Собствено Търсене

Добре дошли

Re: Добре дошли

Мнениеот toy1 » Съб Фев 16, 2013 11:46 am

ickooo написа:Здравей те казвам се Стоян от Варна регистрирах се скоро и макар че прочетох почти всичко разбрах че нищо не разбрах .Както беше писано някъде във форума от някой това си е наука и занаят а това не се учи като прочетеш няколко страници .Чувствам се като онова куче което гледало и си мислило че само с гледане ще стане касапин но уви не се получило . Форума е супер има много интересни неща но както казваше дядо ми не можеш да се научиш да ковеш пирони докато не си удариш пръста . Тъка че ще съм благодарен ако някой от района се обади за едно показно.Това е скайпа ми icetooo_ico

Привет Сояне, при всички в началото е така, само практиката и показното от някой знаещ ще ти помогнат, късмет y8y8y8
toy1
НАПРЕДНАЛ
НАПРЕДНАЛ

Мнениеот eli » Съб Фев 16, 2013 12:38 pm

ickooo написа:Здравей те казвам се Стоян от Варна регистрирах се скоро и макар че прочетох почти всичко разбрах че нищо не разбрах .Както беше писано някъде във форума от някой това си е наука и занаят а това не се учи като прочетеш няколко страници .Чувствам се като онова куче което гледало и си мислило че само с гледане ще стане касапин но уви не се получило . Форума е супер има много интересни неща но както казваше дядо ми не можеш да се научиш да ковеш пирони докато не си удариш пръста . Тъка че ще съм благодарен ако някой от района се обади за едно показно.Това е скайпа ми icetooo_ico

Здравей и добре дошъл,Стояне!
Има доста колеги от Варна,събираме се обменяме опит и знания.Тези дни пак ще се срещаме-има нарочна тема,която е добре да следиш и когато се събираме, ако имаш възможност да дойдеш: viewtopic.php?f=65&t=1927
Постепенно ще навлезеш в материята,а когато добиеш и практически опит,нещата ще си дойдат на място!
Пожелавам ти приятни минути във форума и успех и късмет в начинанието!
y8y8y8
Късметът е това, което се случва когато подготовката срещне добрата случайност!
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот ickooo » Нед Фев 17, 2013 10:15 pm

благодаря за посрещането и пожеланията ще опитам да се появя на сбирката но не разбрах къде точно се намира заведението иначе си остава 22 02 след 18 часа .И да се похваля днес ходих на една рекичка да огледам понеже само това мога за сега направих малко снимки дано да успея да дойда да си кажете мнението . Само някой да обясни къде се намира заведението че не можах да се ориентирам (язък че съм от Варна )
ickooo
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Re:Добре дошли

Мнениеот esp.todor » Сря Апр 10, 2013 4:14 pm

Здравеѝте на всички в този форум, аз не съм нов, просто никога не съм промивал злато
и мисля че изчетох почти всичко във форума и невероятно много ми е интересно,лятото се връщам
в България щтото сега съм в Испания и ще опитам да се свържа с някой от вас ако
може да понауча някои неща разбира се,ако може.Радвам се, че има xора
като вас и такъв форум чист без реклама и циничности.
esp.todor
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот katana » Нед Апр 14, 2013 9:38 am

Добре дошъл Стояне, всяко нещо с времето си. Практиката учи най добре.
Практиката учи, не стоенето пред компа.
katana
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот ickooo » Нед Апр 14, 2013 9:58 am

абсолютно вярно че практиката е най добрия учител
направих няколко безуспешни опита явно тук местата са малко и никой не споделя информация или аз не намирам такава
ickooo
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Re: Re:Добре дошли

Мнениеот eli » Чет Апр 18, 2013 4:42 am

esp.todor написа:Здравеѝте на всички в този форум, аз не съм нов, просто никога не съм промивал злато
и мисля че изчетох почти всичко във форума и невероятно много ми е интересно,лятото се връщам
в България щтото сега съм в Испания и ще опитам да се свържа с някой от вас ако
може да понауча някои неща разбира се,ако може.Радвам се, че има xора
като вас и такъв форум чист без реклама и циничности.

Поздрави от екипа на форума и благодарим за хубавите думи!Стараем се и се радваме,когато потребителите ни са доволни,а труда ни оценен!
Във форума участват хора от всички краища на страната,където и да си,все ще се намери някой отзивчив колега да ти обясни и покаже!
y8y8y8
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот lazar68 » Чет Яну 09, 2014 1:29 am

Добре дошъл на Отец Димитър ! 2в34я1
Радвам се , че един достоен Човек е сред нас ! 222
Sol lucet omnibus
" Златото е там , където го намериш "
Аватар
lazar68
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот stefan_nord » Пет Яну 10, 2014 4:47 pm

Здравейте и успехи на всички.Аз съм май с най-многото "най" - най-новият,най-възрастният,най-неопитният и може би най-големият мераклия да упражнява това прекрасно хоби,което ми беше детска мечта.Сега имам много не/ограничено пенсионерско време,което макар и с малки възможности ще запълвам с разходки сред чудесната ни природа.Надявам се да ме приемете за приятел и компания,макар че от мене няма какво да научите,по-скоро аз от вас.
stenord
stefan_nord
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот eli » Пет Яну 10, 2014 6:33 pm

stefan_nord написа:Здравейте и успехи на всички.Аз съм май с най-многото "най" - най-новият,най-възрастният,най-неопитният и може би най-големият мераклия да упражнява това прекрасно хоби,което ми беше детска мечта.Сега имам много не/ограничено пенсионерско време,което макар и с малки възможности ще запълвам с разходки сред чудесната ни природа.Надявам се да ме приемете за приятел и компания,макар че от мене няма какво да научите,по-скоро аз от вас.

Здравей и добре дошъл!
Пожелавам приятни минути във форума,много нови приятели,успех в хобито и късмет!
п.с.Добре ще е да попълниш в профила си откъде си-има смисъл!
y8y8y8
Аватар
eli
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

ПредишнаСледваща

Назад към Служебен форум