Собствено Търсене

Данни за най-голямите самородни късове злат намирани във БГ

Данни за най-голямите самородни късове злат намирани във БГ

Мнениеот admin » Пон Дек 13, 2010 5:00 pm

Според мен това е една малка час от голямите самородъци намирани по нашите земи.За сега чирпанския район води в класацията.
scan0013 копия.jpg
scan0013 копия.jpg (125.79 KiB) Прегледано 12503 пъти
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Re: Данни за най-голямите самородни късове зла намирани във

Мнениеот зрънчо » Пет Май 27, 2011 6:02 pm

Носят се някъкви слухове , че край Ихтиман , там покрай "зверската машина" , някъкъв "горския" , местен, намерил парче 63 гр. Като гледам какви малки златинки излизат - леко са съмнявам.
зрънчо
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Пет Май 27, 2011 7:05 pm

зрънчо написа:Носят се някъкви слухове , че край Ихтиман , там покрай "зверската машина" , някъкъв "горския" , местен, намерил парче 63 гр. Като гледам какви малки златинки излизат - леко са съмнявам.

Това не са всички самородки описани тук,даже това е минимален процент от намереното в България.За това дето казваш е вярно,извади момчето.Да си направя малко реклама, y7y7y7 купи от мен драга и след 20 дена го намери.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот marian66 » Пет Май 27, 2011 7:12 pm

Браво на момчето,браво и на майстора на драгите y1y1y1
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот shimbaka » Пет Май 27, 2011 8:10 pm

y8y8y8 това което гое намерил този колега нее важно всеки който намери нещо то сие негово поне аз съмсе уверил в това някога ходехме за монети на едно и също място много хора и един хубав ден отидох на майтап там и хванах за 5 бона стока никога незнаеш кво те учаква там е тръпката а който него носи в душатаси неможе даго разбере за тва желая на всички успех y7y7y7 и нали знаете който търси намира 65ft:"?
Аватар
shimbaka
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот georgi » Вто Юли 12, 2011 5:45 pm

Здравейте всички.Форума е супер отдавна чета всичко в него.но чак сега пиша .разбира се че има злато по реките.стига да знаеш къде да търсиш.моя дядо бог да го прости цел живот с това си е изхранвал семейството.той е от Ихтиман.помна като бях малък ми викаше.гого като пораснеш ще ти кажем река где златотое много много .ама уви човека почина преди 20години.и така си запази тайната.та скоро бях в кщата дето живееше.тя е стара сламена къща.и намерих голям тефтер със негови рисунки..малко трудно му чета кво пише.ама със чертежите се е справил отлично.там е записал НАМЕРИХ КОЛКОТО ОРЕХ.та със сигурност в българия има и по голями късове злато.ама хората ги е било страх да разгласят.
georgi
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот marian66 » Вто Юли 12, 2011 6:08 pm

georgi написа:Здравейте всички.Форума е супер отдавна чета всичко в него.но чак сега пиша .разбира се че има злато по реките.стига да знаеш къде да търсиш.моя дядо бог да го прости цел живот с това си е изхранвал семейството.той е от Ихтиман.помна като бях малък ми викаше.гого като пораснеш ще ти кажем река где златотое много много .ама уви човека почина преди 20години.и така си запази тайната.та скоро бях в кщата дето живееше.тя е стара сламена къща.и намерих голям тефтер със негови рисунки..малко трудно му чета кво пише.ама със чертежите се е справил отлично.там е записал НАМЕРИХ КОЛКОТО ОРЕХ.та със сигурност в българия има и по голями късове злато.ама хората ги е било страх да разгласят.

Жалко че не си се научил,а за къс колкото орех...малко съмнително,то ще да е много тежко но нищо не е изключено на тоя свят.
Поздрави
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот beko1960 » Вто Юли 12, 2011 6:35 pm

marian66 написа:
georgi написа:Здравейте всички.Форума е супер отдавна чета всичко в него.но чак сега пиша .разбира се че има злато по реките.стига да знаеш къде да търсиш.моя дядо бог да го прости цел живот с това си е изхранвал семейството.той е от Ихтиман.помна като бях малък ми викаше.гого като пораснеш ще ти кажем река где златотое много много .ама уви човека почина преди 20години.и така си запази тайната.та скоро бях в кщата дето живееше.тя е стара сламена къща.и намерих голям тефтер със негови рисунки..малко трудно му чета кво пише.ама със чертежите се е справил отлично.там е записал НАМЕРИХ КОЛКОТО ОРЕХ.та със сигурност в българия има и по голями късове злато.ама хората ги е било страх да разгласят.

Жалко че не си се научил,а за къс колкото орех...малко съмнително,то ще да е много тежко но нищо не е изключено на тоя свят.
Поздрави

Какво съмнително има в записките на дядото?Човека е водел тая тетрадка за себе си,а не е висял в Интернет и не се е надлъгвал с никого.Поздрави и от мен!
beko1960
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот marian66 » Вто Юли 12, 2011 7:19 pm

Ами съмнително няма нищо,просто такива късове са огромна рядкост а и както съм написъл не е изключено,и какво общо има итернет :shock:
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот beko1960 » Сря Юли 13, 2011 12:43 pm

marian66 написа:Ами съмнително няма нищо,просто такива късове са огромна рядкост а и както съм написъл не е изключено,и какво общо има итернет :shock:

Интернет съм споменал не случайно.Разбирай го както искаш.
beko1960
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Следваща

Назад към Къде да го намерим.