Собствено Търсене

Re: Честито!!

Мнениеот naik » Нед Яну 19, 2014 8:23 pm

niki 67 написа:Не случайно народа е казал, дай на някого власт, за да го видиш какъв е... y7y7y7

Адаш не пиши тези неща че господаря не обича тези поговорки и ще те БАНне.
Роден за риболов но принуден да работи
Аватар
naik
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Нед Яну 19, 2014 8:23 pm

naik написа:Андрей,понеже искаш критики ето ти една.
Преди време един колега беше ти казал да слезнеш на земята,ти не го послуша. Така че дерзай живей си с егото.
Форумът се състои от хора които дават съвети и си споделят знания. С това че ще ни БАНеш не значи че ни изтриваш от лицето на земята. Управлявай както си искаш все пак форумът си е твой и ти си му господар,но не забравай че господар без слуги не е никакъв господар. y8y8y8

Като визирах критики нямах впредвид мен като личност /трудно някой ще ме промени а и няма за кога/. Имах впредвид намеренията милза форума който купих с цел да реализирам моите идеи и ако не са сполучливи тогава да има критика. Надявам се че ме разбираш.
p.s. Всеки беше отстранен по свое желание и пак повтарям че може да се върне. Аз нямам никакви лоши помисли спрямо никой. Знам че емоциите са силно нещо и често човек греши, когато ко обземат. Лично и на мен ми се е случвало и често съм нарушавал правилата на този форум. Но никога не съм си позволявал грубо нарушение, силни обиди и т.н. Ако се прочетат теми и постове от миналото имало е много случаи на излизане извън пределите, но после разума е надделявал. Надявам се че и сега ще бъде така.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Нед Яну 19, 2014 8:25 pm

naik написа:
niki 67 написа:Не случайно народа е казал, дай на някого власт, за да го видиш какъв е... y7y7y7

Адаш не пиши тези неща че господаря не обича тези поговорки и ще те БАНне.

Няма страшно защото както го е написал го смятам че се отнася за всички хора а не специално за мен y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот bplazarov » Нед Яну 19, 2014 8:25 pm

Въпрос към админа(Андрей):
Не те познавам лично ,както не познавам лично и Лазар и Репата и Камен и останалите ,които ще изтриеш,но тези хора са се стремели да помагат с идеи и съвети където и както е могло.За много от нас форумът е ежедневие и релакс.
Не е хубаво да се съсипва нещо работещо.Много хора са тук защото не искат да им се налагат мнения и идеи.
Според теб има ли бъдеще този форум или както по времето на прехода ще съсипем ТКЗС-то пък после ще се мъчим да направим нещо подобно ?
bplazarov
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот naik » Нед Яну 19, 2014 8:30 pm

Няма как да дискутираме твоите идеи защото 1 ти не приемаш критики, и 2 след като триеш абсолютно всичко което не ти изнася.
Аватар
naik
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот naik » Нед Яну 19, 2014 8:35 pm

Иво, не си прав.Селянин е чест и гордост защото все още ни хранят.
Аватар
naik
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Нед Яну 19, 2014 8:36 pm

bplazarov написа:Въпрос към админа(Андрей):
Не те познавам лично ,както не познавам лично и Лазар и Репата и Камен и останалите ,които ще изтриеш,но тези хора са се стремели да помагат с идеи и съвети където и както е могло.За много от нас форумът е ежедневие и релакс.
Не е хубаво да се съсипва нещо работещо.Много хора са тук защото не искат да им се налагат мнения и идеи.
Според теб има ли бъдеще този форум или както по времето на прехода ще съсипем ТКЗС-то пък после ще се мъчим да направим нещо подобно ?

Не се притеснявай за бъдещето на форума. Аз съм сериозен човек и това което съм постигнал в живото си не ми е дошло даром. Казах че ще отворя нова тема за идеи които да обсъдим и заедно да реализираме именно в интерес на това форума да е по интересен и полезен а защо не и забавен. Просто сега съм доста зает, но скоро ще започна.
p.s. Както казах всеки който иска да се въне няма проблем и отново ще могат да помагат с идеи, съвети и практики. 66551
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Нед Яну 19, 2014 8:45 pm

При следващ пост на miros който да нарушава правилата на форума а именно коментари и критики към админа ще бъде отстранен. Няма да давам отговор на Лазар, той знае правилата, бил е модератор.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Нед Яну 19, 2014 8:47 pm

Предупреждение и към ivo 13!
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Нед Яну 19, 2014 8:50 pm

Всъщност заключвам темата и предупреждавам че потребител който отвори нова подобна с цел ирония и коментиране на действията на администрацията за спазване правилата на форума ще бъде изключен без предупреждение!
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите