Собствено Търсене

Новия сайт на един приятел

Новия сайт на един приятел

Мнениеот admin » Пон Авг 13, 2012 5:08 pm

Колеги от скоро в форума сложих един банер на нов сайт http://otvoreno.bg/ който е на един приятел,замисъла на сайта е да стане изискан аукцион,хвърлят се много труд и средства и се надявам да успее.Сайта е още в разработка за това пускам темата за да може който има желание да погледне и да си изкаже мнението или да даде препоръка.
y7y7y7 y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Re: Новия сайт на един приятел

Мнениеот drago » Пон Авг 13, 2012 7:20 pm

Харесва ми изглежда добре направен.Видях че има няколко търга,,и дори 1-2 надавания.Не успях да се регистрирам.Може скоро и да позволява.....Успех му желая y3y3y3
Никой не е пророк в своето село
Аватар
drago
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот admin » Пон Авг 13, 2012 8:35 pm

drago написа:Харесва ми изглежда добре направен.Видях че има няколко търга,,и дори 1-2 надавания.Не успях да се регистрирам.Може скоро и да позволява.....Успех му желая y3y3y3

Не знам защо не си могъл да се регистрираш,много е лесно,ако дава някаква грешка казвай.
Драго между другото на аватара си си сложил любимите ми монети-грош матапн и като гледам е маи на един мой сръбски адаш.Интересно.... y8y8y8 y7y7y7
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот Ouzoman » Пон Авг 13, 2012 10:14 pm

marian66 написа:Сайта е доста добър,наподобява ми микс от продавалник и аукцион бг.
Трябва време и успеха ще е налице y7y7y7

На мен не ми се струва толкова сигурен успеха. Няма ноу-хау*. А без такова бизнес не тръгва.
Идеята вече е използвана многократно.
С гърба на Стефчо, може и да се получи. Т.е. ако бях аз собственика на отворено.бг, щях да наблегна на колекционерската секция.
Масово колегите продават самородъци на цена за грам. Предполагам и колегите с камъните се чудят къде да вземат по-добра цена.

*Ноу-хау-то те прави сравнително устойчив на конкуренцията.
Ще дам пример с търговията.
Договорил си перфектни цени с производителя, поддържаш винаги необходимите минимални количества на склад, съобразяваш се с това което предлага конкуренцията... и всякакви други обстоятелства като сезонност, финансови кризи и т.н.
В този случай няма как да те бутне някой лесно.
Но ако се правиш на бензинопрекарвач по югоембаргото или на руснак по финландската граница контрабандираш с водка си на едно подухване.
Първо, купил си го по цени на дребно, всеки знае къде има бензиностанции.
Ако прекарваш 100 литра, а хората ти поискат тон, гориш, не поддържаш минималните складови наличности.
Всеки наркоман може да ти подбие цената, защото просто докато е напушен ще е по-смел през границата, а пък и половината печалба ще му свърши работа.
Ако караш бензин посредата на зимата, а на хората им трябва нафта за печките - пак си изгорял.
Малко офтопик, извинявам се y2y2y2
Аватар
Ouzoman
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот admin » Вто Авг 14, 2012 9:34 pm

Ouzoman написа: Т.е. ако бях аз собственика на отворено.бг, щях да наблегна на колекционерската секция.
Масово колегите продават самородъци на цена за грам. Предполагам и колегите с камъните се чудят къде да вземат по-добра цена.

Данчо точно за това е помислено,в скоро време ще се появят и първите търгове на самородно злато и минерали.Всички мнения и идеи са в помощ сайта да намери своето ноу хау. y8y8y8
Изображение
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот lazar68 » Вто Авг 14, 2012 10:07 pm

Опитах да си преведа от латински този абзац,който се показва когато натиснеш бутона "помощ", но стигнах до "кривата круша" :lol:
Ето и текста :"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam erat volutpat. Ut wisi san et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril delenit augue duis dolore te feugait nulla facilisi

ако някой може, да превежда r54wt43
Sol lucet omnibus
" Златото е там , където го намериш "
Аватар
lazar68
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот dan » Вто Авг 14, 2012 10:59 pm

http://otvoreno.bg/za-nas
super design otvoreno.bg y1y1y1
dan
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот КАЯ » Сря Авг 15, 2012 2:55 pm

dan, пиши моля те на кирилица. И си добави в профила откъде си.
Да промиваш злато ще се научиш за часове, но да го намираш се учиш постоянно.
На някои хора егото им е толкова голямо, че ако паднат от него до нивото на интелекта си ще се пребият.
Аватар
КАЯ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот marian66 » Чет Авг 16, 2012 8:45 am

...
Последна промяна marian66 на Съб Сеп 08, 2012 9:07 am, променена общо 1 път
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот gogobogo » Чет Авг 16, 2012 9:14 am

admin написа:
Ouzoman написа: ...... камъните се чудят къде да вземат по-добра цена.
да намери своето ноу хау.

Подкрепям колегата по-горе. Като цяло симпатичен сайта за покупко-продажби, но е един от многото в мрежата, а това е и големият проблем. Ако не намери своята идентичност е въпрос на време да се изгуби в океана от сайтове и магазини.
Успех и от мен!
gogobogo
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Следваща

Назад към За всичко което се сетите