкова държиш, не ми пречи да продължа. Просто днес е Сирни заговезни.
Прошка?
Макар, че ти като по-млад трябваше да я поискаш.
Да промиваш злато ще се научиш за часове, но да го намираш се учиш постоянно.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот jokko1 » Нед Фев 22, 2015 11:19 pm

Началник въобще не е иронично просто форума е твой и е нормално ти да си началника.
Няма как да попадна във фалшивите пособия защото съм продал доста корита с уговорката ако някой не е доволен да го върне за моя сметка като му връщам и транспортите разходи и парите.До сега върнато нямам.Искрено ще помоля всеки който е купил нещо от мен ако има нещо от което е недоволен или доволен да го сподели.Всеки който се съмнява може да пегледа моите стари обяви и да прочете коментарите тях поне аз не мога да променя по удобен за мене начин.
Колкото до това дали съм никой във форума там има и името ми и телефонния ми номер и това във кой гряд живея.Смея да кажа че и доста от участниците някой от които бивши ме познават лично.Ще си позволя да ти припомня че и с теб сме се запознавали лично .Но както много то преуспелите хора в тази държава така и ти поради значимите проблеми с който се занимавате нямате спомен за нормални хора като нас.
Остани си със здраве.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот admin » Пон Фев 23, 2015 12:02 pm

jokko1 написа:Началник въобще не е иронично просто форума е твой и е нормално ти да си началника.
Няма как да попадна във фалшивите пособия защото съм продал доста корита с уговорката ако някой не е доволен да го върне за моя сметка като му връщам и транспортите разходи и парите.До сега върнато нямам.Искрено ще помоля всеки който е купил нещо от мен ако има нещо от което е недоволен или доволен да го сподели.Всеки който се съмнява може да пегледа моите стари обяви и да прочете коментарите тях поне аз не мога да променя по удобен за мене начин.
Колкото до това дали съм никой във форума там има и името ми и телефонния ми номер и това във кой гряд живея.Смея да кажа че и доста от участниците някой от които бивши ме познават лично.Ще си позволя да ти припомня че и с теб сме се запознавали лично .Но както много то преуспелите хора в тази държава така и ти поради значимите проблеми с който се занимавате нямате спомен за нормални хора като нас.
Остани си със здраве.

666 Претендираш за интелигентност и и за състояние на духа като тибетските монаси , а се опитваш да ме убедиш че да се обръщаш към мен като "началник" не било ирония. Аз бих казал че това е признак на лоша хигиена на изразяване и то умишлено от теб.Няма да влизам в конкретика за това чии е форума, целите и т.н. Но ще те помоля да не се обръщаш така като мен.Това че като админ имам права различни от твоите не ме прави твой началник и това много добре го знаеш и явно целиш да ме предизвикаш за да се изкараш мъченик тук и съответно "герой" в другите форуми където ти подвиква.."Ха така" .Ето така започна и "войната" на форумите за която отворих тази тема.
Доколкото това което си измайсторил и продал няма нищо общо с моето дело. Ами и аз съм произвел и продал в цал свят над 450 машини /виж в сайта ми какви/ и нямам рекламации на нито една. За легените също. Имам върнати 2-3 поради не получаване.И наистина ти няма как да влезеш в темата за фалшивите пособия защото не си конкурент на Репата и Сие .y7y7y7 . Ето това е казуса.Айде и ти си остани със здраве че и на мен вече ми омръзна тази безсмислена полемика с теб.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Съб Мар 07, 2015 3:37 pm

Хайде пак се понесе смрад от поредния залп! y4y4y4 Няма затишие и няма как да има , щом става въпрос за злато, ама покаже ли се и жена вече става страшно y2y2y2 . Та така и станало с нашего брата KTAMEN от специализирания форум на злототърсачите, който сега пък се е разревал че една мацка му писала на лични и той завалията бил баннат по това време а и кой знае какво си е въобразил в романтичен план,та хоп пак тоя Андрей му е виновен. Абе и аз съм човек и като се замисля може и да е прав, защото я си представете че съобщението е било покана за 111 с дама. Но за това си има и народна приказка..."Лани баба пръднала та днес замирисало" y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 . Но тук неговото си е явен опит да пърди в техния форум а ние да му душкаме пръднята. А за нас остава да съжаляваме и да сме съпричастни с него, но времето не можем да върнем назад. А и трябва и ние да дишаме свеж въздух.
P.S. Във административните права на форума не влиза възможност да се четат личните съобщения , така че това което е писала мацката на Камен си е нейна тайна. А всички спокойно си пишете на лични каквото си желаете. Стига да спазвате правилата на етика.
Но "войната на форумите" продължава и то от "офицерския състав" начело със "Slitak" който като модератор би трябвало да спазва правилата и да следи за това, вместо да подклажда спорове и конфликти.Абе нещо като в Украйна. 666
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Предишна

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите