Собствено Търсене

Добре дошли

Добре дошли

Мнениеот admin » Пон Авг 16, 2010 8:32 pm

Добре дошли на всички които искат да научат повече за самородното и речно злато и добиването му.Идеята на форума е да се обсъждат начините на добиване на самородно злато както и на други ценни метали,разучаване на скъпоценните и полускъпоценните камъни и откриването им.Проучване и извличане на благородни метали от скрап,и други интересни и доходоносни занимания.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Re: Добре дошли

Мнениеот Tatul62 » Пон Авг 16, 2010 9:30 pm

Един форум в начално развитие, но леко по леко ще има всичко свързано със промиването и търсенето на злато.
Tatul62

Мнениеот admin » Сря Авг 25, 2010 9:06 pm

Всеки който има интерес към златото и другите теми в форума да си направи регистрация и да зададе въпроси или да изкаже мнението си.Това ще е полезно за всички нас.Не се колебайте,нека възродим търсенето на самородно злато което е било препитание за много хора през вековете.
"Незадоволените желания са движеща сила на фантазирането; всяка въображаема измислица съдържа сбъдването на едно желание и разкрасява незадоволената действителност!"
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот Tatul62 » Сря Авг 25, 2010 9:37 pm

Правилно , и аз те подкрепям и съм сигорен че нещата леко по леко ще потръгнат в правилната посока.
Tatul62

Мнениеот Германеца » Сря Сеп 01, 2010 2:12 am

Евала пичове наистина имахме нужда от такъв сайт.И аз се запалих по ,,златната треска" и се надявам че мога да науча доста полезни неща от участниците във форума.Според мен търсенето и пробите му е майката.Успех на всички упорити златотърсачи 8-)
Германеца
НАЧИНАЕЩ
НАЧИНАЕЩ

Мнениеот admin » Сря Сеп 01, 2010 9:53 am

Германеца написа:Евала пичове наистина имахме нужда от такъв сайт.И аз се запалих по ,,златната треска" и се надявам че мога да науча доста полезни неща от участниците във форума.Според мен търсенето и пробите му е майката.Успех на всички упорити златотърсачи 8-)

Здравей и добре дошъл в форума,радвам се че има хора които се интересуват от темите и ще споделям всички мой знания без да спестявам нищо.Пожелавам ти успех.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот masterrichi » Нед Сеп 05, 2010 7:33 am

Полека лека форума ще живне,добре ще е и да се направи раздел запознанство всеки да се представи със снимки хобита и т.н.Аз съм активен участник и в други форуми и там се запознах с много готини хори със сродни занимания и станахме добри приятели.
Животът е много кратък за да го изживееш глупаво.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Нед Сеп 05, 2010 4:00 pm

masterrichi написа:Полека лека форума ще живне,добре ще е и да се направи раздел запознанство всеки да се представи със снимки хобита и т.н.Аз съм активен участник и в други форуми и там се запознах с много готини хори със сродни занимания и станахме добри приятели.

Няма проблем за раздел както казваш но ми дай линк да видя какво да представлява или обясни с няколко думи,ще го направиме въпреки че аз мисля че хората от тоя бранш са малко потайни.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Мнениеот masterrichi » Нед Сеп 05, 2010 4:48 pm

Няма смисъл всеки да се крием под псевдоними,по добре да се познаваме,ще се засечем някой път на обект и ще се изпада в конфузна ситуация.,но това си е решения на всеки ако иска да излезе на светло.Аз съм открит за всеки и всеки е добре дошъл при мен.Ето пример в този форум който е със страшно много потребители http://www.napravisam.bg/forum/viewforum.php?f=40
Животът е много кратък за да го изживееш глупаво.
masterrichi
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ
МАЙСТОР-ТЪРСАЧ

Мнениеот admin » Пон Сеп 06, 2010 8:13 pm

masterrichi написа:Няма смисъл всеки да се крие под псевдоним,по добре да се познаваме,ще се засечем някой път на обект и ще се изпада в конфузна ситуация.,но това си е решения на всеки ако иска да излезе на светло.Аз съм открит за всеки и всеки е добре дошъл при мен.Ето пример в този форум който е със страшно много потребители http://www.napravisam.bg/forum/viewforum.php?f=40

Направих раздела за запознанства и дано не съм прав за това дето мисля че хората от тия браншове са потайини.
admin
АДМИНИСТРАТОР
АДМИНИСТРАТОР

Следваща

Назад към Служебен форум