Собствено Търсене

Re: ВОЙНАТА НА ФОРУМИТЕ.

Мнениеот admin » Вто Фев 17, 2015 7:51 pm

jokko1 написа:Колкото до карирания флаг .Отдавна съм престанал да се състезавам скогото и да е.Не че и това не е било.Загубено време.
Приятелю не виждам смисъл да се състезавам или сравнявам с други хора.И сам съм си достатъчен.Всъщност да бъда по добър от вчера ми стига.

Всеки има своята истина, но ако по самооценка си по-добър е равно на нищо, защото още преди милион години , който е хвърлял копието по-далече и по-точно е бил добрия. Имал е най-красивата жена и най-важното е имал какво да яде винаги. y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Вто Фев 17, 2015 7:57 pm

goturbas написа:стана си готин диалог,
може и някоя истинка да се пръкне от него... ;)
вижда се, че се стараем участниците, всеки да си защити тезата...
"На война, като на война" , както биха казали франкофоните :lol:
y2y2y2
66551 66551 66551

Абе ние делим злато ,камъни и т.н. това тук да не ти е е Фейсбук y2y2y2 ??123 ??123
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот КАЯ » Сря Фев 18, 2015 1:25 pm

От доста време не бях влизал във форума. Интересна тема пак сте подхванали. Андрей и Ицо не виждам какво има да делите. И двамата сте производители. И двамата правите агресивна реклама на изделията си. Не търпите друго мнение. Имате да кажем еднакъв марж на печалба от изделията си. Еднакво оплювате изделията на противника /конкурента?/. И двамата триете неудобни мнения. Двамата имате подарени изделия, като част от стратегията на рекламата. Единствено сте на едно мнение, че трябва да се печели от това.А, да и двамата си имате форуми.
Какво делите? Ти не правиш улеи, а Репата не прави легени. Та покрай вас започнаха да се делят и колегите.
Да промиваш злато ще се научиш за часове, но да го намираш се учиш постоянно.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот goturbas » Сря Фев 18, 2015 3:46 pm

Заровете томахавките,
Г-да Офицерьй, медсестрьй и вся остальная непющая сволочь! ;) :grin:

Кая, ти ще изкараш всички ни анжелчета, само дето крилца нямаме :lol:
само собствениците и производителите лоши... :roll: :geek: :lol: :lol:

Според мен хлебарките изядоха форумите, а не гореописаните!!!

66551
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот jokko1 » Сря Фев 18, 2015 4:44 pm

admin написа:
jokko1 написа:Колкото до карирания флаг .Отдавна съм престанал да се състезавам скогото и да е.Не че и това не е било.Загубено време.
Приятелю не виждам смисъл да се състезавам или сравнявам с други хора.И сам съм си достатъчен.Всъщност да бъда по добър от вчера ми стига.

Всеки има своята истина, но ако по самооценка си по-добър е равно на нищо, защото още преди милион години , който е хвърлял копието по-далече и по-точно е бил добрия. Имал е най-красивата жена и най-важното е имал какво да яде винаги. y8y8y8

Абе началник ти уж си учен а пък примерите нещо не ги подбираш внимателно.Що пролусна да напишеш че тия дето фъргат силно и точно са най сити ама за кратко?Щото баш те първи гушват букета.
Ай остани си със здраве.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот КАЯ » Сря Фев 18, 2015 6:32 pm

Не казвам, че те са изяли форумите, просто няма за какво да се дърлят, освен от спортна злоба.А относно многото форуми, както виждаш сбраха се приятелските кръгове и го дават на осанна и разпни го.
Дето аз и още няколко пишем почти навсякъде.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Чет Фев 19, 2015 5:00 pm

КАЯ написа:Не казвам, че те са изяли форумите, просто няма за какво да се дърлят, освен от спортна злоба.А относно многото форуми, както виждаш сбраха се приятелските кръгове и го дават на осанна и разпни го.
Дето аз и още няколко пишем почти навсякъде.

Интересното е че и ти както някои други във форума на Репата предете тънко и не смеете да шукнете а тук така и иначе било не знам си как. y2y2y2
Че какъв конкурент в бизнеса ми или да речем в производството на пособия може да ми бъде Репата. Ами той е един самодеец и злобар и толкоз. Това че е скалъпил и продал няколко десетки улея няма лошо. Лошото е че не е конкурент а пречи на другите.Това било фалшиво онова не ставало и т.н. Има и още някои които просто пречат и злобеят. Те се знаят. Именно за това е темата. За излишната злоба , скритата ненавист и завист по форумите, а не за конкуренцията, цените и разните разновидности в приомите на търговията и маркетинга.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот goturbas » Чет Фев 19, 2015 5:36 pm

абе като нямаше драги и СтеМла продаде доста, ама никой не рива...
даже с някои от тях се намериха интереснини...
ама има си и конюктура на пазара,
има си Нет, всички четат... интересуват се.
Който може продава,
който не... страда.
С риск да ме донамразят Админ-ите, аз от
форум само инжектор съм купил, а вече имам 2
и не се оплаквам от този на СтеМла и той ми върши
работа понякога.
66551
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот КАЯ » Чет Фев 19, 2015 6:46 pm

Нали това казвам, че не сте конкуренти, а се дрънчате. А пък за шукването въобще не си прав. В неговият форум, щом смятам, че за нещо не е прав си му го казвам директно и досега не се е разсърдил или изтрил мнението ми. Само за теб тук не казвам нищо. Въпреки, че с много неща не съм съгласен с теб. Ма ти реагираш много остро на критиките.Дори докато бях модератор съм те защитавал да е мирен форума. Когато всички избягаха ти писах на лични, че ще остана в екипа докато ти трябвам. Махна ме без нищо да кажеш, а беше достатъчно само едно "благодаря, вече не си необходим"
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Чет Фев 19, 2015 7:36 pm

КАЯ написа:Нали това казвам, че не сте конкуренти, а се дрънчате. А пък за шукването въобще не си прав. В неговият форум, щом смятам, че за нещо не е прав си му го казвам директно и досега не се е разсърдил или изтрил мнението ми. Само за теб тук не казвам нищо. Въпреки, че с много неща не съм съгласен с теб. Ма ти реагираш много остро на критиките.Дори докато бях модератор съм те защитавал да е мирен форума. Когато всички избягаха ти писах на лични, че ще остана в екипа докато ти трябвам. Махна ме без нищо да кажеш, а беше достатъчно само едно "благодаря, вече не си необходим"

А според мен един форум не може да е мирен. Особено пък такъв в който се говори за злато. И преди съм казвал че златото променя хората. Както се казва " в спора се ражда истината". Ето и ние с теб вече спорим дали спорим но няма как да спорим за нещо толкова явно че всеки има своите предпочитания на кой да симпатизира . Абе да не са само Левски и ЦСКА. Има и Лудогорец, Ботев, Славия и т.н. За това има и много форуми. Елементарно е !
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите