Собствено Търсене

Нещо не ми е ясно..!

Re: Нещо не ми е ясно..!

Мнениеот r.petkov » Нед Окт 28, 2012 3:48 pm

Явно някой се е заел много Сериозно да "превъзпитава" Българина. Циганите казват – ние Българи няма да станеме , но вие цигани ще станете. Властта казва– няма да се правите на цигани , ще ставате Европейци.В края на краищата старата традиция когато си на работа –да говориш за ядене и пиене , и когато си на "маса" да говориш за работа си е жива и много хора си я практикуват.Нищо лошо няма в това, още повече ,че при тази "безработица" се създава работа за администрацията , което до известна степен означава ,че "няма да има съкращения".
Аватар
r.petkov
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот КАЯ » Нед Окт 28, 2012 4:04 pm

Румене, модератори и администрацията на форума гледат да има минимална намеса, но постави се на мястото на някой новорегистриран, който търси информация и му се налага да чете празни постове , страници наред, нямащи нищо общо с темата, та да отсее малкото ценна информация между тях. Сега понеже си от страната на засегнатите, реагираш така, но ако търсиш нещо и четеш постове наред, нямащи нещо общо с темата, не вярвам да реагираш по този начин.
Да промиваш злато ще се научиш за часове, но да го намираш се учиш постоянно.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот r.petkov » Нед Окт 28, 2012 5:08 pm

Аз не се чувствам засегнат – който търси това което иска и е упорит , го намира.Аз в началото четях всяко ново мнение по всички теми , и въпреки спама знаех къде какво има.Всеки иска " От вратата – за краката" . Форума касае нещо което " основно трябва да се търси" Като се научат " новорегистрираните" Добре да търсят във форума , после на реката ще им е по лесно.
Аватар
r.petkov

Мнениеот saaandooo » Пон Окт 29, 2012 8:54 am

Според мен, дори и някой да има куража/от правителството/да говори за кражбите,много бързо ,ще му вземат думата.Вижте какво стана с министъра без портфейл Божидар Димитров,2-3 пъти зачекна темата за компенсациите за имотите в Беломорска Тракия и спря да е министър.Явно и от там се смуче яко.
и не Бог,а ние да пазим България!
Аватар
saaandooo
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот tivanov33 » Пон Окт 29, 2012 4:03 pm

Досега осъден министър с влязла присъда за кражба или както си го наричат присвояване,усвояване -няма и няма да има.Информационно затъмнение е имало и ще има по простата причина ,че никой няма намерение да си признава разграбването и унищожаването на държавата.Все пак това е и една от целите на всяко едно правителство да манипулира населението ,а уж мисли за негово добро.Предполагам ,че периодично се пуска темата в медиите за златните залежи и концесиите -първо за да ни отклонят вниманието от друго което се случва и се краде и евентуално с бъдеща предизборна цел.Аз и досега не съм чул българска фирма да е взела подобни залежи в друга държава на концесия. Защо ли? Явно нашата държава е най-богата в света и не смогваме да изкараме всичкото злато от земята ,че викаме друг да ни го изкара.Лично аз съм реалист и съм убеден ,че нещата няма да се подобрят ,камо ли да се оправят.Просто трябва да се адаптираме към реалността .На мен не ми е ясно защо не сме сплотен народ и не си отстояваме правата ? Предполагам ,че не е трудно. Има много примери от историята когато народа е бил обединен какво е постигнал.
Аватар
tivanov33
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот tivanov33 » Вто Окт 30, 2012 8:48 am

Дано не се стигне до купуване на злато когато ни притрябва,че със сигурност ще се получи поредното разграбване на България.От известо време се прокрадват откъслечни статийки за това как американците са се изхитрили и са започнали да си плащат дълговете с инвестиционно "злато"-слагам кавички защото се оказа ,че това "злато" е само златно покритие на кюлче от метала -волфрам.Той със своята плътност и относително тегло най-много се доближавал до тези на истинското злато.И ще се окаже ,че вместо злато си имаме материал за крушки. Според мен би трябвало да се спре износа на тази суровина за постоянно ,защото с 30-те тона златен резерв сме за никъде. y8y8y8
Аватар
tivanov33
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот xorans » Пон Ное 12, 2012 1:21 pm

xorans
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот goturbas » Сря Ное 14, 2012 11:59 am

над 180 км подземни галерий са отворили 'юнаците'... с д'ржавния чадър :(
няма как да няма наместване на пластове и поддаващи основи на къщи...,
въпреки , че твърдят че ги запълват с отработения материал от който
е извлечено всичко ценно..., ама кой знае?! -0t3e4
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот r.petkov » Сря Ное 14, 2012 10:03 pm

За да се запълни и възстанови както е било трябва да се трамбова– някой вярва ли че ще го правят, там си връщат само отпадъците, работи се като на чуждо – да ебнеш и да бегнеш.
Аватар
r.petkov

Мнениеот OPAL » Сря Ное 14, 2012 10:40 pm

goturbas
Това колко са дълги галериите в Челопеч не го зная... Но ако искате мога да посоча източника на друга констатация ..
Аватар
OPAL
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите