Собствено Търсене

Добре дошли

Re: Добре дошли

Мнениеот admin » Пет Май 02, 2014 6:08 am

tatoos_dd написа:здравеите и от мен казвамсе светослав от долни дъбник съм плевенско.от скоро сам запален по това хоби преди това бях запален по метал детектинга.но ми омразна.апак и тарсенето на злато ми харесва повече по интересно е.мога дасам полезен на някои колеги ако случаино попаднат по брите на некоя стара стотинка или нещо такова може да попитат.ще кажа каквото знам.доста сам научил за 12 години.инак за злато савети още немога да дам още се уча ако нещо немие ясно ще попитам

Добре дошъл във форума! За жалост нямам данни около Дъбниците да има самородно злато, но някои може да ти завидят че си близко до Искъра. Не знам само дали вецовете край Луковит не са пречка златот да стигне до твоя периметър. Трябва да опиташ. Ще ти постна някои места на които да направиш проби. След Луковит има доста скални брегове и дъна и после реката се успокоява и е твърде възможно да наслагва някъде тежка фракция. y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот tatoos_dd » Пет Май 02, 2014 6:45 pm

мерси пробвалсам на искара на староселци има златинки много дребни а за магнетит просто е пално много има ама много инак днес одих по едни села да пробвам взимах проби излезнаха няколко златинки и имаше едни малки камачета мисля чеса колкото оризово зарно черни блестят направо много черно но незнам каквое.
Аватар
tatoos_dd
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот pvk1967 » Пет Май 09, 2014 10:37 am

..."Добре дошъл" и от мен в дебрите на хобито! Добре е в "МАХАЛАТА" да се знаем, че сме нещо кът! y8y8y8
Аватар
pvk1967
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот radkor » Вто Май 27, 2014 9:48 pm

Здравейте и от мен. казвам се Радко.и съм от село Чавдар Софийско.хоби .лов риболов и колекциониране на оръжия.регистрирах се тук защото ми е интересно как се добива самородно злато.иначе по професия съм миньор.работя в рудник Челопеч.при златото де.приятно ми е да се запознаем
radkor
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот Znahara555 » Чет Мар 10, 2016 12:14 am

Хайде да се запознаем , може би съм ветрана във форума. Казвам се Иван , 66години съм , пенсионер , вдовец от София. Хобито освен златото ми е да събирам и помагам с билки. Повече от 30 години се занимавам със златопромиване. Годините натежаха, драгата , копанката и багетите остаряха. Мечтата ми е да имам един хубав металдетектор за дребни златинки примерно 0,2 г и нагоре ако е рекъл Господ. Любима марка ми е Minelab GPZ 7000. За това по форумите съм известен като Znahara.
Аватар
Znahara555
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот admin » Чет Мар 10, 2016 7:57 am

Znahara555 написа:Хайде да се запознаем , може би съм ветрана във форума. Казвам се Иван , 66години съм , пенсионер , вдовец от София. Хобито освен златото ми е да събирам и помагам с билки. Повече от 30 години се занимавам със златопромиване. Годините натежаха, драгата , копанката и багетите остаряха. Мечтата ми е да имам един хубав металдетектор за дребни златинки примерно 0,2 г и нагоре ако е рекъл Господ. Любима марка ми е Minelab GPZ 7000. За това по форумите съм известен като Znahara.

Добре дошъл! Виждам че имаш време да дискутираш по много теми, което е похвално. y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот Znahara555 » Вто Мар 22, 2016 9:06 am

Админ, време имам , нали се пенсионирах. Сега отделям повече време на драгата и багетите. Може някъде да се засечеме по Северозападна BG. Планирал съм малко геоложко пручване по река Златица, под Гаганица. Гледам на сателитната карта, доста е работено с багер там, не мога да позная местата от преди 4 години. При вас има ли някой по богат колега, който да работи с Minelab GPZ 7000 за консултация ?
Аватар
Znahara555
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот admin » Вто Мар 22, 2016 10:12 pm

Znahara555 написа:Админ, време имам , нали се пенсионирах. Сега отделям повече време на драгата и багетите. Може някъде да се засечеме по Северозападна BG. Планирал съм малко геоложко пручване по река Златица, под Гаганица. Гледам на сателитната карта, доста е работено с багер там, не мога да позная местата от преди 4 години. При вас има ли някой по богат колега, който да работи с Minelab GPZ 7000 за консултация ?

С такъв детектор няма. А относно Златица няма вече нищо останало. Само името си и е такова 666 .
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Предишна

Назад към Да се запознаем и станем приятели