Собствено Търсене

Re: Честито!!

Мнениеот kalva4 » Нед Яну 19, 2014 11:17 pm

Живота е кратък и едно малко удоволствие в него е възможността за комуникиране за любимото хоби. Тук научих доста работи и съм благодарен на всички. Но форума вече го комерсиализирате, това води до реакции, които не са характерни за големи мъже. Заинатили сте се за правила и кой какъв е. А нали този форум се създаден за златарското хоби, създаден е за "жълтото" удоволствие. Аз си изкарвам хляба от направата на сайтове, но никъде не се държи толкова много, бих казал с полицейска прецизност. Винаги остроумните и на място казани думи ги оставяме, макар и да нагарчат малко. Останах с впечатление, такава фикс идея ми създавате, че досега съм комуникирал с идиоти, което не е вярно. Във форума има хора с много знания, които много ценя и дано винаги помагат така безкористно.
Оправяйте си бакиите, че станахме за смях....
skype: sekvoia2227 GSM: 0879420270 mail: sekvoia@gmail.com
Аватар
kalva4
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот hostage » Пон Яну 20, 2014 11:12 pm

1vo sajalqvam che ne pisha na bg prosto na telefona nqmam! 2ro dlajen sam da se predstavq,nqkoi ot vas me poznavat az sam Niki ot Kardjali i sashto kakto ostanalite kolegi iskam ban, zashtoto razbrah koi e noviqt sobstvenik blagodarq ti Andrei predvaritelno i iskam vsichko svarzano s profila mi da se iztrie y8y8y8
hostage
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот masterrichi » Вто Яну 21, 2014 10:19 am

Честито на новия собственник,лично на мен не ми пука кой е собственника и администратора,стига да се държи на добрия тон и коректноста ,аз съм от създаването на форума и на половината раздели.Имаше един администратор който се опита да съсипе форума,всички го знаят кой е ,но добре че се махна и форума се съживи.Няма смисъл да напускате форума. y7y7y7 .Но е добре новият собственник да си направи едно представяне и да каже какви са му намеренията за развитие на форума и в какви насоки.
Животът е много кратък за да го изживееш глупаво.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот rider_mafia » Вто Яну 21, 2014 8:21 pm

добър вечер на всички прочетох цялата тема и останах с впечатления 1. че ели защитава чужди интереси :не се познаваме ели лично но според мен не е това начина :. 2 въпрос към марян защо като се предлагал този форум за продажба с цел развитие на бизнес интереси не се е обявил на търг тук има доста хора с средствата да си го позволят и то не с цел търговия.3 към админа не сте се представили още в самото начало което не говори добре за вас в едно от мненията сте си написали че ще модернизирате сайта с цел мнения за кое гн.някой си с направата на мнения и тн да си съживите бизнес търговията и да се тупате в гърдите и да си викате ех добре че купих форума та да ме съживи с идеи и средства благодаря това е от мен............ 9т86у
всичко е добре щом свършва добре здраве да има !!!
Аватар
rider_mafia
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот alto » Вто Яну 21, 2014 8:35 pm

Нищо не си прочел.Темата претърпя такава трансформация в последните дни,че не е възможно да си се справил.
Липсата на доказателство за съществуване на нещо,не е доказателство за неговата липса
alto
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот rider_mafia » Вто Яну 21, 2014 8:39 pm

ми не бих се съгласил с теб защото мисля съм много по информиран а информацията е цена която ще навлезе скоро 66551
всичко е добре щом свършва добре здраве да има !!!
Аватар
rider_mafia
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот alto » Вто Яну 21, 2014 8:43 pm

Дано.Макар,че се съмнявам но всичко с времето си. y8y8y8
Липсата на доказателство за съществуване на нещо,не е доказателство за неговата липса
alto
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Вто Яну 21, 2014 8:51 pm

rider_mafia написа:добър вечер на всички прочетох цялата тема и останах с впечатления 1. че ели защитава чужди интереси :не се познаваме ели лично но според мен не е това начина :. 2 въпрос към марян защо като се предлагал този форум за продажба с цел развитие на бизнес интереси не се е обявил на търг тук има доста хора с средствата да си го позволят и то не с цел търговия.3 към админа не сте се представили още в самото начало което не говори добре за вас в едно от мненията сте си написали че ще модернизирате сайта с цел мнения за кое гн.някой си с направата на мнения и тн да си съживите бизнес търговията и да се тупате в гърдите и да си викате ех добре че купих форума та да ме съживи с идеи и средства благодаря това е от мен............ 9т86у

Поне личи че си откровен. И аз ще бъда и ще ти кажа че нещата не са толкова прости 1....2.....3...Един форум, където всеки е различен и мненията почти никога не съвпадат често е като тълпата пред парламента ама заедно с опонентите на протестиращите. Малко закъсня и понеже почистих темата не си схванал за какво иде реч. Имай малко търпение и ще разбереш кое, как, на къде, с какво и защо. В момента си събирам екип за работа. y7y7y7
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот eli » Вто Яну 21, 2014 9:08 pm

admin написа:..... Малко закъсня и понеже почистих темата не си схванал за какво иде реч..... y7y7y7

Благодаря за уточнението!
И за да не стават повече подобни недоразумения,ще помоля да ми бъдат изтрити постовете в тази тема,заедно с цитатите!
Надявам се,че молбата ми ще бъде удовлетворена!
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот hostage » Вто Яну 21, 2014 9:10 pm

Ti koe ne razbra che iskam ban? Kakto da se iztriqt mneniqta i lichnite mi danni :)
hostage
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите