Собствено Търсене

Започнаха да пишат по вестниците за нас

Re: Започнаха да пишат по вестниците за нас

Мнениеот ivo13 » Нед Апр 24, 2011 6:30 pm

arabeto1975 написа:
stan960 написа:Още в Империо казвах на Кирил да не разлайвате кучетата -ма кои да слуша.........................................

Прав си колега и може би тука е време да се намеси админа и да премахне доста от мненията нека остане само официалната информация от книгите или пък да се премести в заключената тема всичко

в целия форум няма никъква информация в сегашно време която да дава точна информация къде и колко злато се вади.дано не вкарат някое законче с което ще трябва да се крием като мишки .
животът е един изживей го пълноценно
ivo13
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот shimbaka » Нед Апр 24, 2011 6:37 pm

ivo13 написа:
arabeto1975 написа:
stan960 написа:Още в Империо казвах на Кирил да не разлайвате кучетата -ма кои да слуша.........................................

Прав си колега и може би тука е време да се намеси админа и да премахне доста от мненията нека остане само официалната информация от книгите или пък да се премести в заключената тема всичко

в целия форум няма никъква информация в сегашно време която да дава точна информация къде и колко злато се вади.дано не вкарат някое законче с което ще трябва да се крием като мишки .

y8y8y8 със тази разлика че сега е хоби а тогава ще бъде един вид кражба но небиме очудило нищо 87:"Y 7ъ;ШП за това продължаваме пък ще видим 65ет:)(
Аватар
shimbaka
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот pepi03 » Нед Апр 24, 2011 8:01 pm

Здравейте колеги , честито "ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ" живи здрави всички , успешен сезон ,
vasko_87 написа:ами те са власта те могат да правят много неща както и да ни оправят и в двата смисъла y2y2y2 само лопатата е истината
,,, да Васе прав си , но не забравяй че това не е нормална държава в която медиите да са някаква власт , пък било то "четвърта " те всички са спонсорирани от партиите , които са на власт , така че никакво доверие да им нямаме , сами виждате какво става , пък какво ще доведе още никой не знае. y8y8y8
Аватар
pepi03
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот SAGITTARIUS » Пон Апр 25, 2011 12:35 am

То Христос си възкръсва всека година де ама те тая тема ме дразни-отде надушиха чакалите и тоя безобиден форум само да ни създават ядове.Много взехте да фантзирате колеги!!То е ясно че повечето от вас го правят нарочно-завистта българска си казва думата
SAGITTARIUS

Мнениеот SAGITTARIUS » Пон Апр 25, 2011 2:12 am

stoyan написа:аз, мисля че тази статия е малко, трябва повече шум по тел. по радио по големите вестници та да хукнат хората по реките ,на всяка рекичка 1000 човека тогава да ги пиам тея от горе що ще правят. gt37e42

Ти Стоянчо не е ли по добре да одиш да береш гъби по канадата вместо да даваш акъли?И ЩО ЛИ ПИШЕШ ТУКА?
SAGITTARIUS

Мнениеот indi68 » Пон Апр 25, 2011 11:33 pm

arabeto1975 написа:
indi68 написа:Колеги,бях на Искра и им казах да пишат реални неща,че с много труд се изкарва 1/10 от грама,а те точно обратното.Късно разбрах,че са журналисти,иначе нищо нямаше да им кажа,но това не означава,че няма да пишат щуротии.

илянчо бен сигурен че ти си дал интервю познах ти чашката,ама скоро скоро там няма да припарваме като ви разпитват дайте им лопата и сами да проверят,това с гарсониерите сега ви се чини майтап ама съвсем скоро ще има ембарго да знаете,форума ще стане и майка и мащеха на златотърсачите

Не е моето злато,аз не съм работил тогава.Късно отидох,след 16 часа и малко след мен дойдоха,още не бях извадил нещата си и те ми попариха ентусиазма."Митака" им даде да копнат един лиген и видяха много добре за какво става на въпрос и как от него излезе 1 златинка,но това не им попречи да пишат измислици.Иначе си прав,сигурен съм,че в най-скоро време ще стане много лошо,ще измислят някоя щуротия и няма да можем да практикуваме хобито си там.Жалко е,че новите ще трябва да се учат на други реки,но в случая те не липсват около София. Къде случайно,къде не,попаднали са на този форум и както става в повечето случаи са решили да се подиграят с нас.Но Този от горе си знае работата.....
Аватар
indi68
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот vasko_87 » Вто Апр 26, 2011 11:04 am

стига сме се притеснявали и сме се чудили какво ще стане(нищо няма да стане)явно репортерите са нямали работа и са се чудили какво да напишат не се притеснявайте и си копайте на воля това е моето мнение и много навътре го взехме това .....я сложете по една усмивка и бегом на реката gt37e42
Аватар
vasko_87
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот stoyan » Вто Апр 26, 2011 3:32 pm

Саги, с моя коментар не мисля че ще предизвикам революция макар че бих се радвал ако стане /за доброто на Българиа/ , а дали да пиша тук ще те послушам когато се представиш тук във форума с пълните си имена и от къде си.Бъди жив и здрав! 2в34я1 gt37e42
stoyan
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот katana » Сря Апр 27, 2011 10:19 pm

SAGITTARIUS написа:То Христос си възкръсва всека година де ама те тая тема ме дразни-отде надушиха чакалите и тоя безобиден форум само да ни създават ядове.Много взехте да фантзирате колеги!!То е ясно че повечето от вас го правят нарочно-завистта българска си казва думата

Само не можах да разбера, какво повечето го правят нарочно и кой на кого завижда. При положение че съм изчел доста във форума и не съм забелязал да има някъде завист. Всеки който има нужда от помощ пита и му се помага или го упътваме как може да си помогне, никой не се е оплакал да е бил подведен. Относно темата, колкото по малко пишат за нас толкова по добре. Поне на смотаняците от правителството няма да им даваме тема за размисъл.
Практиката учи, не стоенето пред компа.
katana
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот Tatul62 » Чет Май 05, 2011 4:15 pm

То хубаво ще ходиш по тази река ,взимай проби както е описано във форума.Може и снимки да направиш ако имаш начин.добре би било.Успех.
Tatul62

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум за всичко свързано с хобито златотърсач