Собствено Търсене

Re: ВОЙНАТА НА ФОРУМИТЕ.

Мнениеот admin » Пет Юни 27, 2014 6:48 am

Репата и сие не удържаха на думата си ....наистина жалко а беше толкова лесно. 666
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Re: КРАЙНО ВРЕМЕ Е ВЕЧЕ!ГОСПОДАТА ПРОСТО ПРЕКАЛИХА!

Мнениеот admin » Сря Авг 13, 2014 11:27 am

От форума на Злототърсачите пак изтрещяха . Параноята пак ги гони яко. И аз съм плащал транспорти за фалшиви покупки, но това да обвиняваш някой хей така си е долно нещо. Просто господата пак прекалиха. 666 Лелеееееее ама на мен какво ми се случи оня ден....ами вчера?.....ами днес y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 .
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Сря Авг 20, 2014 3:27 pm

y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 Абе тия пак изтрещаха ! Има няма седмица и пак яхнаха метлата 777 . Все пак в пресата пише за грамове а Репич беше казал че ще вади тонове на журналистката y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 . Отиваме на ниво ...."Кой е ПО- ПО- НАЙ!". y8y8y8
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Чет Сеп 11, 2014 9:17 am

Специално до NIKMAGI. Неуспешен експеримент си направиха от форума на злототърсачите РЕПАТА.ЛОМ като се опитаха да продадат един леген БИГ ФУТ и вече втори месец не успяват. Явно сте разбрали вече че едно нещо много трудно се продава и много лесно се купува, защото това което се предлага е много над това което се търси или както казват евреите:" НЕ ми хвали стока а пазар" 777 . Докато вие се опитвахте да продадете едил леген "на старо" дори много под цената , аз продадох двайсетина и ще ви отговоря защо.Не сте схванали разликата между обикновения леген за пране и специализирания. Често давам за пример певицата Андреа , която не може да кимне да пее , но всеки иска да я види и слуша с очите си. Сега давам пример с Наоми Кембъл, която е получила голям известен рубин, за това че е била на гости на един шейх за рождения му ден. И като я натиснали данъчните че не го е регистрирала, тя отговорила че и е подарък от благодарност за хубавата английска закуска която му е направила. Явно пържи най-добрите яйца. Та смисъла е този че има значение не толкова цената,а колко повече се лае навсякъде и говори за едно нещо. Колкото повече се набива в пространството , толкова повече се търси и цената му е по-висока. Не смятам да уча един прозводител на шапки как да продава своята лоша инвестиция , но не приемам и упреци от някой който не иска да свали цената не нещо за което не е дал и цент/легена му е печалба от томбола/ а пропагандира и прави калкулации за нещо, което изобщо не разбира/ що се отнася до производство на изделия от пласмаси/. В крайна сметка един успех от едно изделие има много измерения. И едно от тях е именно това, че нарежда инвеститора напред пред останалите и не само заради финансовия резултат, който често не е по-важен от идеята и емоционалния ефект който дава на потребителя.Такава именно е серията специализирани легени за промиване ГОЛДЕНБОЙ и БИГ ФУТ За справка виж: Андреа, Наоми Кембъл, Русата и черната Златка, Евгени Минчев, Денди и още мнопоооого герои на нашето време или дори просто вашия Шаман, който до сега е огънал една поцинкована ламарина в много и различни конфигурации и е слагал в нея различни стелки от какво ли не. В същото време се говори , хвърля се с лайномета и се оплюва всичко, което е много класи над простата идея за един поцинкован улук но за жалост много хора предпочитат поради безпаричие да приемат евтиното нещо пред по-скъпото , по-доброто и истинското, А причината е единствено в недоимъка и нищетата, за която Биг Фут няма никакава вина y7y7y7 .
P.S. NIkmagi! Махнал съм ти бана , за да можеш да прочетеш това което съм ти написал. Може и да ми отговориш. y8y8y8
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Сря Сеп 17, 2014 9:23 am

Никмаги , опитай дали ти е махнат бана.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот goturbas » Вто Сеп 23, 2014 5:31 pm

май Ленин беше казал,
че 'практиката е най-добрият критерий за истината'...?! -0t3e4
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Нед Фев 08, 2015 8:04 pm

Вече няколко колеги от Монтана се оплакаха че не им се одобрява заявката за да станат потребители във форума http://WWW.repata.com . Явно админа там има притеснеия някакви или киберортикария. Едно ново заболяване. Ние не връщаме никой кандидат макар да е от Бургас града с най много продадени легени BIGFOOT i GOLDENBOY. y7y7y7 А и като гледам тахоброяча потребителите от Бургас в нашия форум са на едно от челните места по брой. y7y7y7 .
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот goturbas » Пон Фев 09, 2015 5:41 pm

либерализъм му е майката...
или либерастия-толерастия,
преди да сме пипнали властта хаха
после всичко ще е по 1, както си беше навремето
y2y2y2
"Ordnung macht Frei!" -0t3e4 y4y4y4
ps
затормозен съм от толкова форуми,
даже тоя на Ели и Явор хич и не го уважих,
а сигурно и други има... :roll:
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот marian66 » Пон Фев 09, 2015 9:29 pm

goturbas написа:даже тоя на Ели и Явор хич и не го уважих,
а сигурно и други има... :roll:

Едва ли им липсваш y2y2y2
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Вто Фев 10, 2015 11:55 am

Учудва ме защо толкова се залага на форумите като на измервателна платформа y2y2y2 y2y2y2 y2y2y2 . Форума е да споделиш нещо или просто да теглиш инфо. Даже според мен инфото не е реклама а научаваш за нещо че съществува, за какво служи и преценяваш. И няма смисъл от размахване на шпаги и т.н. Е ако някой те гъбарка е мястото където да му го върнеш и даже другите да ти гледат сеира. Репата изтри толкова теми и постове по този повод в неговия форум. Даже наложи дискриминация при одобрението на потребителите.Даже си спомням едно предупреждение към свой потребител, че "думата Голденбой не се третира добре из техните среди" и е желателно да не се споменава. Виж пък думата Раптор е навсякъде.Слуховете казват че това станало защото "БИГФУТ" без да види стъпил на тенекиения "Раптор" и го смачкал и втория се оплакал на създателя си че е от поцинкована ламарина а другарите му от "Язон Голд " са от неръждавейка и не се мачкат даже не ръждасват. 666 Изобщо интерсно място са форумите и доста клюки се разнасят из тях. Но кой ти вярва на приказки. 333
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Следваща

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите