Собствено Търсене

дерета около р.младежка

дерета около р.младежка

Мнениеот гочев » Нед Мар 06, 2016 10:05 pm

Здравейте колеги! Може би съм най новия член на този форум а и от скоро започнах да правя проби по деретата около река младежка за сега без особен успех поради малкото време с което разполагам .ще се радвам ако някой обича този район и може да ми помогне практически на един излет из не чак толкова дивата вече странджа.попаднах на едно доста интерестно дере но достъпа е доста труден въпреки че от прочетеното в инт. Има всички предпоставки да е златоностно поне на микронно .ако някой прояви интерес ще се радвам да оргърнизираме един излет. y8y8y8 y5y5y5 87:"Y
гочев
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Re: дерета около р.младежка

Мнениеот admin » Нед Мар 06, 2016 11:35 pm

Зравейте и добре дошъл! За жалост ние сме на другия край на България, но има колеги от региона. Ако посочиш на гугъла точния раьон, може да ти локалозираме на Гугъл мапс вероятни места за проби. y8y8y8 Лично аз съм скептично настроен към Странжа. Два пъти съм ходил. Един от които с Великия Репата, който и така не можа да ме убеди че е добър златотърсач от двете малки златинки които намерихме.На р. Велека също нямаше почти нищо. y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот гочев » Пон Мар 07, 2016 7:38 pm

Става въпрос за деретата на изток по протежение на стария път за село калово от разклона на село младежко.деретата са доста дълбоки с много завои и силна ерозия по склоновете доста кварц и магнетит и микрон като прах за сега но доколкото разбрах на р.велека не е това което се пише по форумите и по пътя на логиката и притоците и няма да са много златоностни.мислех си да пробвам на изток от пътя за визица от местноста босна някаде по притоците на р .ропотамо но единствената информация която имам не само от инт. Но и от мрстните е за доста медни античнибмини в района .мисля другата срдмица да взема проби и от там ще се локализирам за да дам точни координати .
гочев
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Пон Мар 07, 2016 8:33 pm

Ами чудесно! Пожелаваме ти успех и давай инфо тук. y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Назад към Общ форум за всичко свързано с хобито златотърсач