Собствено Търсене

Северозападна България

Re: Северозападна България

Мнениеот goturbas » Нед Окт 27, 2013 7:41 pm

знамЪ...
мъкааа
гоУеМММа 8844
:lol:
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот macom » Пет Яну 03, 2014 10:37 pm

Здр.колеги и ЧНГ на всички искам да ви покажа няколко снимки който направих днес на река Златица.снимките са от района на селата Котеновци и Черешовица проби не съм правил бях там по друга работа.Ще се радвам да изкажете мнение аз доколкото разбрах там злато няма.
Прикачени файлове
DSC00148.jpg
DSC00147.jpg
DSC00128.jpg
DSC00127.jpg
DSC00126.jpg
Аватар
macom
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот ziz357 » Пет Яну 03, 2014 10:56 pm

От Калиманица до разклона за Лесковец съм намирал златинки но много сериозни проби не съм правил.По сериозни проби съм правил в раьона на Черешовица но от 6-7 излета съм намерил 4 златинки,от които едно зрънце 0,08гр.Това беше миналата есен,като на Златица имам един излет а останалите са на деретата около селото.Сега,със малко повече опит,съм се наканил да опробвам реката от Котеновци до Черешовица.
ziz357
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот фасът.1 » Пет Яну 03, 2014 11:01 pm

66551
Последна промяна фасът.1 на Вто Яну 21, 2014 11:44 pm, променена общо 2 пъти
Количеството интелект на планетата е константа, а населението расте.
фасът.1
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот macom » Пет Яну 03, 2014 11:15 pm

ziz357 написа:От Калиманица до разклона за Лесковец съм намирал златинки но много сериозни проби не съм правил.По сериозни проби съм правил в раьона на Черешовица но от 6-7 излета съм намерил 4 златинки,от които едно зрънце 0,08гр.Това беше миналата есен,като на Златица имам един излет а останалите са на деретата около селото.Сега,със малко повече опит,съм се наканил да опробвам реката от Котеновци до Черешовица.

Деретата са пресъхнали сега на моста от Лесковец не идва никаква вода.Самата Златица прилича на затлачена вада,все пак пробвай дано намериш нещо. 8844 8844
Аватар
macom
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот ziz357 » Съб Яну 04, 2014 12:04 am

За Лесковските дерета съм чувал,че в едното има места с добри концентрации но в тях не съм пробвал.Ставаше на въпрос за тези около Черешовица.Три от тях пресъхват лятото но в другите три може и малко но винаги има вода.Аз за тези шест знам,но може да има и други.
ziz357
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот goturbas » Нед Яну 05, 2014 1:58 am

Навсякъде там има, ама въпросът е къде колко е тръшкано...
Под Котеновци го минаха с една огромна драга...
надали е останало нещо, освен ако реката не
е предепонирала за последните 10 години.
Над селото на големи концентрации не съм
попадал, което и нищо не значи де...
Всеки с късмета и уменията си...
Има силна група в Монтана, питай ги и тях.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот italianeca » Пет Яну 17, 2014 3:42 pm

macom написа:Здр.колеги и ЧНГ на всички искам да ви покажа няколко снимки който направих днес на река Златица.снимките са от района на селата Котеновци и Черешовица проби не съм правил бях там по друга работа.Ще се радвам да изкажете мнение аз доколкото разбрах там злато няма.

ЗДравей колега.обьрни внимание на името на реката.не е случайно.мога да ти кажа че има злато .мой приятел от Лом преди години е промивал там.от там са и златните му ланци Като магарешки синджир.опитай и ще се увериш сам. 65ft:"?
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Ломски » Пон Апр 28, 2014 10:05 pm

Добър вечер. Здравейте всички.
Нов съм във форума и тепърва мисля да навлизам в това интересно хоби. По форумното ми име може да познаете, че съм от Лом. Ще съм ви много благодарен, ако ме упътите къде най-близко ще успея да намеря първата си златинка. Коя река и в коя част, покрай кое селце или град и т.н. Лома ми е на 5 минути пеша, но както знаете сме на устието.
Който има желание да ме насочи има бира от мен.
Другият ми въпрос е реката до Белотинци и Одоровци - Нечинска Бара - виждам на картата е отбелязано, че излизат златинки. Малко повече информация за нея имате ли? Понеже там е много спокойно пък и не си ходя много на село та може да съчетая едното с другото :)
Ломски
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Вто Апр 29, 2014 6:15 am

Ломски написа:Добър вечер. Здравейте всички.
Нов съм във форума и тепърва мисля да навлизам в това интересно хоби. По форумното ми име може да познаете, че съм от Лом. Ще съм ви много благодарен, ако ме упътите къде най-близко ще успея да намеря първата си златинка. Коя река и в коя част, покрай кое селце или град и т.н. Лома ми е на 5 минути пеша, но както знаете сме на устието.
Който има желание да ме насочи има бира от мен.
Другият ми въпрос е реката до Белотинци и Одоровци - Нечинска Бара - виждам на картата е отбелязано, че излизат златинки. Малко повече информация за нея имате ли? Понеже там е много спокойно пък и не си ходя много на село та може да съчетая едното с другото :)

Добре дошъл във форума! Пиши на лични на pesholom. Той ще те свърже с нас и ще те упъти къде можеш да направиш сефтето! y7y7y7 Ние ходим заедно уикендите, но сега Лома е голям и чак като спадни ще може да се ходи. Момента е подходящ за търсене в сухите дерета. В неделя намерихме доста богато такова. Ако ти се ходи до Монтана, днес към 15.00ч. ще го тестваме с тромел. y8y8y8 тел. ми е 0888494116. А и който желае също може да дойде. Зо тези които са свободни след работа, мястото е между с. Сумер и с. Пърличево. Звънете и ще ви насоча как да ни намерите. y7y7y7
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

ПредишнаСледваща

Назад към Къде да го намерим.