Собствено Търсене

Давайте идеи

Давайте идеи

Мнениеот admin » Съб Сеп 11, 2010 12:09 pm

Колеги давайте идеи относно техническата част н форума както и за тематиката,всяка идея ще я обсъдим и внедрим.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Re: Давайте идеи

Мнениеот danio1978 » Вто Окт 05, 2010 12:16 pm

Може ли да се направи така,че когато има препратка към друг сайт той да се отваря в отделна страница.
danio1978

Мнениеот admin » Вто Окт 05, 2010 9:17 pm

danio1978 написа:Може ли да се направи така,че когато има препратка към друг сайт той да се отваря в отделна страница.

Сигурно може но не знам как,ще се поинтересувам и ще пиша.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот goldhunter » Вто Окт 12, 2010 8:53 pm

днес четох темата "Кой какво доходоносно хоби практикува" и ми доиде идеята да се направи отделен раздел в които всеки да споделя информяция за бране на гъби, билки и всякакви такива
аз мисля че както на мен и на други хора ще им е интересно да научат това онова апък и форума ще привлече още хора по този начин :D
goldhunter
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот admin » Вто Окт 12, 2010 8:57 pm

goldhunter написа:днес четох темата "Кой какво доходоносно хоби практикува" и ми доиде идеята да се направи отделен раздел в които всеки да споделя информяция за бране на гъби, билки и всякакви такива
аз мисля че както на мен и на други хора ще им е интересно да научат това онова апък и форума ще привлече още хора по този начин :D

Ще го направим и това,стига да има кой да пише няма проблем.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот png » Чет Окт 14, 2010 5:37 pm

Забелязва се 4е във форума у4астват много хора от Хасково.Ами ако желаете,насро4ете една среща да се съберем да се запознаем а после може да помислим и за някакви сбирки примерно веднъж месе4но.
png
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Re: Давайте идей

Мнениеот admin » Чет Окт 14, 2010 5:42 pm

png написа:Забелязва се 4е във форума у4астват много хора от Хасково.Ами ако желаете,насро4ете една среща да се съберем да се запознаем а после може да помислим и за някакви сбирки примерно веднъж месе4но.

От хасковския регион има активност и може да се оговори нещо подобно,честно на мен ми е далеко и няма време но на пролет ще навестя Родопите и ще се оговорим да се срещнем и да обмениме опит.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот admin » Чет Окт 14, 2010 5:44 pm

Форума позволява да се въведе скайп и по този начин може да си общуваме помежду си,на лични също става.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот Tatul62 » Чет Окт 14, 2010 8:51 pm

Също може да се помисли и за един чат към форума.Мисля че ще бъде полезен за всички.
Tatul62

Мнениеот png » Пет Окт 15, 2010 2:08 pm

Разбирасе 4е не веднага аз предлагам в перспектива.Живото познанство ще доведе до приятелства съвместни излети,обмен на пове4е и по конкретна информация.
png
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Следваща

Назад към Служебен форум