Собствено Търсене

Типично за жените!!!

Re: Типично за жените!!!

Мнениеот naik » Чет Окт 18, 2012 2:25 pm

сложно нещо е живота, а най сложно са жените,приятелю y2y2y2 .Като се видим на маса ще ти обясня 6Т&%$ .
Роден за риболов но принуден да работи
Аватар
naik
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот koko bg » Пет Окт 19, 2012 4:37 am

Сложен е защото ние си го правим сложен.
Питай някой индианец по Амазонка, колко е сложен живот, а и може да го питаш и жените колко са сложни. Няма да те излъже, те не могат.
Винаги казвай това, което ще направиш, и прави това което си казал
Аватар
koko bg
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Venci_Varadinov » Пет Окт 19, 2012 9:47 am

eli написа:
Venci_Varadinov написа:Хахах y2y2y2 смях се от сърце,докато четох темата,и моето мнение,е че каквото и да си говорим жените си търсят мъже с парички в повечето случай,защото малко са истинските жени,които умеят да се справят самички...Нали ги гледам,яките мацки ходят с некакви олигофрени,които не са кадър да си вържат обувките и имат 5 думи в речника,но татко е богат и хоп - яко гадже!Да се добера до някоя яка мацка с цел дрън-пляс ми е коствало в повечето случай брутални лъжи,случайно изпускане на пачка пари при плащане на сметката,бая кинти за гориво,кино,MКдоналдс и тн...Друг е въпроса,че въпросната красавица е остроумна,като куршум от флоберка изстрелян в релса..И много обичам след постигане на целта-брутално грубо разделяне,със убиди,за да я поставиш на мястото и,за това само бой,таковане и сръбска музика към ''дамите'' !,Само жените 3-то качество можеш да ги спечелиш без пари...Като гледам моите връстнички в днешно време,направо ми се прихожда до тоалетна по голяма нужда...Да набараш читава е все едно да набараш златна жила-БЕЗЦЕННО,но и вероятността да намериш такава жена е като при златната жила ,или пък жилата си има концесионер... 67ъе^& y2y2y2 Не знам,но според мен едва ли има нещо по прекрасно от това да намеря точната жена и да създам семейство,в което доминират честа,достойнството,уважението и взаимната подкрепа,а докато не го направя само гавра с боклука и това е! 66551

Венци,прав си,че да намериш точния за теб човек и да създадеш семейство,което да се гради на любов и взаимно уважение е прекрасно,но с тези разсъждения едва ли ще се получи,приятелю!Не е добре да се поставят всички под един общ знаменател!Има и светни момичета,но за тях трябват очи-за да ги видиш и сърце-за да ги почувстваш!Пожелавам ти да успееш да намериш жената,която би те направила щастлив,която би те обичала безрезервно и би ти останала вярна цял живот!И един специален поздрав от мен: http://www.youtube.com/watch?v=Pwnv66dhOC0 y8y8y8

Eли,благодаря ти за поздрава r54wt43
Аватар
Venci_Varadinov
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Venci_Varadinov » Пет Окт 19, 2012 9:51 am

koko bg написа:Сложен е защото ние си го правим сложен.
Питай някой индианец по Амазонка, колко е сложен живот, а и може да го питаш и жените колко са сложни. Няма да те излъже, те не могат.

r54wt43 Напълно съм съгласен с теб Коко.
Аватар
Venci_Varadinov
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Ouzoman » Пет Окт 19, 2012 10:35 am

Който е играл WOW знае за какво става въпрос. Ако повечето не са запознати, ще обясня.
269987_3816957984845_320367335_n.jpg
Цък на картинката, за да се разпъне
269987_3816957984845_320367335_n.jpg (42.86 KiB) Прегледано 3470 пъти
Аватар
Ouzoman
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот Venci_Varadinov » Пет Окт 19, 2012 5:02 pm

Ouzoman написа:Който е играл WOW знае за какво става въпрос. Ако повечето не са запознати, ще обясня.
269987_3816957984845_320367335_n.jpg

Хах,аз знам за какво става въпрос! y7y7y7 y2y2y2 Ако мъжете кърмеха вместо жените,хората в форума биха изглеждали така,но вместо да е показана сцена от лол щеше да е бг-драга.. y2y2y2
Аватар
Venci_Varadinov
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Kazanova » Пет Окт 19, 2012 5:27 pm

png написа:Жена шофьор,негър скиор и педерас боксьор нема.

Вече има педераст- боксьор :grin:
Колкото- толкова, а пък ако може- и повече
Аватар
Kazanova
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот jokko1 » Пет Окт 19, 2012 6:05 pm

eli написа:
Venci_Varadinov написа:Хахах y2y2y2 смях се от сърце,докато четох темата,и моето мнение,е че каквото и да си говорим жените си търсят мъже с парички в повечето случай,защото малко са истинските жени,които умеят да се справят самички...Нали ги гледам,яките мацки ходят с некакви олигофрени,които не са кадър да си вържат обувките и имат 5 думи в речника,но татко е богат и хоп - яко гадже!Да се добера до някоя яка мацка с цел дрън-пляс ми е коствало в повечето случай брутални лъжи,случайно изпускане на пачка пари при плащане на сметката,бая кинти за гориво,кино,MКдоналдс и тн...Друг е въпроса,че въпросната красавица е остроумна,като куршум от флоберка изстрелян в релса..И много обичам след постигане на целта-брутално грубо разделяне,със убиди,за да я поставиш на мястото и,за това само бой,таковане и сръбска музика към ''дамите'' !,Само жените 3-то качество можеш да ги спечелиш без пари...Като гледам моите връстнички в днешно време,направо ми се прихожда до тоалетна по голяма нужда...Да набараш читава е все едно да набараш златна жила-БЕЗЦЕННО,но и вероятността да намериш такава жена е като при златната жила ,или пък жилата си има концесионер... 67ъе^& y2y2y2 Не знам,но според мен едва ли има нещо по прекрасно от това да намеря точната жена и да създам семейство,в което доминират честа,достойнството,уважението и взаимната подкрепа,а докато не го направя само гавра с боклука и това е! 66551

Венци,прав си,че да намериш точния за теб човек и да създадеш семейство,което да се гради на любов и взаимно уважение е прекрасно,но с тези разсъждения едва ли ще се получи,приятелю!Не е добре да се поставят всички под един общ знаменател!Има и светни момичета,но за тях трябват очи-за да ги видиш и сърце-за да ги почувстваш!Пожелавам ти да успееш да намериш жената,която би те направила щастлив,която би те обичала безрезервно и би ти останала вярна цял живот!И един специален поздрав от мен: http://www.youtube.com/watch?v=Pwnv66dhOC0 y8y8y8

Венци браточка за близо 50г.срещнах точно една ама от бая време си я чувам дома.Големо чекане те чека брат ми.
Напъни се. Помисли малко!!!
Аватар
jokko1
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот daneto00 » Пет Окт 19, 2012 7:34 pm

Оставете момчето сам да си решава,още е млад като се опари малко от живота сам ще разбере
С някой грам да се подпрем килограмите да съберем
daneto00
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот Venci_Varadinov » Пет Окт 19, 2012 9:43 pm

jokko1 написа:
eli написа:

Венци браточка за близо 50г.срещнах точно една ама от бая време си я чувам дома.Големо чекане те чека брат ми.

Eма те това е цаката..Една,ама читава,а не 10000 нечитави..Но преди всичко сме животни ХОРАТА,и не може без жени,та докато дойде читавата може да си се занимаваш с не-толкова читави..Ама не мога да разбера хората оплакващи се от жените си...Ти щом си я избрал значи трябва да е тя-твоето момиче,и да живеете в пълна хармония с много компромиси и от двете страни,а ако не е така и биеш шута и това е...Аз съм на тоя принцип.. :grin:
Аватар
Venci_Varadinov
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите