Собствено Търсене

Добре дошли

Re: Добре дошли

Мнениеот lazar68 » Съб Окт 06, 2012 11:14 pm

Slavitoooo написа:.....Знаем също така , че до жадуваното откритие се стига с много труд знания постоянство и не на последно място добри и верни приятели !
За това в този прекрасен форум моите постове , ще бъдат винаги против всякакви разцепления .....

Слави, добре дошъл и от мен 2в34я1 .
Приветствам твоят подход , без верни приятели сме за никъде y7y7y7 !
Дано повечко хора го разберат и като се видим на общите сбирки да седнем всички на една маса ЗАЕДНО .... 111 222
Желая ти здраве ( , че без него сме наникъде ) и много късмет и радост сред природата 65ft:"?
Sol lucet omnibus
" Златото е там , където го намериш "
Аватар
lazar68
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот viktoriat » Пет Окт 12, 2012 8:39 pm

Здравейте и от мен, казвам се Виктория и съм от Шумен. През пролетта търсих нещо за полускъпоценни камъни из нета и така попадах на този така интересен форум. Няколко месеца само препрочитам различните теми за камъни, злато, природните красоти на България... Обичам да пътувам из страната и да попивам природата на страната ни - тя е неизчерпаема, винаги съм си носила вкъщи различни камъчета от всякъде, просто защото са ми били с интересен цвят или пък имат някакви кристалчета, до пролетта когато благодарение на този форум започнах да гледам с различни очи на всичкия този камъняк, който е вкъщи и краси я някоя саксия с цвете, я някоя витрина. Всяка година обикаляме из Родопите, но едва през това лято решихме с моята половинка, последните няколко дни да отидем в Кърджали и да търсим тези камъни , за които толкова бях чела в последно време. И намерихме доста , но това е за друга тема.
И така хобито ми през свободното време е офроуд и фотографията и по точно пейзажите, България е един неизчерпаем източник на природни картини, а съчетанието със свободата да достигнеш до много трудно достъпни места за отрицателно време с 4х4 е добър вариант да не си губиш времето само във вървене, така ще ти остане повече време да търсиш интересните камъчета, които все повече ми стават слабост , а и да се насладиш на пейзажите които се разкриват пред очите ти, а след като ги запечатам да ги покажа и на всички останали.
Пожелавам много късмет на всички !
Аватар
viktoriat
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот lazar68 » Пет Окт 12, 2012 10:24 pm

Виктория,
здравей и добре дошла сред нас ! 2в34я1
Пожелавам ви да си направите една чудесна колекция от красиви камъни( а защо не и малко златце) y4y4y4 .
Бъдете здрави и чакаме снимки и впечатления от чудните кътчета на България . y8y8y8
Sol lucet omnibus
" Златото е там , където го намериш "
Аватар
lazar68
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот koko bg » Пон Окт 15, 2012 6:20 am

Slavitoooo
Добре дошъл между нас.
Приятелите са основния фактор за положителен резултат, независимо в какво. Дори и да няма резултат, пак си е готино.
Аз съм имал моменти в които съм се молил да не намерим нищо, защото виждам в очите на "проятелите" какво би могло да стане.
Успех.
Винаги казвай това, което ще направиш, и прави това което си казал
Аватар
koko bg
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот koko bg » Пон Окт 15, 2012 6:34 am

Виктория, добре дошла.
Хм, дама и то 4х4.
България е едно вълшебно място, като приода. Имал съм възможност за сравнение.
Успех.
Винаги казвай това, което ще направиш, и прави това което си казал
Аватар
koko bg
ЗНАЕЩ
ЗНАЕЩ

Мнениеот antax » Пет Фев 08, 2013 1:13 pm

Здравейте и от мен уникален форум мисля че вече развивам още едно хоби Ще се радвам да науча нещо от вас
Аватар
antax
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот goturbas » Пет Фев 08, 2013 1:33 pm

пишете кой от къде е... -0t3e4
pls!
66551
"доверяй, но проверяй" Ф.Е.Д.
Аватар
goturbas
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот Gomes » Вто Фев 12, 2013 3:43 pm

Здравейте и от мен. Казвам се Ивайло, и съм от Кюстендил. Абсолютен новобранец.Надявам се с ваша помощ да се понауча и аз на нещо.
Страхотен форум!!!
Gomes
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот marian66 » Вто Фев 12, 2013 4:14 pm

Gomes написа:Здравейте и от мен. Казвам се Ивайло, и съм от Кюстендил. Абсолютен новобранец.Надявам се с ваша помощ да се понауча и аз на нещо.
Страхотен форум!!!

Здравей и добре си дошъл!
Със сигурност ще научиш, и можеш да се чувстваш комфортно тук y8y8y8
marian66
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот ickooo » Съб Фев 16, 2013 10:16 am

Здравей те казвам се Стоян от Варна регистрирах се скоро и макар че прочетох почти всичко разбрах че нищо не разбрах .Както беше писано някъде във форума от някой това си е наука и занаят а това не се учи като прочетеш няколко страници .Чувствам се като онова куче което гледало и си мислило че само с гледане ще стане касапин но уви не се получило . Форума е супер има много интересни неща но както казваше дядо ми не можеш да се научиш да ковеш пирони докато не си удариш пръста . Тъка че ще съм благодарен ако някой от района се обади за едно показно.Това е скайпа ми icetooo_ico
ickooo
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

ПредишнаСледваща

Назад към Служебен форум