Собствено Търсене

Въпрос за РППГ-2-48

Въпрос за РППГ-2-48

Мнениеот trtachev » Нед Яну 11, 2015 5:44 pm

Здравейте, искам да Ви питам за въпросните РППГ-2-48, който съдържат сребро и паладий. Става въпрос, дали може да ми обясните точно по какъв начин да извлека сребро и паладия, защото имам около 300бр. Ще Ви бъда благодарен, ако някой ме информира.
trtachev
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Re: Въпрос за РППГ-2-48

Мнениеот admin » Нед Яну 11, 2015 8:02 pm

trtachev написа:Здравейте, искам да Ви питам за въпросните РППГ-2-48, който съдържат сребро и паладий. Става въпрос, дали може да ми обясните точно по какъв начин да извлека сребро и паладия, защото имам около 300бр. Ще Ви бъда благодарен, ако някой ме информира.

Колега, след като питаш за "въпросните РППГ-2-28" , моля да цитираш къде са въпросни и в коя тема. Явно става въпрос за някакви детайли, от които се извличат сребро и паладий. За да се оформи дискусия трябва да има платформа и факти. Това е форум.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот trtachev » Нед Яну 11, 2015 10:52 pm

admin написа:
trtachev написа:Здравейте, искам да Ви питам за въпросните РППГ-2-48, който съдържат сребро и паладий. Става въпрос, дали може да ми обясните точно по какъв начин да извлека сребро и паладия, защото имам около 300бр. Ще Ви бъда благодарен, ако някой ме информира.

Колега, след като питаш за "въпросните РППГ-2-28" , моля да цитираш къде са въпросни и в коя тема. Явно става въпрос за някакви детайли, от които се извличат сребро и паладий. За да се оформи дискусия трябва да има платформа и факти. Това е форум.

Не , не, въпросните РППГ-2-48 не съм срещал дискусия във форума , а съм ги срещал долу в гаража ми. И да, става въпрос за извличането на среброто и паладия от тях. И да се офoрми дискусия трябва по-опитните или майсторите да споделят тяхната рецепта, кой, по какъв начин ги извлича, а не да получавам на лични съобщения с оферти "давам ти 1лев за бр. или 1,50 има дават и по 2лева "
ТОВА ДА НЕ Е ОЛХ ? Аз, ако ги пусна на търг в еbay ще взема доста повече, но не, все пак те са си мой и искам аз да извлека въпросното сребро 0.90 и паладий 0.30 от тях.
Исках просто да си сверя часовника, да видя дали така го вадите и тука. Най ми е лесно в youtube има достатъчно клипове на руски пичове, който не се правят и не искат да ти изкупуват материала,
НО ВСЕ ПАК НИЕ СМЕ БЪЛГАРИ и за кой ли път останах потресен!
trtachev
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот hidrazin » Нед Яну 11, 2015 11:22 pm

trtachev написа: въпросното сребро 0.90 и паладий 0.30 от тях.

Мечтай си. Освен това са три модела. и съдържанието зависи от годината на производство.
При тях в по-новите години е повече. Ако от тях излезе около 0,12 грама на бройка, си попаднал на най-добрите.
333
hidrazin
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот admin » Пон Яну 12, 2015 8:06 am

Намеците, че те затрупват с оферти за по 1- 2-3 лева на бройка и че "НО ВСЕ ПАК НИЕ СМЕ БЪЛГАРИ и за кой ли път останах потресен!" ми намирисва за друг раздел от форума. И все пак тук има доста добри спецове в областта и ще получиш квалитетен отговор, както на това как се извлича желания метал, но и на това защо си останал потресен от това че сме българи, защото самия ти излагаш казуса си като такъв.Държа форума да остане чист от страна на отношение към останалите потребители. Ако желаеш сподели своя опит и другите ще споделят своя.Това е начина да постигнеш някакъв резултат. y8y8y8
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот sladkarina » Пон Яну 12, 2015 10:10 am

Цената от 1 лев му я предложих аз . Идеята беше да не унищожи тези куплунги .Някой технологии струват много пари.Няма как да ги получиш еитака във форум. А като има в ютуба много клипчета -действай НО ПОЧНИ С ЕДИН БРОЙ . 2в34я1 222 .
sladkarina
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот hidrazin » Вто Яну 13, 2015 7:55 pm

trtachev написа:... И да се офoрми дискусия трябва по-опитните или майсторите да споделят тяхната рецепта, кой, по какъв начин ги извлича,...

Интересно виждане по въпроса. Това кой ти го каза?
Клипове много, технологии - също. Само дето някои "дребни" подробности никой няма да ти каже.
А това с предлагането да ги купят не ми се коментира. Само са ти предлагали. Не са те насилвали да продаваш. Нищо лошо.
y7y7y7
hidrazin
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Назад към Добиване на благородни и цветни метали от скрап