Собствено Търсене

Добре дошли

Re: Добре дошли

Мнениеот ДИДО » Нед Яну 19, 2014 7:51 pm

Здравейте и от мен y8y8y8 !Казвам се Дидо и съм от Хасково.Форума е страхотен,един много голям учебник за хора като мен,които навлизат в това прекрасно хоби y7y7y7 !Искам да изкажа благодарност към администраторите и всички останали колеги за техните съвети и безценна информация,струвала им години труд и нерви r54wt43 !От една година чета форума и научих много неща.Всичко което съм аз сега и намерил е благодарение на вас! r54wt43На всички здраве и успехи в начинанието!
ДИДО
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Re: Добре дошли

Мнениеот admin » Нед Яну 19, 2014 9:22 pm

ДИДО написа:Здравейте и от мен y8y8y8 !Казвам се Дидо и съм от Хасково.Форума е страхотен,един много голям учебник за хора като мен,които навлизат в това прекрасно хоби y7y7y7 !Искам да изкажа благодарност към администраторите и всички останали колеги за техните съвети и безценна информация,струвала им години труд и нерви r54wt43 !От една година чета форума и научих много неща.Всичко което съм аз сега и намерил е благодарение на вас! r54wt43На всички здраве и успехи в начинанието!

Добре дошъл от мен! Надявам че ще намериш тук това което търсиш и с помоща на форума ще осъществиш връзка с много хора с които имаш общи интереси. y7y7y7
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Предишна

Назад към Служебен форум