Собствено Търсене

КЛАСАЦИЯ НА ЛЕГЕНИ ЗА ПРОМИВАНЕ.

Re: КЛАСАЦИЯ НА ЛЕГЕНИ ЗА ПРОМИВАНЕ.

Мнениеот pesholom » Пет Апр 25, 2014 10:29 am

На един от излетите пробвах с гарет, който беше на колега.
Напълних го със същото количество материал, както съм свикнал с бигфута и ми се огъна в ръцете.
Сигурно е проектиран за по-малко материал или е калпава изработка.
Няма значение, не искам да се превръщам в ряпа и да плюя някой или нещо. Това не е конно състезание, че да ги класираме.
Пробвах и с отрязана 10 литрова туба от мин вода. Става. Но не може да сипеш много материял, защото бутилката е много мека. Готиното е, че е прозрачна и се вижда как се преподреждат фракцийте при сеенето. Е така за спорта и с образователна цел, си струва да се пробва.
С обикновен леген също пробвах, пълна скръб.

Турбо пана ми е интересен, още не съм го пипал, но се въздържам от покупка, защото подозирам калпава изработка. Те китаиците могат да опорочат всяка идея. Нека някой сподели впечетления.
Който е ловил риба, знае, че има много начини и пособия. Ловил съм с дудова пръчка, с тръстика и с прътове от по 90 евро. Винаги е било удоволствие за мен. Хобито е за кеф.

За сега Бигфута ми е фаворит.
Иначе съм склонен да пробвам всичко. С нетърпение чакам Шамана да изобрети и пусне в продажба най-добрия леген. y7y7y7
pesholom
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот italianeca » Пет Апр 25, 2014 10:24 pm

Така е колега.китайците правят евтини боклуци и жалки имитации.не купувайте нищо китайско.да не ревете после. y2y2y2 .с пластмасова лопата промивал ли е някой.аз да .както Каза колегата ей така за спорта.и с ред други неща сьм пробвал.то сигурно всеки е пробвал с по нещо нетрадиционно.лошо няма.важното е да се научиш и после да избереш най доброто.тоя турбопан с интерколер ли е y2y2y2 y2y2y2 .
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот marian66 » Пон Апр 28, 2014 8:15 pm

chakala написа:Pesholom! Не е нужно да опитваш с други легени. Моето мнение че кръглите нямат площ за промиване, и ако си работил с Бигфут после като хванеш Гарета все едно че имаш ограничение.

Ех "колега",разликата между Гарет и Бигфут е от Лом до Лондон!Даже смешно ми стана,как Гарет не са обявили фалит вече y2y2y2
Нищо лично към Андрей!
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Пон Апр 28, 2014 8:29 pm

marian66 написа:
chakala написа:Pesholom! Не е нужно да опитваш с други легени. Моето мнение че кръглите нямат площ за промиване, и ако си работил с Бигфут после като хванеш Гарета все едно че имаш ограничение.

Ех "колега",разликата между Гарет и Бигфут е от Лом до Лондон!Даже смешно ми стана,как Гарет не са обявили фалит вече y2y2y2
Нищо лично към Андрей!

Абе то че е лично лично е, но не разбирам по какво сравняваш Лом и Лондон. И пак спамиш темата. Дай си гласа и толкоз. И без подигравки моля. Става въпрос за предпочитания а не за клепане с иронични полюции.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот marian66 » Пон Апр 28, 2014 8:33 pm

admin написа: И пак спамиш темата. Дай си гласа и толкоз.

Е,Андрей,не спамя,но ето и моя глас:
Гарет,Фишер,и нататък....все тая y8y8y8
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Пон Апр 28, 2014 8:48 pm

marian66 написа:
admin написа: И пак спамиш темата. Дай си гласа и толкоз.

Е,Андрей,не спамя,но ето и моя глас:
Гарет,Фишер,и нататък....все тая y8y8y8

Я тогава един стар виц.
.....Един си както си карал Голфа и спира на червено на кръстовище. До него спира един Майбах. Тоя с Голфа сваля стъклото и пита този с Майбаха...Абе колега, как е колата, добра ли е?
-Ами да добра е! ...Защо питаш?
А този с голфа отговаря....Ами чудя се, защото гледам че не ги карат много много! y2y2y2
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот marian66 » Пон Апр 28, 2014 8:53 pm

Ама какво сравнение направи y2y2y2 ,признах те!
Е те това вече е спам ;)
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот chakala » Пон Апр 28, 2014 8:59 pm

marian66 написа:

Нищо лично към Андрей!

Ти кво ме слагаш в кавички? Слагай си кавички във вашия форум, ама там си тих като мушица и те понасърбява да се заядеш с някой. Сложи на първо място легена за пране де. Нали при вас го фалите яко y2y2y2 y2y2y2 Що ви е срам? А? Слагайте го тука на първо място да ви се смее цяля България y2y2y2.
BIG FOOT е най-добрия леген за промиване!!!.....На световно ниво!
chakala
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот marian66 » Пон Апр 28, 2014 9:07 pm

Чакал ли си,лисица ли си,много си изпростял!
п.с.Админа да ти оправи местоположението Владимирово!
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот goldm » Вто Апр 29, 2014 6:27 am

По повод на класацията:
1.Гарет
2.БГ леген за пране/Копанка
Аз съм свикнал с легена ,защото него ползвам и затова го слагам преди нея,но като гледам колегите какви чудеса правят с копанката,направо ми се завива свят.А Гарета си е професионална работа!
y8y8y8
goldm
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

ПредишнаСледваща

Назад към Общ форум за всичко свързано с хобито златотърсач