Собствено Търсене

МЕДОНОСНА РАСТИТЕЛНОСТ

Re: МЕДОНОСНА РАСТИТЕЛНОСТ

Мнениеот харалампи » Съб Апр 23, 2011 10:09 pm

Кметствата направо могат да си ги задържат тез съобщения,ич не ми и трябват - нито съм се подписвал,нито записвал ма понеже ме знаят сека година ми пращат уведомително писмо,дори по местното радио съобщават там ..... ма за какъв чеп са ми.Ето тази година пратили ми чета - на како на що,ще пръскаме от 14 до 19 април и то не с кво да е,ами самолет и хеликоптери ........ е,е аз сега какво да направя,да затворя кошерите,че не съм се връзвал на тази дивотия и защо?Защото господата естествено и тази година се проявиха,пръскайки не в посочения период,а от 18 до 22 април включително (вчера спряха) и на капак цял ден,нема вечер нема сутрин дънят над главата ми цялата околия мирише,баща ми рече че така миришел некъв препарат нореле май каза или нещо такова.Те хората изтровиха,ти за пчелите сме тръгнали ..... къде отиваш може би.

Е някъде из форумите,срещнах едно изказване - съобщили че ще пръскат рапицата и некъв пчелар отишъл да пита с какво ще пръскат.Като му казали препарата,човека бил наясно явно и вика - защо изобщо ми съобщавате,че ще пръскате след като тази химия има един месец карантинен срок ......... за какво говорим по-дяволите,съобщения и какво,то датите не се спазват камо ли да претендираш в кои часове да пръскат и със какво.Сега разбирам ги земеделците,че така им е по-изгодно,ама поне от малко да му таковаш такованката разбираш ли,поне от малко, че то бати геноцида братче.Ай щот имам трева на пчелина,да опръскам земите из околията със раундъп и арсенал ..... ей тей че трева,змии,спъваш се,да оръся едно 'убаво и наоколо.
харалампи
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Предишна

Назад към Пчеларство