Собствено Търсене

Колеги,дайте съвет!

Re: Колеги,дайте съвет!

Мнениеот yavor_penev » Вто Апр 09, 2013 6:20 am

http://dox.bg/files/dw?a=191fa0bcb2

Венци- прилагам ти линк със информация за гъба Кладница.
Отпускат се субсидии и със по- финансово натоварен план ...и по икономично изпълнение не ти е нужен личен капитал. По този план работя азв моментаза една ферма на площ 3 декара. Имай едно на ум че е необходимо разширение след първата 1 година примерно първо е на 2 декара после да стане на 4. Поинтересувай се. Кладницата е застрашен вид и има пазар за нея. има и 2 щама зимен и летен- процеса е непрекъснат. Ако се заинтересуваш ще ти дам още информация и за документите и за фирма за откриване. Каквото и да си решил- Успех.. не оставяй земята да пустее а я впрегни да ти носи дивиденти y7y7y7
金は人の心と魂です
Аватар
yavor_penev
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот esp.todor » Нед Апр 28, 2013 7:29 pm

yavor_penev написа:http://dox.bg/files/dw?a=191fa0bcb2

Венци- прилагам ти линк със информация за гъба Кладница.
Отпускат се субсидии и със по- финансово натоварен план ...и по икономично изпълнение не ти е нужен личен капитал. По този план работя азв моментаза една ферма на площ 3 декара. Имай едно на ум че е необходимо разширение след първата 1 година примерно първо е на 2 декара после да стане на 4. Поинтересувай се. Кладницата е застрашен вид и има пазар за нея. има и 2 щама зимен и летен- процеса е непрекъснат. Ако се заинтересуваш ще ти дам още информация и за документите и за фирма за откриване. Каквото и да си решил- Успех.. не оставяй земята да пустее а я впрегни да ти носи дивиденти y7y7y7

Здравей явор_penev от скоро съм във форума,в момента не съм в страната но скоро ще се прибера,може би за постоянно.Занимавал съм се с изкопуване на гъби,боровинки,
охлюви и какво ли не.сега съм шофйор.Интересува ме би ли могъл да ми дадеш малко повече инфо.За това какви документи ми трябват и дали има възрастова граница за
участие по програма,аз съм на 35г.имам земя в Кюстендил и осоговския балкан.И ако може малко инфо за началния капитал,колкото до пазара не съм много сигурен,защото
преди 1 година ми предлагаха култивирана кладница на много ниски цени, някаде в Извор беше,мисля не съм сигурен.

п.п.РАЗБИРА СЕ АКО МОЖЕ ИНФОРМАЦИЯ МНОГО ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРЕН 2в34я1
esp.todor
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Сря Юли 24, 2013 10:26 pm

Моето мнение-казан за ракия.работи за себе си а не за някой който не познаваш,не виждаш,и никога няма нито да опознаеш нито да видиш.не чакай европари бошлаф са.турай казана и препичай.препека е еликсир.в околоврьст бодни некой домат или краставичка за разкваса и тетека.а,и спиртомер си вземи та не ти закофьрдат претенциозните клиенти.аре паце и да почерпиш. gt37e42
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот toney87 » Чет Окт 10, 2013 5:56 pm

Venci_Varadinov написа:
lazar68 написа:Венци, y8y8y8
ако ти се занимава с пчели , няма да сбъркаш , но за да има смисъл трябва да са повечко кошерчета може би поне 20-30 бр
Меда и той като златото ще върви нагоре 12ytw5

Е сега преди няколко часа се засякох с едно приятелче,което явно си е промило мозъка от известно време и ми изнесе голяма лекция за пчелите и май ми запали фитила... y2y2y2 y6y6y6 Въпроса е,че нещо много негативни мнения чувам в последно време за пчеларството или по точно,че пчелните семейства умират масово,та не знам,но със сигурност ще проуча въпроса...

от пчелите има фаида бая занимавам се вече 5 години с тях и не е лоша идеята но ако мислиш да ги слагаш в селото това вече не е добра идея защото има пестициди и пушек пролетта и аз мислех така сложих 3 в двора и пез лятото умряха 2 а сега есента третият избяга такмо мислех да си го карам при другите отивам при него отварчм го да видч как е положението и кво да видя нема нито една муха даже и меда си бяха изнесли
спорет мен зглоби нчколко оранжерии и сади цветя или зеленчуци наи добре тиквички и краставици бурзо стават раждат по много и зимата са скъпи
y7y7y7 успех
Аватар
toney87
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Предишна

Назад към За всичко което се сетите