Собствено Търсене

Добре дошли

Re: Добре дошли

Мнениеот hostage » Сря Мар 28, 2012 11:22 pm

Здравейте и от мен най-накрая малко свободно време и аз да се представя казвам се Никола от гр. Кърджали на 20г. съм и преди около година се запалих по общото хоби промиването на злато, обичам бързите коли, да се занимавам с компютри дългите походи по гори, реки и като цяло сред природата, студент съм така че нямам много свободно време в момента... ами мисля че е това. Пожелавам много успехи на всички колеги през новия сезон :) Поздрави y8y8y8 !!23k
hostage
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот cigane » Чет Мар 29, 2012 9:55 am

Никола, ти сега ако нямаш свободно време ..направо ме е страх да ти разкажа за по-натам y6y6y6 ..шегувам се, ..по-лошо е y2y2y2 . Кърджали е приказен район и най-вече за нашето хоби, така че вземи се стегни ..успех в образованието и във всичко y7y7y7 Венци, страхотен аватар.. на слука y8y8y8
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет
Аватар
cigane
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот Cwetti.. » Чет Мар 29, 2012 2:24 pm

Добре дошъл, Венци y8y8y8
Добре дошъл и на теб, Никола y8y8y8 И аз като теб обичам бързите коли ;Д Успех и на двама ви y7y7y7
Look into my eyes to see what you mean to me .. !!
Аватар
Cwetti..
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот hostage » Чет Мар 29, 2012 3:41 pm

Хаха благодаря ви. Знам че тук е перфектно за практикуване на хобито но все пак наистина не остава време учене, работа макар че в момента не работя за това имам повечко свободно време а през събота и неделя ходя на риба за да отпусна малко y5y5y5 y7y7y7
hostage
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот dante » Чет Апр 12, 2012 9:23 pm

Аз и тука да се постна че май обърках темите за представяне.Тъй като ще трябва пак една седмица да мисля нещо умно а после да го давам на едана позната учителка да ми поправя правописа ще копна оня ми пост.....Не могат всички да се раждат умни.Ама и в родата има умни.Батю Петю завърши средно специално и сега е хладилен техник.До две три години ще стане майстор и ще му дадат да оправя сам хладилници...... y2y2y2 y6y6y6

Май е време и аз да се представя.Казвам се Георги Делчев от Хасково.Щастливо женен с една дъщеричка да ми е жива и здрава.Занимавал съм се с частен бизнес и доста години бях търговски представител в няколко фирми докато не разбрах че живота си минава а аз живея нечий чужд живот.От 2 години щастливо безработен в частният сектор в няколко свери и много свободно време за мен и семейството ми.Водя се по принципа ако удоволствията пречат на работата,зарежете работата.Баща ми е от едно село в източните Родопи и аз почти израстнах в гората.Сърцето ми е в Родопа планина.Тъй като имам много хобита ми трябва и време за тях.Риболов,огнестрелни оръжия,хладни оръжия,мотори,планинарство,немски овчарки,златотърсачество и напоследък почнах да се паля сериозно и по камъняците.........Боже.....и аз не знаех че са толкова много!!! y2y2y2 Обичам да пътувам и да опознавам много нови места.Всъщтност това ще е усновното ми занимание през следващите трийсеттина години.Общо взето скучен живот.Толкова от мен на този етап..... y8y8y8 66551
Picture 065.jpg
Жена ми и дъщеря ми на Жребчево 2011 г
(171.21 KiB) 867 пъти
Picture 062.JPG
аз и някои от приятелите ми
(105.21 KiB) 867 пъти
dante
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот ivo13 » Вто Апр 24, 2012 8:08 pm

444
Последна промяна ivo13 на Нед Яну 19, 2014 7:01 pm, променена общо 1 път
животът е един изживей го пълноценно
ivo13
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот marian66 » Вто Апр 24, 2012 8:38 pm

ivo13 написа:тук май е мястотода внеса някои промени в представянето си .вече работата ми е куриерска /ин тайм ups/преди два месеца станах баща на едно прекрасно момченце .от доста време не бях влизал във форума и той доста се е променил .поздрави на всички и с каквото мога да помогна насреща съм. r54wt43

Честито Иво,да ви е живо и здраво и много да ви радва y7y7y7
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот lazar68 » Сря Апр 25, 2012 8:34 am

ivo13 написа:тук май е мястотода внеса някои промени в представянето си .вече работата ми е куриерска /ин тайм ups/преди два месеца станах баща на едно прекрасно момченце .от доста време не бях влизал във форума и той доста се е променил .поздрави на всички и с каквото мога да помогна насреща съм. r54wt43

Тате, y7y7y7
Честито чедо и от мен , да бъде здраво и много да ви радва !
Sol lucet omnibus
" Златото е там , където го намериш "
Аватар
lazar68
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот cigane » Сря Апр 25, 2012 12:07 pm

Честито Иво! Много радост да ви носи, бъдете здрави y8y8y8
Никога не предпочитай личната си глупост пред полезния съвет
Аватар
cigane