Собствено Търсене

ФАЛШИВИ ЗЛАТАРСКИ НЕСПОСОБИЯ

ФАЛШИВИ ЗЛАТАРСКИ НЕСПОСОБИЯ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Пон Мар 07, 2016 12:19 am

Тази тема отдавна трябваше да я има, защото напътствията, съветите и опитите да се насаждат мнения само от няколко на брой хора за толкова разностранни казуси е вече прекалено. Вече от доста време просто бях само читател, но някои прекалени неща и мен ме издразниха. Всеки човек има право на свободомислие и свободно да реализира идеите си, но това както и преди така и сега дразни някои "капацитети и специалисти" . Аз лично стотици пъти съм изпитвал това чувство на обида от страна на такива личности и съм се чудил кое ги кара се мислят за нещо повече, след като е ясно на всички какво са постигнали със знанията си и уменията, които постоянно афишират. Знае се за кои личности става дума и за какво . И причината не е в липсата на злато а в липсата на култура и възпитание. Липса на уважение и разбиране към останалите колеги и фенове на хобито. Чета как ще се изпотрепват,как всички сме тъпаци и невежи. Колко сме неграмотни и неспособни. А всъщност ние с нашите знания, умения и способности сме успели стотици пъти над тях а дали ще успеем да намерим злато за нас не е изобщо от значение. Ние го правим за удоволствие и хоби. Но желаем да го сторим по нашия начин с това което искаме и по начина който знаем . Защото имаме глави на раменете си, знаем да четем и разсъждаваме. Да си вадим поуки от неуспехите и когато успеем да се гордеем с това което сме сътворили сами. y8y8y8
За това правете си вибромаси, делкайте тавички, копанки и гаванки от каквато искате бреза, череша или ябълка свободно и щастливо. Не слушайте шамани и проповедници как можело да се изхранвате или да забогатеете от това. Те ви лъжат, защото са фалшиви неспособия. Ако пожелаете съвет заповядайте тук. За това е този форум. y8y8y8
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Назад към Общ форум за всичко свързано с хобито златотърсач