Собствено Търсене

Здравейте

Re: Здравейте

Мнениеот koko bg » Съб Мар 03, 2012 10:15 pm

Добре дошъл и от мен.
Аз съм маааааалко по-далеч от теб, но за лятната збирка съм на линия, така, че никакви оправдания за разстояния.
Винаги казвай това, което ще направиш, и прави това което си казал
Аватар
koko bg
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Skumata » Нед Мар 04, 2012 10:31 pm

Ти като си от Варна, спокойно можеш да се разходиш до Камен Бряг или Тюленово за калцит. Освен това там е пълно и с фосили... Поздрави!
Изображение
Аватар
Skumata
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот Octavian » Пон Мар 05, 2012 12:00 pm

Смятай, че по-следващия уикенд съм там. Някакви насоки - гори, долини, брегова линия? Като гледам мидичките на снимката, това е на плажа?
Най ми харесват плажовете на Синеморец |
Octavian
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот Skumata » Пон Мар 05, 2012 2:47 pm

Ами, по брега, по варовиците... Тръгваш по скалите и ще намериш. Има жили с 10-20 см кристали, Romfey казва че и по-големи е откривал... Този калцит е типичен за варовиците по тия места. Мога да ти снимам моите, да видиш как изглеждат. Успех!
Аватар
Skumata
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот shimbaka » Пон Мар 05, 2012 7:43 pm

Octavian написа:Хахах, веднага ме надуши...примерно някои хора се кефят на задника на Азис или идолът им е Бритни, аз се кафя на Октавиан Август.

а сигорно от нумизматика не разбираш и неси се занимавал y2y2y2 ние краставите магарета се подушваме през три села y7y7y7
Аватар
shimbaka
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот vojd14 » Вто Мар 06, 2012 2:31 am

Здравей Августе ,и аз си падам по гадните римляни и "Аз Клавдий " съм е чел два пъти,па и пети път да е прочета ше требе сигурно и шести.Кажи си ако искаш мнението 66551
ДУНАВ ТЕЧЕ ВИДИН ОСТАВА
Аватар
vojd14
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот dante » Нед Мар 25, 2012 9:36 pm

Добре дошъл и от мен.Аз също съм отскоро и много,много не вдявам от камънаци и кристали ама се сещам от злато.Най вече желание да го притежавам в по големи количества.Аз съм близо до река Арда и всичко е вярно.Много богата река е.И на минерали и на ценни метали.НАмирали сме преди години Опали по 2 кг.Аз моя камък го дадох на един златар да ми го отреже през средата с диамантен диск и сглупих.Стара история.Ако ти трябва информация или компания на линия съм.Само ще ме светнеш една,две седмици по рано.А и природата е уникална.Аз лично смятам че няма по прекрасно място от Родопа планина.
dante
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Предишна

Назад към Да се запознаем и станем приятели