Собствено Търсене

Дискусии, дебати и коментари.

Дискусии, дебати и коментари.

Мнениеот admin » Съб Фев 01, 2014 9:39 pm

Отварям тази тема, в която се надявам преди всичко на конструктивни, смислени и етични дебати, лишени от опити за насаждане на конфликти и обиди. Ще трия всеки пост, който не е по правилата на форума. Всички знаете как се тресе цялото ни общество от разногласия и конфликти. Нормално е и тук да е така, но смятам че ние сме тук събрани от идеалите си и хобито което искаме да е наше право и да можем свободно да практикуваме. Лично смятам че БАТСЗМ е организацията, която не само може, но и законно трябва да брани нашите интереси и за това съм неин член и споделям напълно нейните идеи и цели.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Re: Дискусии, дебати и коментари.

Мнениеот italianeca » Нед Фев 02, 2014 1:01 am

Аз сьм сьгласен.дори в това число да бьдат трити мои мнения повлияни от балканския ни нрав и темперамент.хобито ни е общо така че да си помагаме.ако сме единни и сплотени Като бетон няма да ни разрушат. 2в34я1 2в34я1 2в34я1 .
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот lobtor » Нед Фев 02, 2014 12:57 pm

Браво, точно така трябва да се обединияваме, а не да се разделяме.
Всички сме членове на БАТСЗМ :) и подкрепата на БГ-Драгата - най-големия частен форум на златотърсачите, за БАТСЗМ е достойно за подражание и уважение.

y8y8y8 y1y1y1
lobtor
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот Silvar » Нед Фев 02, 2014 5:47 pm

Колеги не съм член на БАТСЗМ,но подкрепям идеята да се работи заедно.Гледам че нападате и Киро и Репата в бара на форума което не е честно.За Репата не знам,но хайде да оставим Киро на мира че преди два дни погреба брат си и нека си изкара поне траура момчето. Доколкото знам от други колеги той тук нито има регистрация нито мисли да си прави.БАТСЗМ не е негова асоциация а на всички и доколкото имам информация всичко се управлява от София.
Silvar
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот italianeca » Нед Фев 02, 2014 6:17 pm

И аз не сьм член на батсзм но това не мисля че е пречка да сме заедно.в този труден и коварен свят оцеляват сплотените.мир и успех на всички колеги.
italianeca
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Нед Фев 02, 2014 6:26 pm

italianeca написа:И аз не сьм член на батсзм но това не мисля че е пречка да сме заедно.в този труден и коварен свят оцеляват сплотените.мир и успех на всички колеги.

Като се върнеш в България ще те направим. Тъкмо ще си връзката с Италианската асоциация. Топлата де, щото доколкото знам председателката е жена y4y4y4.
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот naik » Нед Фев 02, 2014 6:33 pm

Аз искам да попитам.С какво ти помага Асоциацията :?: и ако не си член,значи ли че не можеш да практикуваш това хоби.
Роден за риболов но принуден да работи
Аватар
naik
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Нед Фев 02, 2014 6:41 pm

naik написа:Аз искам да попитам.С какво ти помага Асоциацията :?: и ако не си член,значи ли че не можеш да практикуваш това хоби.

Най важното нещо са семинарите и сбирките, които са регионални и национални. Те се провеждат с образователна и практическа цел, където участниците се запознават с тънкостите и практическите особености но хобито. На мероприятията присъстват и хора които не са членове.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот chakala » Нед Фев 02, 2014 7:37 pm

Мога ли да стана член на асоциацията.Полага ли се някакъв изпит?Предварително благодаря. y7y7y7
Последна промяна chakala на Съб Апр 19, 2014 9:16 am, променена общо 1 път
BIG FOOT е най-добрия леген за промиване!!!.....На световно ниво!
chakala
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот GOLDENBOY13 » Нед Фев 02, 2014 7:57 pm

Изпит няма. Заплаща се членски внос в рамер на 20лв. за нов и 15 лв. за презаверка. Ако желаеш пиши ми на лични и ще получиш картата по куриер. За информация и др. БАТСЗМ има собствен сайт http://zlatoimeteoriti.bg/wp/ на него ще намерите всичко което ви интересува.
Последна промяна GOLDENBOY13 на Съб Апр 19, 2014 9:26 am, променена общо 1 път
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Следваща

Назад към Какво разрешава закона.