Собствено Търсене

Давайте идеи

Re: Давайте идеи

Мнениеот goturbas » Пон Дек 10, 2012 12:43 pm

... и какво ще спечелим от това???

Информацията, която всеки от нас
реши да поства тук, не подлежи на режим...
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Давайте идеи

Мнениеот ProvideR » Съб Фев 16, 2013 10:33 am

Колеги,
какво ще кажете да се направи раздел само за схеми на различни пособия за промиване (дори футуристични), т.е., всеки един от нас да сподели, това с което разполага освен ако не е свидлив и прибран човек.
Примерно от мен също може да паднат няколко схемички и с удоволствие бих ги споделил с всеки.

Коригирайте ме ако НЕ съм прав!
ProvideR
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Давайте идеи

Мнениеот GOLDENBOY13 » Съб Фев 16, 2013 12:14 pm

ProvideR написа:Колеги,
какво ще кажете да се направи раздел само за схеми на различни пособия за промиване (дори футуристични), т.е., всеки един от нас да сподели, това с което разполага освен ако не е свидлив и прибран човек.
Примерно от мен също може да паднат няколко схемички и с удоволствие бих ги споделил с всеки.

Коригирайте ме ако НЕ съм прав!

Мисля че няма да навреди на никой. Идеите за хората са като паразит......впиват се в теб и започват да се хранят от теб y7y7y7 . Има една мисъл че......"Мъдреца сочи луната а глупака го зяпа в пръста"! 65ет:)( . На мен често ми се случвало! Девиза ми е:
"Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник". y7y7y7
Какъвто човека, такава и речта му.
Аватар
GOLDENBOY13
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот eli » Пон Авг 05, 2013 10:17 am

Здравейте,колеги!
Днес реализирахме една идея-всички по-важни(според нас) теми в отделните подфоруми,под формата на линкове, да бъдат в отделна нарочна тема,която ще е закачена и заключена и ще може да се допълва по наше и Ваше усмотрение.
Очакваме и Вашите мнения и предложения,разбира се не само по този въпрос!
y8y8y8
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот haplio » Вто Авг 06, 2013 2:32 pm

OPAL написа:Тази тема не е от важните ! ;)
11276 посещения. ,малко ли са ?

Opal-е ще ти отговоря на този въпрос тук, щото според мен тук трябваше да бъде зададен. Темата за Ада Тепе не мърда от ПЪРВА страница на съответния подфорум. Идеята на по-важните теми е новите потребители, а и по-старите такива, да знаят, че има писано по теми, по които искат да пишат, но не знаят, защото темата е на 11 страница например и последно по нея е писано през 2010.
Аватар
haplio
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот Ouzoman » Вто Авг 06, 2013 8:35 pm

haplio написа:
OPAL написа:Тази тема не е от важните ! ;)
11276 посещения. ,малко ли са ?

Opal-е ще ти отговоря на този въпрос тук, щото според мен тук трябваше да бъде зададен. Темата за Ада Тепе не мърда от ПЪРВА страница на съответния подфорум. Идеята на по-важните теми е новите потребители, а и по-старите такива, да знаят, че има писано по теми, по които искат да пишат, но не знаят, защото темата е на 11 страница например и последно по нея е писано през 2010.

За пореден път предлагам темите свързани с краденето на българско злато и политика да бъдат отделени в самостоятелен раздел.
Тогава бих им отделял време веднъж седмично, но поне бих направил опит да прочета някое и друго мнение по въпроса.
Сега просто ги цъкам за да не ми светят като нови...и брояча си върви.
Аватар
Ouzoman
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО
ЕКСПЕРТ-ПРОМИВАНЕ НА ЗЛАТО

Мнениеот OPAL » Сря Авг 07, 2013 11:14 pm

Мисля че няма важни и маловажни теми .Но както решите... Предполагам че сте направили справка с други
подобни форуми дали така процедират.. Програмата като гледам в почти всички страни по света е еднаква
с малки разлики.. Ако нашта не стане тромава и да търся дълго къде да си кажа възхищението от некадърните
крадливи политици, съгласен съм.. !
Но може ли да има критериий който да махне субективния фактор коя
тема е важна или не, коя е по-важна и коя е по-малко важна. ?
Едни си дърпат към фосилите, други към златинките, трети се възмущават от това че държаваята плаща да
измъкват 10-ина тона злато и хиляди други ,мед и т.н. ..
Този път няма да го приемам като провокация целяща да ни разедини... Трудно приех мълчанието на уважавани
от мен колеги по жизненоважни... Сега дайте да бутнем националното достойство и кражбите в един ъгъл, хобито
в друг, и т. н. !
Може би някой са го премислили... Имаше една методика която е давала резултати... Тя е :
Дайте преди да се обединим, рязко да се разграничим... !
Влизаме, или вече сме във "време разделно" като общество.... Форума дали прави изключение... ?

За сега предлагам, дайте да не се делим, различните пристрастия прозират, нормално !!!
Темите както са подредени, съществуват от доста време ,разбъркйте ги и ги подредете по нов начин !
Някои сами си създават трудности... и след това ги преодоляват .. !
Имаме един общ проблем и всички го знаят....; Натикаха ни в калта , безпътицата, безработицата, чуждата
експлотация , изоставени дечица , и какво ли не/ днес видях едно такова, сляпо на 7 години , лелка го возеше в бебешка
количка... грижите... докторите установили че не вижда.. и до там /
Лично аз май доста се промених... ако извадя нещо , ще бъде за тези сироти. За сега имам само нереализирани
идеи и обекти.... Шанса е малък... нито един съмишленик... !Иначе помагам с каквото мога... !
Не ми позволяват да снимам, исках поне на наколко да променя ценностната с-ма !

Успех !
y3y3y3 y3y3y3 y3y3y3
Аватар
OPAL
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот haplio » Чет Авг 08, 2013 8:24 am

Само да вметна уточнение
По-важните теми са за всеки подфорум. И честно казано не е въпросът дали някоя тема е маловажна. Въпросът е коя тема е хубаво да се прочете преди хората да задават въпрос, защото там на 90% е отговорено. Същите тези теми ако ги закачим да седят на първо място в съответните си подфоруми, раздели и тн ще изтласкат актуалните теми назад - просто няма смисъл. Това са теми на по 2-3 години, в които много е писано, много въпроси са задавани и на много е отговаряно. И отдавна са се превърнали само в източник на информация, а не причина за дискусия. Това е причината да седят отделно.

По повод златните концесии и ограбването на България да е в друг подфорум - прочели сме идеята на Узо и я разискваме. Ще преценим дали да се местят в отделен подфорум/раздел и тн.
Аватар
haplio
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот Znahara555 » Вто Мар 22, 2016 9:32 am

Админ, мислите ли да правите, затворена секция с парола. Има теми, които не са за пред цялата аудитория. Ако има такава, как се взима парола от вас. Zmahara
Аватар
Znahara555
ЛЮБИТЕЛ
ЛЮБИТЕЛ

Мнениеот admin » Вто Мар 22, 2016 10:03 pm

Znahara555 написа:Админ, мислите ли да правите, затворена секция с парола. Има теми, които не са за пред цялата аудитория. Ако има такава, как се взима парола от вас. Zmahara

Не смятам да правя секретни секции и т.н. Форума е свободен и тайни няма.Злато има за всички и то в големи количества.Е..... трудно се намира, но за това е и интересно да го търсиш.То и риба има колкото искаш в маркетите ама и рибари много.Надявам се че усещаш посоката y8y8y8 .
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

ПредишнаСледваща

Назад към Служебен форум