Собствено Търсене

Нещо не ми е ясно..!

Re: Нещо не ми е ясно..!

Мнениеот dante » Съб Авг 04, 2012 8:20 am

Всичко е вярно Опалче само че договорите им са тъй направени че не може никой да ги пипне с пръст за тези 30 години.Костов и жив да го дерем то злото е факт и връщане назад няма.А за герб /нарочно е с малки букви/ не съм сигурен че изобщо не знаят какво става.Кой дава на дънди новите концесии за златодобив??????Много хора казват че трябва да се примирим.......НЕ МОГА БЕ ХОРА....Цялото ми същество крещи срещо тоталното разграбване на тая страна,където са мрели дедите ни.Аз съм от хайдушки род и пра дядо ми е газил тревата на Родопа планина и е пил от Хайдушките кладенчета студена вода а сега аз трябва да се примиря с някви канадци,дошли да унищожат и заграбят това,за което нашите дядовци са мрели с усмивка защото са вярвали че се борят за нещо по добро.Е,това ли е по доброто? Сигурно в гроба се преобърнаха тия хора.Всичко е за жалкият кокал.Захапа ли са го и не щат да го пуснат изродите и те са едни и същи 20 години.Аз съм на 35 и тези 20 години се нагледах на пумия и предателства от една шепа БОКЛУЦИ, дето станаха по богати от шейхове.Не ми се стои в тая държава приятели но стискам зъби и уча дъщеря ми да бъде свободна в собствената си родина.И искам да доживея момента,когато това ново поколение ще помете страната от боклука.......
http://vbox7.com/play:d757ac06
http://vbox7.com/play:bef1a438
dante
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот tigerman » Съб Авг 04, 2012 10:14 am

dante написа:Всичко е вярно Опалче само че договорите им са тъй направени че не може никой да ги пипне с пръст за тези 30 години.Костов и жив да го дерем то злото е факт и връщане назад няма.А за герб /нарочно е с малки букви/ не съм сигурен че изобщо не знаят какво става.Кой дава на дънди новите концесии за златодобив??????Много хора казват че трябва да се примирим.......НЕ МОГА БЕ ХОРА....Цялото ми същество крещи срещо тоталното разграбване на тая страна,където са мрели дедите ни.Аз съм от хайдушки род и пра дядо ми е газил тревата на Родопа планина и е пил от Хайдушките кладенчета студена вода а сега аз трябва да се примиря с някви канадци,дошли да унищожат и заграбят това,за което нашите дядовци са мрели с усмивка защото са вярвали че се борят за нещо по добро.Е,това ли е по доброто? Сигурно в гроба се преобърнаха тия хора.Всичко е за жалкият кокал.Захапа ли са го и не щат да го пуснат изродите и те са едни и същи 20 години.Аз съм на 35 и тези 20 години се нагледах на пумия и предателства от една шепа БОКЛУЦИ, дето станаха по богати от шейхове.Не ми се стои в тая държава приятели но стискам зъби и уча дъщеря ми да бъде свободна в собствената си родина.И искам да доживея момента,когато това ново поколение ще помете страната от боклука.......
http://vbox7.com/play:d757ac06
http://vbox7.com/play:bef1a438

Напълно те подкрепям!
y7y7y7
Когато достигнеш върха,продължи нагоре!
Аватар
tigerman
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот dante » Нед Авг 05, 2012 5:31 pm

Мен ми се чини че ще трябва да измрат къде от старост,къде от болест тези дето ни управляват че полека-лека да започнат да се издигат младите и тогава ще започнат промените.Ако бяхме 200 години назад отдавна да съм хванал гората ама нейсе.То това робство икономическото е по страшно от другото.При старото гърмиш с пищова и каквото стане.Или ти,или те а тук стискаш зъби докато ти се напука емайла и нищо не можеш да направиш.Поне не толкова бързо,колкото ти се иска.Започвам да си мисля че хан Аспарух е бил много прав да не се прави държава на кръстопът.Много интереси се преплитат тук и сигурно никога няма да се управляваме сами и да гледаме нашите си интереси.Много народ е измрял по нашите земи и явно разбраха че със сила няма да се случат нещата та затова играят мръсно но и на това ще му дойде краят.Според мен следващите 10 години ще са преломни в Българската история.И то без тоя шибаняк Бойко Борисов и ми се ще да му го кажа в очите.даже забраних на дъщеря ми да учи скапаният урок за управлението му.Там двойката е задължителна и ако ми донесе по висока оценка да му мисли. y6y6y6
dante
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот йойо » Вто Авг 07, 2012 12:02 pm

Такъв град като Челопеч, ако бяхме Америка щеше да е Лас Вегас ама понеже сме БГ той си е като бойно поле...
йойо
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот КАЯ » Вто Авг 07, 2012 3:04 pm

йойо, не ми се вярва в Америка където има златодобив градовете да са върха на сладоледа.
П.п.Честито първо мнение и вземи си оправи профила. т. 19 от правилата на форума.
Да промиваш злато ще се научиш за часове, но да го намираш се учиш постоянно.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот OPAL » Сря Авг 08, 2012 12:12 am

=========

- В Челопеч "Джакпота " е под земята ,и вече е спечелен.
Последна промяна OPAL на Сря Дек 26, 2012 11:58 pm, променена общо 1 път
Аватар
OPAL
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот Ouzoman » Сря Авг 08, 2012 9:26 pm

OPAL написа:Изтрито !

Здрасти, Опалче : )
Има един 'Х' бутон над собствените мнения на всеки участник във форума. Ако искаш само да триеш, ползвай него.
Ако искаш на другите да им свети, че има нови мнения темата и като влезнат, да намерят 'изтрито', прави както досега.
Аватар
Ouzoman
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот OPAL » Пет Авг 10, 2012 12:10 am

Ouzoman

Не мога да го открия този знак Х, за който споменаваш:
Виж и ми кажи къде е !

Изображение

За случая който визираш , съм написал " Изтрито ! ", защото по погрешка съм изпратил два пъти едно и също мнение.. Как се постъпва в такива случаи ? Да го оставя, и да ме питат защо го изпращам два пъти !
Или помогни ,как да изтрия изтритите, за да не се води като мнение.. ! Сам не мога ,и това не е грях, нали ...?
Несъвършенство в програмата ? Можеш да промениш мнение с изтрито, но не можеш го махна ! Стане ли това ще си поправя разсеяността !

y7y7y7
Аватар
OPAL
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот Ouzoman » Пет Авг 10, 2012 8:27 am

OPAL написа: Ouzoman

Не мога да го открия този знак Х, за който споменаваш:
Виж и ми кажи къде е !

Ето:
del.png
del.png (62.79 KiB) Прегледано 3987 пъти
Аватар
Ouzoman

Мнениеот OPAL » Пет Авг 10, 2012 6:05 pm

Ouzoman извинявай, но не ме разбра !
Това което ми изпрати със знака Х и стрелката, е като пишеш мнение !
Когато го изпратиш същото мнение и форума го приеме за четене от всички, знака Х изчезва..!

Изтрий си мнението тук от Мнение от Ouzoman » Пет Авг 10, 2012 9:27 am
Едва ли ще можеш. Ако стане пиши ми пак.. ! Имам много неща за чистене ! Искам да имам брой мнения , които отговарят на действителността ! Но не мога да го направя !
В същност не спорим, прегледай всички мнения във форума и ако горе има Х-че ще почерпя, ако няма, пак ще почерпя, знаеш къде, както съм обещал- на Искъра !
gt37e42

Поздрави !
Аватар
OPAL
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Следваща

Назад към Общи приказки за нещата от живота и за всичко което се сетите