Собствено Търсене

Нещо не ми е ясно..!

Re: Нещо не ми е ясно..!

Мнениеот Ouzoman » Пет Авг 10, 2012 9:10 pm

Здрасти, Опалче :)

Извинявай!
Бях сигурен, че съм си трил мнения на по 12 часа. Явно админите са го забранили.
Т.е. вече има някакво времево ограничение, от постването до възможното изтриване.

Сутринта можех да си изтрия поста, вече публикуван 'за всички', а сега не мога.
За черпенето - аз ще съм, ама на минералния извор, за който ми говори, с хубавите каки gt37e42
Аватар
Ouzoman
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот koko bg » Пон Окт 15, 2012 5:55 am

dante
Страдегията за разграбване на България е създадена много отдавна. В един от плановете, който може да се намери в нета все още, участват много българи, професори и естественно Иван Костов. Създаван е от умни глави и предоставен за изпълнение на кой мислиш, на българи естественно, има ги поименно. Та недей да си мислиш, че едно или друго правителство може да се пребори с тези заложени мини. Невъзможно е това да стане в рамките на едно правителство. Отделно и какво им дреме, като те от цялата работа печелят.
Забрави за сини червени жълти, и там всички цветове. Всичко е илюзия, те са от една глутница, само от време навреме си сменят водачеството, щото не може само едни да лапат.
А за революция се създават условия не от тези, които участват в нея а от тези които имат интерес от революция в даден район. Как изведнъж в толкова арабски страни има "револчция" но забележи, само в тези които не са зависими от големия брат. И естествено има петрол. А във България няма условия за революция, няма и да има. Никой няма интерес, говоря за тези които дърпат конците. Да не говорим за нашето правителство, те са изпълнители, послушни изпълнители, всяко едно до момента. Има още за граберне по тази схема, а тя е безкръвна и безодказна, така, че забрави за революция.
Винаги казвай това, което ще направиш, и прави това което си казал
Аватар
koko bg
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот koko bg » Пон Окт 15, 2012 5:57 am

йойо написа:Такъв град като Челопеч, ако бяхме Америка щеше да е Лас Вегас ама понеже сме БГ той си е като бойно поле...

Честито първо мнение.
Какво знаеш за Лас Вегас?
Винаги казвай това, което ще направиш, и прави това което си казал
Аватар
koko bg
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот eli » Пон Окт 15, 2012 9:15 am

OPAL написа:==========
Трия предимно много остри реплики и мнения, които могат, или са довели до неприятности на Адм-те.
Или такива, които много излизат извън темите на форума, както и пасажи съдържащи лични данни !
Не е лошо да има и някакво самоцензуриране, неактуалните и глупави реплики всеки да си ги маха сам..
Старя се всичко което е извън основната тема ,да го насоча към " Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите "
Там сякаш по-лесно се диша ,и може с по-малък самоконтрол... А такъв всеки трябва да има.. >По-опитните си личат - имат кратки , на място реплики... Но някак си е скучно ! Липсват достатъчно разнопосочни идеи и истини, които да правят форума по-привлекателен.
y7y7y7

y7y7y7
п.с. A,това,което ''прави форума по-привлекателен'' зависи само от нас!!! 2в34я1
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот r.petkov » Съб Окт 27, 2012 12:46 am

По повод спамовете в тема –гуми за корито.Бих се радвал на кратък отговор от знаещите – какво е точното значение на думата "спам" защото макар и да се досещам не съм достатъчно сигурен.По повод на писаното в тема "гуми за корито" мога да дам мое лично мнение от 1983г. което тогава нямаше нищо общо с златодобива.Бях на "гурбет" в арабската пустиня.Много пясък изядохме докато съберем по някой долар за "утеха" . Като си ги събирал дълго време с много "пот" – а там я имаше в изобилие– идва и един кратък момент в който решаваш да си купиш нещо. В тези времена " ръководния " състав и техническите р. покрай тях бяха повече от " работническата класа" – сиреч – винаги има кой да ти дава акъл. Купи си един от тези " умници" видео "хитачи" и продъни ушите на всички , че от него по хубаво няма , а и било възможно най евтиното което се предлага.Скочиха веднага Българските "юнаци" и си накупуваха от този модел като по команда – само че преди това не се бяха сетили че в България резервни части за тази техника няма .Само двама от целия обект се прецакахме – купихме си Блаупункт на двойна цена.Колегата беше закъсал за пари и го прододе. Мойто го пазя и до днес , на тавана е , заедно с 40 бр. видеокасети и при последното му пускане през 2005г. си работеше нормално.Имам записи различни вкл. и музикални клипове от тези времена 83 – 85 г. – тогава качеството не беше на днешните нива , но се радвахме и на това.Имам и друг въпрос – възможно ли е от тези стари ленти и касети – системата е ВХС да се копират записи във съвременните варианти и да се пускат като клипове – и евентуално как става това? Благодаря предварително за отговора ако някой може да го даде.А относно темата " гуми за корито" давам лично мнение– Не става само с ядене – трябва и Акъл . Поздрави и успех на всички.
Аватар
r.petkov

Мнениеот mitaskin » Съб Окт 27, 2012 1:29 am

r.petkov написа:По повод спамовете в тема –гуми за корито.Бих се радвал на кратък отговор от знаещите – какво е точното значение на думата "спам" защото макар и да се досещам не съм достатъчно сигурен.По повод на писаното в тема "гуми за корито" мога да дам мое лично мнение от 1983г. което тогава нямаше нищо общо с златодобива.Бях на "гурбет" в арабската пустиня.Много пясък изядохме докато съберем по някой долар за "утеха" . Като си ги събирал дълго време с много "пот" – а там я имаше в изобилие– идва и един кратък момент в който решаваш да си купиш нещо. В тези времена " ръководния " състав и техническите р. покрай тях бяха повече от " работническата класа" – сиреч – винаги има кой да ти дава акъл. Купи си един от тези " умници" видео "хитачи" и продъни ушите на всички , че от него по хубаво няма , а и било възможно най евтиното което се предлага.Скочиха веднага Българските "юнаци" и си накупуваха от този модел като по команда – само че преди това не се бяха сетили че в България резервни части за тази техника няма .Само двама от целия обект се прецакахме – купихме си Блаупункт на двойна цена.Колегата беше закъсал за пари и го прододе. Мойто го пазя и до днес , на тавана е , заедно с 40 бр. видеокасети и при последното му пускане през 2005г. си работеше нормално.Имам записи различни вкл. и музикални клипове от тези времена 83 – 85 г. – тогава качеството не беше на днешните нива , но се радвахме и на това.Имам и друг въпрос – възможно ли е от тези стари ленти и касети – системата е ВХС да се копират записи във съвременните варианти и да се пускат като клипове – и евентуално как става това? Благодаря предварително за отговора ако някой може да го даде.А относно темата " гуми за корито" давам лично мнение– Не става само с ядене – трябва и Акъл . Поздрави и успех на всички.

може трябва на компа да ти е монтиран TV тунер но се презаписва във реално време
Аватар
mitaskin
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот r.petkov » Съб Окт 27, 2012 2:03 am

mitaskin написа:
r.petkov написа:По повод спамовете в тема –гуми за корито.Бих се радвал на кратък отговор от знаещите – какво е точното значение на думата "спам" защото макар и да се досещам не съм достатъчно сигурен.По повод на писаното в тема "гуми за корито" мога да дам мое лично мнение от 1983г. което тогава нямаше нищо общо с златодобива.Бях на "гурбет" в арабската пустиня.Много пясък изядохме докато съберем по някой долар за "утеха" . Като си ги събирал дълго време с много "пот" – а там я имаше в изобилие– идва и един кратък момент в който решаваш да си купиш нещо. В тези времена " ръководния " състав и техническите р. покрай тях бяха повече от " работническата класа" – сиреч – винаги има кой да ти дава акъл. Купи си един от тези " умници" видео "хитачи" и продъни ушите на всички , че от него по хубаво няма , а и било възможно най евтиното което се предлага.Скочиха веднага Българските "юнаци" и си накупуваха от този модел като по команда – само че преди това не се бяха сетили че в България резервни части за тази техника няма .Само двама от целия обект се прецакахме – купихме си Блаупункт на двойна цена.Колегата беше закъсал за пари и го прододе. Мойто го пазя и до днес , на тавана е , заедно с 40 бр. видеокасети и при последното му пускане през 2005г. си работеше нормално.Имам записи различни вкл. и музикални клипове от тези времена 83 – 85 г. – тогава качеството не беше на днешните нива , но се радвахме и на това.Имам и друг въпрос – възможно ли е от тези стари ленти и касети – системата е ВХС да се копират записи във съвременните варианти и да се пускат като клипове – и евентуално как става това? Благодаря предварително за отговора ако някой може да го даде.А относно темата " гуми за корито" давам лично мнение– Не става само с ядене – трябва и Акъл . Поздрави и успех на всички.

може трябва на компа да ти е монтиран TV тунер но се презаписва във реално време

Благодаря, щом е възможно ще търся помощ.
Аватар
r.petkov

Мнениеот eli » Съб Окт 27, 2012 6:09 am

r.petkov написа:По повод спамовете в тема –гуми за корито.Бих се радвал на кратък отговор от знаещите – какво е точното значение на думата "спам" защото макар и да се досещам не съм достатъчно сигурен.
.

Спам
от Уикипедия, свободната енциклопедия
Спам (spam) е използване на среда за електронни комуникации за масово изпращане на нежелани съобщения. Най-известната форма на спам е под формата на съобщения с рекламно съдържание по електронната поща.

Наложено от обичайната практика,както е в нашия случай,със същата дума се означава натрапването на всякаква нежелана информация, ако човек бива затрупван с нея, докато търси по коректен начин нещо друго.
Затова,когато казваме не спамете,това означава да не се публикуват излишни постове,постове,които не са по темата,такива,които размиват съдържанието и и водят до неговото изменение!
y8y8y8
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот r.petkov » Съб Окт 27, 2012 10:27 pm

Благодаря за отговора , предполагах че е нещо подобно но не бях сигурен.Не съм много съгласен ,че "спама" ако не е прекалено много пречи с нещо.Точните и проволинейни отговори също излеждат като "манджа без сол", а на Българина като му вземеш солта , лютото и ракията от масата много не го чакай да се върне пак. y8y8y8
Аватар
r.petkov

Мнениеот eli » Нед Окт 28, 2012 8:55 am

r.petkov написа:Благодаря за отговора , предполагах че е нещо подобно но не бях сигурен.Не съм много съгласен ,че "спама" ако не е прекалено много пречи с нещо.Точните и проволинейни отговори също излеждат като "манджа без сол", а на Българина като му вземеш солта , лютото и ракията от масата много не го чакай да се върне пак. y8y8y8

Като сме започнали образно да се изразяваме-така да е ;)
Никой няма нищо да му вземе на Българина,спокойно!Манждата ще бъде подсолена,но лекичко,за да има вкус,защото ако я пресолим-пак не става за ядене!

п.с. Ето ти един ярък пример за ''спам'' : Върни се в началото на темата,прочети заглавието,виж първия пост на Opal,за да разбереш защо е пуснал темата,прочети и останалите до края и ми кажи-от къде тръгнахме,през къде минахме и до къде стигнахме и какво общо има последния пост(пък и не само последния) със заглавието!?
Ето това имах предвид! 2в34я1
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

ПредишнаСледваща

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите